שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

קייטרינג בוטיק – היתרונות באירוע שלכם

בכל תחום צרכני ובתחום האירועים בפרט, המילה בוטיק נועדה להבדיל את הסטנדרט ולהגדיר שירות או מוצר המציע חוויה והנאה למעלה מן המצופה. עולם האירועים אשר מטבעו מתיימר לספק חוויות חד פעמיות ונבדלות מחיי היום יום, משתנה ללא הרף וקשוב לצרכי הלקוחות והאורחים, כאשר הרצון לייצר את תחושת ה-"וואו" מוביל את השולטים בענף.

בין אם מדובר חתונה קטנה, אירועים עסקיים, אירועי ענק או אירועים אינטימיים, האוכל מהווה את המרכיב הבולט ביותר בחוויה וההנאה של האורחים, והסטנדרטים המחמירים בתחום הולכים ועולים. קייטרינג בוטיק יכול להיות קייטרינג חלבי או בשרי, להישען על קונספט מסוים (אוריינטאלי, צמחוני, תאילנדי וכו') או להישאר במיינסטרים הכללי, אולם בכל המקרים הוא מחויב בשמירה על עקרונות ברזל שיהפכו אותו לכזה. 

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎

העקרונות והיתרונות המרכזיים בכל קייטרינג בוטיק לאירוע:

התאמה אישית – קייטרינג בוטיק יכול להציע תפריט לבחירה, אולם הבולטים שבתחום ידעו להיות קשובים לצרכי הלקוחות ולהתאים את המנות לקהל, לאופי האירוע ולהעדפת האורחים והמארחים.

מבחר ייחודי – מבחר המנות שמציע הקייטרינג חייב להיות רחב, הן לבחירת המארחים והן בסופו של דבר בהגשה לאורחים. יש להציע לאורחים מנות מגוונות תוך חשיבה על כל האפשרויות וההעדפות החל מן המנות הראשונות וכלה בקינוחים.

חומרי גלם – קייטרינג בוטיק חייב להישען על חומרי גלם טריים ואיכותיים, שהם אלו המשפיעים על איכות המנה בסופו של יום.

נראות דקורטיבית – מראה המנות וצורת ההגשה חשובים לא פחות מאיכות וטעם המזון. ככלל, מנות קטנות ודקורטיביות מושכות את העין יותר מצלחות עמוסות לעייפה. שפים ואנשי מקצוע יקדישו זמן רב לעיצוב ותכנון ההגשה באופן שיעורר את בלוטות הטעם של האורחים עוד בטרם הביס הראשון.

תצורות הגשה – גם בקייטרינג ישנן צורות הגשה שונות, החל מן ההגשה המסורתית לשולחן, מזנונים וכלה במגשי אירוח. קייטרינג בוטיק יקפיד על תצורת הגשה התואמת את אופי האירוע וישתלב בו בקלילות.

ססגוניות מרשימה – מראה ססגוני ומושך לעין של מנות מעוצבות ניתן להשיג באמצעות ירקות ופירות, המשתלבים בדרכים שונות בצלחות ובמגשים. הגשה לצד חיתוכי ירקות רעננים ופירות טריים גם תשווה לארוחה מראה בריא ומרענן.

עיצוב כולל – קייטרינג מספק לא רק את המזון אם כי את כל המעטפת שסביבו: מפות ומפיות, כלים מעוצבים ואלמנטים נוספים. קייטרינג בוטיק לא יסתפק בהגשת הארוחה באופן זהה וסטנדרטי לכל לקוח וידאג להתאים את העיצוב להעדפת הלקוח ולאופי האירוע.

הבחירה בקייטרינג היא בין הבחירות החשובות המתבצעות לקראת אירוע מכל סוג. כיום נהוג להזמין קייטרינג גם לאירועים קטנים דוגמת ימי הולדת, מסיבות רווקים ורווקות ואף לישיבות עסקיות ואירוח ארוחות עסקיות. הסטנדרטים הגבוהים שמספק קייטרינג בוטיק איכותי מבטיחים את התרשמות האורחים והנאתם מן האוכל המוגש להם, מה שבא ביחס ישיר להנאתם מכלל האירוע. בבחירה של קייטרינג נכון לבחון המלצות וחוות דעת, ובמידת האפשר להתארח באירוע, להתרשם, לצפות ולטעום בטרם ההחלטה החשובה.