שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

5 הסיבות שבגללן כדאי לחגוג עם גן אירועים בתל אביב

איך בוחרים במתחם אירועים אחד מבין כל המתחמים הפזורים כיום בישראל? לכל שאלה טובה ישנה גם תשובה טובה: הדרך שלכם להפוך את מאות האפשרויות לאפשרות אחת בלבד היא עם כמה פרמטרים מסננים. הפילטר הראשון שאיתו כדאי לכם לעבוד הוא הלוקיישן: מרכזו את האירוע שלכם כמה שיותר וכך תהפכו מארחים טובים יותר לאורחים שלכם. גן אירועים בעיר תל אביב כמו EAST להתקדש בו בברית הנישואין מסתמן כבחירה הטובה ביותר שתוכלו לעשות!

5 הסיבות שבגללן כדאי לחגוג עם גן אירועים בתל אביב

1.הסטנדרט הגבוה של תל אביב, רק בתל אביב

אז מדוע כדאי להתחתן בתל אביב? העיר תל אביב מקדימה את כל הערים בישראל: היא העיר המזוהה ביותר עם המודרנה והטרנדיות. כשאתם חוגגים בתל אביב אתם יכולים ליהונת מהרמה הגבוהה ביותר ומהסטנדרט חסר הפשרות של מתחמי האירועים בעיר. גן אירועים בתל אביב הוא גן אירועים שיארח אתכם עם האוכל המשובח ביותר, האלכוהול האיכותי ביותר ועם מנהלי האירועים המנוסים ביותר.

2.חוויה אורבנית-שיקית-ייחודית

אם פעם הטרנד החם היה לחגוג באווירה כפרית, הרי שכיום יותר ויותר זוגות רוצים אווירה כמה שפחות קיטשית כמה שיותר אורבנית. חגיגת האירוע שלכם עם גן אירועים בעיר תל אביב מזמנת לכם את האווירה האורבנית שאתם כמהים לה. העיר תל אביב מתקשרת עם חופש, מודרנה וקצב דינאמי ממכר. תוסיפו לכל אלו את המראה של העיר שלעולם לא ישנה וקבלו אירוע בטעם אורבני, צעיר ועכשווי.

3.המיקום המרכזי הוא היתרון של כולם!

לא במקרה כדאי לכם לסנן אפשרויות של מתחמים על פי מיקומם הגיאוגרפי. העיר תל אביב היא חולייה מקשרת הודות למיקום הגיאוגרפי האסטרטגי שלה. העיר שנמצאת במרכז הארץ יכולה להיות המקום המושלם לחגוג בו אירוע שאליו מגיעים מאות אורחים מצפון הארץ ומדרום הארץ. באופן זה, אתם מאפשרים לכל האורחים שלכם גישה נוחה מאד באמצעות צירים מרכזיים, תוך שהעיר הינה נקודה מרכזית שקל להגיע אליה ולחזור ממנה. אם כן, חגיגה בתל אביב הופכת אתכם למארחים טובים יותר ומתחשבים יותר.

4.נותני השירות הטובים ביותר מהמרכז

העיר תל אביב לא מגלמת בתוכה רק יתרונות לוגיסטיים, אלא שהיא גם מטיבה עמכם, בעלי האירוע: כפי שמתחמי האירועים הטובים והמובילים ביותר נמצאים בתל אביב, כך גם נותני השירות שיעבדו לבסוף באירוע שלכם. המטרה הברורה שלכם היא לעבוד עם נותני השירות הטובים ביותר והם נמצאים באזור המרכז, מה שאומר שהם יוכלו לעבוד גם באירוע שלכם. ספקים מובילים המתגוררים במרכז לא ימהרו לעבוד באירוע בדרום או בצפון, אלא באזור המרכז. כך, אתם זוכים לעבוד עם הצלמים, הדיג'ייז וספקי האטרקציות הטובים ביותר!

5.כי יש לכם את ה-EAST!

ואם אתם צריכים סיבה טובה נוספת מדוע דווקא תל אביב, הרי שהתשובה אליכם היא EAST! מתחם האירועים שלנו מעניק לכם את החוויה האורבנית בשלמותה! אנו מארחים את אירועי החתונה בחלל חיצוני ובחלל פנימי, כאשר החלוקה המתבצעת היא באופן הבא: שלב קבלת הפנים והחופה יתקיימו בחלל החיצוני המעניק תצפית לגורדי השחקים בעיר, ואילו שלב רחבת הריקודים והארוחה הגדולה יתקיימו בחלל הפנימי המעוצב בקו אורבני-תעשייתי. הגשימו את חלום האירוע שלכם עם גן אירועים תל אביבי!

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎