שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

זוג יקר, קבלת הפנים היא גם בשבילכם!

מדובר על מסורת ארוכת שנים שלפיה החתן והכלה צריכים להמתין לאורך שלב קבלת הפנים בחדר צדדי. חדר החתן והכלה מיועד להתארגנות, שמירת החפצים שלכם ומקום מעוצב ונעים להירגע בו רגע לפני הגעת האורחים. אירוע החתונה שלכם הינו אירוע חד פעמי – כזה שתחגגו פעם אחת אך תחגגו כל החיים. האם כדאי גם לכם לוותר על שלב קבלת הפנים? מנהלי האירועים של מתחמי האירועים המובילים מתנגדים לכך חד משמעית.

מי יקבל את האורחים היקרים לכם אם לא אתם?

גם בעת שאתם חוגגים חתונה קטנה עדיין אתם נמצאים בסטטוס של מארחים. לא מעט זוגות שוכחים זאת, ולכן חשוב לעבוד בצמוד למנהל האירועים שיסייע לכם לקבל את ההחלטות הטובות ביותר על סמך הניסיון שלו. נסו לדמיין סיטואציה בה האורחים שלכם מגיעים אליכם הביתה, כאשר אין איש שמארח אותם עד לרגע בו מתחילה ארוחת הערב. מובן כי לא תוכלו לדמיין סיטואציה שכזאת במציאות, וכך גם באירוע החתונה שלכם: האורחים שלכם לא צריכים לארח את עצמם, אלא שמגיע להם ליהנות מהנוכחות שלכם כבר עם הגעתם אל מתחם האירועים.

חתונה קטנה

הפסד של שעה וחצי מהאירוע שלכם לא בא בחשבון!

שלב קבלת הפנים הוא השלב הפותח את האירוע שלכם. המשמעות? מדובר על הרגעים הראשונים באירוע שלכם, כך שסביר כי לאחר האירוע אלו יהיו הרגעים שתזכרו. למה שתחמיצו אותם אם אפשר פשוט שלא? מדובר על שעה וחצי מהאירוע שלכם שאתם צריכים להיות נוכחים בה, ליהנות ממנה ולחבק כל רגע ורגע. למחרת האירוע, לא תאמינו כמה מהר עברה החוויה שכל כך ציפיתם לה. אירוע חתונה נמשך לערך כחמש שעות, כך שבעת שאתם בוחרים לוותר על שלב קבלת הפנים, אתם מוותרים על שליש מהאירוע שלכם, וחבל.

זהו השלב בו אתם יכולים להעניק תשומת לב לכל אורח ואורח

אחרי שלב החופה יהיה לכם קשה מאד להעניק תשומת לב לכל האורחים: כולם מגיעים לנשק ולברך אתכם בחופה, ורחבת הריקודים גדושה בחוגגים שרק רוצים לקבל חתיכה מכם. השלב היחיד באירוע בו אתם יכולים להעניק תשומת לב מלאה לכל אורח הוא שלב קבלת הפנים. נצלו את הרגעים האלו לפרגן לאורחים, להודות להם על שהגיעו ולהצטלם איתם. ביום מיוחד ומבורך שכזה, מגיע גם לכם ליהנות מכל רגע ורגע בו. האירוע שלכם הינו שלם המורכב מכמה חלקים, כאשר אחד החלקים החשובים ביותר הוא קבלת הפנים.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎