צמצמו עלויות, אך לא על חשבון האורחים

יותר ויותר זוגות מגיעים אל הפגישה הראשונה עם מנהל האירועים במטרה ברורה: לחגוג בגדול ולהוציא כמה שפחות. האם אכן ניתן לחסוך בעלויות שונות לאורך האירוע? חד משמעית, כן. יחד עם זאת, חשוב מאד שאת החיסכון שלכם לא תעשו בשום פנים ואופן על חשבון האורחים. אז אחרי שיש לכם בראש מתווה כללי לאירוע שלכם, דעו על מה תוכלו לחסוך, במה לא תחסכו בשום אופן ואיך תקציב מסודר יסייע לכם.

האורחים שלכם: הנכס היקר לכם ביותר

ראשית, חשוב להבין את חשיבות האורחים באירוע שלכם. למרות האהבה הגדולה שלכם שהיא הדבר החשוב ביותר, הרי שמי שעושה לכם את האירוע הוא האורחים שלכם. אותם אורחים נבחרו בקפידה על ידכם, כאשר כל אורח ואורח הינו אדם משמעותי לכם – חבר קרוב בהווה, מכר משמעותי מהעבר או בן משפחה. על כן, זיכרו כי בחתונה שלכם אתם מארחים את המעגל המשמעותי לכם ביותר, כך שעל האורחים אסור לכם לחסוך בשום אופן.

על מה לא חוסכים? אירוח, מזון ושתייה

לצד הדברים שבהם תוכלו לחסוך, ולא מעט בכלל, ישנם דברים שלא כדאי לחסוך עליהם בשום מחיר. ראשית, אולם אירועים במרכז. מתחם האירועים שתבחרו יקלוט לתוכו כל אלמנט נוסף שתבחרו. אפשר לומר כי אם החתונה שלכם הייתה מתכון, הרי שמתחם האירועים הינו חומר הגלם החשוב ביותר שפשוט אי אפשר בלעדיו. אם התנסיתם באפייה או בבישול, לבטח אתם יודעים כי חומרי הגלם משפיעים באופן ישיר על התוצאה הסופית. אם כן? עשו בחירה נבונה. יחד עם זאת, חשוב מאד לדאוג לבר אלכוהול איכותי ולקייטרינג משובח – הם חלק בלתי נפרד מהאירוח הגבוה שאליו אתם שואפים.

על מה כן חוסכים? משמלה נוספת ועד לימוזינה

עם הזמן תגלו כי אתם עתידים להשקיע כסף בלא מעט אקסטרות. הבחירות הפופולאריות ביותר שגורמות לכם להוציא עוד אלפי שקלים הן נסיעה בלימוזינה לדוגמא אל מתחם האירועים ביום האירוע, או תוספת של שמלת כלה נוספת. כל עוד יש לכם תקציב לאקסטרות שכאלו, תיהנו! במידה ואתם רוצים לחסוך? התחילו לחסוך בתוספות שדרוג מסוג שכזה.

הגדרת תקציב מאפשרת לכם להתנהל נכון

בכדי לדעת האם אתם צריכים לחסוך, עליכם לדעת כמה אתם רוצים להשקיע. בהתאם לתקציב שלכם, תוכלו לשחק בין הפרמטרים השונים, לבצע סדר עדיפויות ולראות מה מגיע על חשבון מה. מנהל האירוע שלכם ישמח לסייע לכם גם בהכנת תקציב מסודר שישרת אתכם לאורך כל ארגון האירוע.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎