שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כל היתרונות שיגרמו לכם לבחור דווקא בחתונה קטנה

נדמה כי מרבית הזוגות לאורך הפקת האירוע שלהם, בוחרים להיצמד לחתונה כמה שיותר גדולה עם כמה שיותר מוזמנים. ככל שמתקדמים הלאה בשלבי הפקת האירוע, מלקטים המלצות ונפגשים עם מנהל האירועים, מגלים כי חתונות גדולות אינן בהכרח הדרך הטובה ביותר לחגוג את אירוע האהבה. אם בעבר חתונה גדולה הייתה הכרחית, הרי שכיום מסתמנת מגמה אחרת לחלוטין, ויותר ויותר זוגות בוחרים לחגוג חתונה קטנה, ולא במקרה.

גם אם אתם החלטתם להתחתן בעונת הקיץ עם "east-tlv" וליהנות מהקיץ הרומנטי ביותר שידעתם, חשוב שגם אתם תכירו את האתגרים של אירוע קיץ. בנוסף, הטיפים המובילים לכלות: איך גם אתן תהיו הכלות שתמיד חלמתן להיות אך עם התאמה מלאה לעונת הקיץ?

לבחור דווקא בחתונה קטנה

הדרך שלכם לחגוג את חתונות החלומות ולחסוך לא מעט

עוד לפני שיוצגו בפניכם כל היתרונות של חגיגת חתונה קטנה, כדאי שתדעו עוד קודם לכן כי חגיגת אירוע קטן יותר מעניקה לכם את האפשרות לחסוך יותר בהוצאות האירוע. מחתם האירועים שבו תבחרו יתמחר את עלות האירוע שלכם על בסיס מספר האורחים שיגיעו אל האירוע, כך שהנוסחה די פשוטה: יותר אורחים = עלות גבוהה יותר. החתונות הקטנות הן חתונות שיכולות להתחיל בכ-100 אורחים ומגיעות עד לכ-250 אורחים לערך. ב-EAST TLV תוכלו לחגוג עם יותר אורחים לבחירתכם.

מתקדשים אל מול אורחים שאתם מכירים

אז מדוע חתונה קטנה מסתמנת כחתונה האידיאלית עבורכם? לא רחוקים כל הימים בהם פורמט החתונה היחיד שהיה מוכר לזוגות הוא חתונה גדולה – חתונה הכוללת מאות מוזמנים שאינם בהכרח אלו הקרובים ביותר אל הזוג. רשימת מוזמנים שכזו כללה מכרים מהעבר וקרובי משפחה רחוקים מאד – עד שהזיקה אליהם לא כל כך ידועה. חתונות שכאלו עם המון אורחים מסתמנות כיום לא רק כבזבוז כסף, אלא בעיקר כחתונות שהטעם האינטימי נפגע בהן. בעת שאתם חוגגים חתונה אך ורק עם האורחים המוכרים לכם, אתם חוגגים בהכרח חתונה אינטימית יותר.

עודף מתקציב האירוע? השקיעו אותו באורחים!

במידה ותחליטו לחגוג חתונה קטנה, סביר כי תגלו מהר מאד כי נשאר לכם עודף מתקציב האירוע שהגדרתם. במרבית המקרים, הזוגות מגדירים תקציב גבוה מאד שהמטרה שלו היא לאפשר תקרה גבוהה – בין היתר עבור הזמנת אורחים רבים. לאחר סינון רשימת המוזמנים שלכם, תגלו כי עלות האירוע הפכה נוחה יותר, מה שמשאיר לכם עודף רב. מה עושים עם העודף? תוכלו לחסוך אותו, אך גם תוכלו להשקיע יותר באורחים שהזמנתם עם אטרקציות שונות, עמדות של מזכרות, שדרוג בר האלכוהול ותוספת של עמדות מזון.

הקו השלט כיום בענף האירועים: חתונות בוטיק

אין זוג שלא היה רוצה לחגוג אירוע בקו טרנדי, עדכני ומודרני. החתונות הגדולות אולי סומנו בעבר כדרך היחידה לחגוג את האירוע, אך כיום חתונות אלו נחשבות מיושנות מאד. על כן, בעת שגם אתם בוחרים לחגוג חתונה קטנה, אתם בוחרים לחגוג חתונה מודרנית עם הקרובים אליכם ביותר. אירוע האהבה שלכם הוא חג אהבה פרטי – הזמינו אל החג המיוחד הזה את המעגל הקרוב אליכם ותיהנו מחתונת בוטיק בלתי נשכחת.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎