שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

איך תהפכו את הפקת האירוע לזוגית יותר?

אין ספק כי אירוע החתונה הוא האירוע הרומנטי ביותר והזוגי ביותר. מה באשר להכנות האירוע? תלוי את מי תשאלו. לפניכם, כל הטיפים להפוך את הפקת אירוע החתונה שלכם עם גן אירועים בתל אביב להכי זוגית ומשפחתית שיש!

חיפוש נותני השירות ביחד ולא לחוד

לא אחת, על מנת לקצר את זמני הפקת האירוע, ישנם הזוגות שמחלקים ביניהם את העבודה. המשמעות? אם לרוב החיפוש אחר נותני השירות מתבצע בזוג, כאן המלאכה מתחלקת לשתיים, כאשר על כל אחד מבני הזוג לחפש אחר ספקים שונים. מעבר לכך שאתם מסתכנים בכך שאחד מנותני השירות שתמצאו לא ימצא חן בעייני הצד השני, הרי שאתם מפסידים גם את החוויה המשותפת שבחיפוש משותף אחר ספקים. שימו לב כי חשוב מאד לנקוט בשיטה חסכונית בכל הקשור בזמן, אך חיפוש אחר נותני השירות אינו המקום לחסוך בו.

איך תהפכו את הפקת האירוע לזוגית יותר

הכינו עם ההורים את רשימת המוזמנים

ההורים שלכם צריכים להיות חלק בלתי נפרד מהפקת האירוע שלכם. אם תחשבו על זה, הרי שבזכות ההורים שלכם אתם עתידים לעמוד יחד תחת החופה. תנו להם את הכבוד הראוי, ומעבר לכך שתביאו אותם אל גן אירועים בתל אביב להכיר את המקום בו אתם עתידים להתחתן, הרי שכדאי לשתף אותם בעוד דברים חשובים. כך לדוגמא, עם הכנת רשימת המוזמנים לאירוע. מעבר לכך שההורים שלכם יכולים לתרום לכם רבות בהכנת הרשימה שכן הם מכירים את המשפחה המורחבת טוב מכם, הרי שאתם גם מעניקים להם כבוד גדול שירגש אותם ויהפוך את הפקת האירוע למשפחתית יותר!

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎

חלקו ביחד את ההזמנות לאורחים שלכם

נדמה כי ההזמנות הרשמיות אל האירועים הולכות ונעלמות, ויותר ויותר זוגות בוחרים לשלוח את הזמנות האירוע לאורחים באמצעות הודועת SMS או מיילים. אם אתם עתידים להזמין את האורחים שלכם באמצעות ההזמנות הרשמיות והמוכרות, כדאי לעשות זאת יחד. תנו לאורחים שלכם את הכבוד והגיעו להעניק להם את ההזמנה ביד. מובן כי בעת שיש לכם אורחים שגרים במרחק רב מכם, תוכלו לשלוח להם את ההזמנה בדואר. במידה ולא, ערכו ערבי חברים ומשפחה ומסרו יחד את ההזמנות – חוויה שכזו גם מכבדת את האורחים וגם מחזקת אתכם כזוג.

אל תוותרו על ערב הטעימות שלכם

ואם אתם חושבים על הפקה זוגית יותר, הרי שלא ניתן לחשוב על חוויה זוגית יותר מאשר ערב הטעימות שלכם עם גן אירועים בתל אביב. לא משנה שאתם סופרים קלוריות ונמנעים מפחמימות לפני האירוע – אל ערב הטעימות חובה עליכם להגיע. היו זוגות שהתפצלו בערב זה, תוך שאחד מהם הגיע לטעום, אך מומלץ מאד שלא לעשות זאת. מדובר על ערב זוגי ורומנטי המוקדש כולו לכם, שבו אתם בוחרים את המנות שיוגשו באירוע. תנו לעצמכם את החוויה הרומנטית והייחודית שתזכו לה רק פעם אחת בחיים!