תכנון אירוע קונספט באולם אירועים במרכז

הטרנד הנוכחי בשנת 2020 הוא אירועי קונספט הכוללים עיצוב ייחודי בנושא מסוים. במאמר הבא נדבר על מהו אירוע קונספט, אילו אירועי קונספט פופלאריים כיום ואיך עובד התהליך באולם אירועים בתל אביב.

מהו אירוע קונספט?

אירוע קונספט יכול להיות כל אירוע שמחה. זו יכולה להיות חתונה, בר מצווה או ברית. הקונספט הוא למעשה עיצוב באמצעות נושא מסוים. המעצבים יכניסו לעיצוב אולם האירועים במרכז אלמנטים מתוך הנושא שבחרתם. העיצוב יתבטא בקבלת הפנים, בחופה, בשולחנות, בעיצוב האוכל וכל מקום שניתן להכניס בו את הקונספט שבחרתם יחד עם המעצב.

אירועי קונספט פופולאריים

הקונספט הפופולארי ביותר עבור אירועי קיץ באולם אירועים במרכז הוא הקונספט הכפרי. זהו קונספט אשר כולל צבעי פסטל רכים שמותאמים לסגנון הקייצי, שילובים של עץ מלא, שיבולים ובמבוק כחלק מן העיצוב. מרכזי שולחן במראה עדין ורך וכמובן עיצוב של עמדת שזירת פרחים בכניסה אשר תקשט את האורחים ובעיקר את האורחות שלכם. בקונספט זה ישתלבו היטב קוקטיילים ססגוניים ופירות העונה בקבלת הפנים ובסוף האירוע, חופה המשלבת פרחים ומוסיקת רקע מעודנת ונעימה. קונספט נוסף לדוגמא יכול להיות באירוע בר מצווה לילד שכדורגל זו האהבה שלו והוא מגדיר למעצבים שכדורגל זה התחביב שלו. המעצבים יוכלו לתכנן קונספט עיצובי אשר כולל את צבעי הקבוצה בקבלת הפנים, במרכזי השולחן ואף ברחבת הריקודים. כמו כן יוכל נער הבר מצווה להוסיף פגישה עם השחקנים או להכין מופע כדורגל לאורחים. כל האירוע למעשה יהיה על טהרת הכדורגל והקבוצה האהודה.

איך מתנהל התהליך של תכנון אירוע קונספט?

אחד המקומות הפופולאריים ביותר בו נערכים רבים מאירועי הקונספט הוא בתל אביב. אולם אירועים בתל אביב מכיר היטב את הטרנד העיצובי והמקום מאוד מותאם לעיצובים מהסוג הזה. התהליך של אירוע קונספט מתחיל בשיתוף הרעיון שלכם עם המעצב. זה יכול להיות מעצב של אולם האירועים במרכז או לחילופין מעצב פרטי שבחרתם. לאחר שתכננתם עם המעצב את הקונספט הנבחר, כעת המעצב יתכנן את אופן הביצוע ויהיה בקשר עם הבעלים של אולם האירועים בתל אביב על מנת לראות שהקונספט משתלב בתוך המתחם. בתום התכנון תוכלו לשבת שוב עם המעצב, לשמוע את התכנון המלא ולעשות שינויים על פי העדפתכם. זכרו, בעיצוב קונספט אין נכון ולא נכון, כל נושא יכול להיות לגיטימי, תנו ליצירתיות להוביל אתכם.