ניתוחים פלסטיים ליום החתונה

כל כלה רוצה להיראות במיטבה ביום החתונה שלה (למעשה, בכול יום, לא?). עבור חלק מהכלות המשמעות היא להתחיל לשנות את הרגלי הטיפול בעור שלה, ולנסות תסרוקת אחר תסרוקת עד שהיא תמצא את התסרוקת המושלמת שהכי מחמיאה לפנים ולשמלה שלה.

אבל מה לגבי הכלות אשר שוקלות לערוך שינויים פרמננטיים יותר, או לבצע שיפורים של ממש במראה שלהן. למה אנחנו מתכוונים? למשל, כלה הבוחרת לעבור ניתוח להגדלת חזה רק כדי שתוכל להתייצב מתחת לחופה עם חזה הממלא היטב את מחשוף שמלת הכלולות, בדיוק כפי שחלמה ודמיינה מאז היותה נערה צעירה.

ניתוחי אף, ניתוחי חזה, הצמדת אוזניים, והליכים פלסטיים אחרים לפני החתונה, הם לא דבר חדש. כפי שיכולים להעיד מנתחים פלסטיים רבים. יחד עם זאת, כל מי ששוקלת לעבור ניתוח פלסטי צריכה לחשוב לטווח הארוך ולא להתמקד רק ביום הנישואין שלה.

כלה בעיר הגדולה שואפת לשלמות

כלה תל אביבית בנשמתה, זו המעורה בחיי העיר הגדולה, מקפידה להתלבש לפי הטרנד האופנתי האחרון, מכירה את בתי הקפה הכי פופולריים בעיר, ומבלה במועדונים הכי הכי, תשאף לא רק להפגין לוק של כלה מושלמת, גם אם זה כרוך בניתוח פלסטי, אלא תבחר גם במתחם אירועים שיציע לה את כל מה שנחשב למודרני, אורבני וכמובן תל אביבי. רוצים דוגמה? בבקשה:

  • אולם מעוצב לעילא ולעילא.
  • גן אירועים קסום בלב העיר.
  • אוכל ברמת מסעדת שף יוקרתית.
  • אלכוהול כיד המלך.
  • רחבת ריקודים עם תאורה מדליקה ומערכת שמע המבטיחות אווירה מטריפה.
  • וכמובן צוות מקצועי שיטפל בכול אחד מהאורחים כאילו היה האדם היחיד באירוע.

ולאחר כל אלה, אין להתפלא על כך שכל כלה תרצה להיות בעלת מראה, שיהיה מושלם לא פחות מהאולם הקסום בו היא עומדת להינשא לאהוב ליבה לעיני כל האורחים הנרגשים.

מי בעל הידע?

כפי שאף אחד לא אמור להחליט עבורך באיזה אולם תיערך החתונה שלך, כך גם אף אחד לא יכול להחליט בשבילך אם לעבור ניתוח פלסטי או לא. יחד עם זאת, בשני המקרים עומד לרשותך איש מקצוע בעל ידע רב, שיעזור לך לקבל את ההחלטה האחרונה.

במקרה של בחירה במיקום החתונה – כבחורה עירונית, יש לך הזדמנות לבחור באולם אשר מציע לכם צוות שמסוגל גם להפיק עבורכם את חתונת החלומות, בדיוק כפי שדמיינתם בשיחות האינטימיות ביניכם. פשוט משום שזה המקצוע שלהם. בדומה למנתח הכירורגי שהוא האדם המוסמך לייעץ לך לגבי ביצוע ניתוח פלסטי לפני החתונה.

במקרה של מפיק החתונה שלכם, הוא יפגוש אתכם על כוס קפה, ינסה לפענח במדויק מהם הרצונות והצרכים שלכם, כדי להבין אם אתם מעוניינים בחתונה קטנה ואינטימית, באווירה ראוותנית וקצבית, או באירוע הרבה יותר צנוע ועדין. רק תבחרו, ותקבלו.

במקרה של הרופא המנתח, הוא  יפגוש אותך בקליניקה, יערוך לך בדיקות רפואיות, יבין לעומק את המוטיבציה ואת המניעים שלך. עם זאת, כשמדובר בניתוחים פלסטיים ההחלטות קצת יותר מורכבות ויותר אישיות ופרטיות.

המוטיבציה שלך

הדבר החשוב ביותר שכלה צריכה לשקול כאשר היא מתלבטת אם לעבור ניתוח פלסטי או לא, הוא המניע שלה. ניתוח פלסטי צריך להיעשות רק אם הסיבה לכך היא שיפור לטווח הארוך. וכמובן שלא צריך לעשות זאת רק כדי לרצות מישהו אחר.

לדוגמה, אישה שעומדת להינשא ורוצה לבצע ניתוח פלסטי רק בגלל שבן הזוג שלה לוחץ עליה להגדיל את החזה. ייתכן שהוא עושה זאת ישירות באמצעות הערות משפילות או בעקיפין על ידי בדיחות והקנטות. אם אותה אישה תעבור את ההליך הקוסמטי רק מסיבה זו, היא לעולם לא תהיה מרוצה מהתוצאות, כי היא עשתה זאת עבור מישהו אחר ולא בשביל עצמה.

במקום זאת, עליה לשקול בזהירות אם לבצע את הניתוח הפלסטי, עם חשיבה קדימה.

כל מי ששוקלת לעבור ניתוח פלסטי, צריכה לחשוב איך תיראה התוצאה שנה, חמש שנים או עשרים שנה מהיום. אישה צעירה בשנות ה-20 המוקדמות של חייה, אשר שוקלת הגדלת חזה, עשויה להתפתות לבחור בשתלים גדולים מאוד. אבל חשוב מאוד שהיא תנסה לחשוב איך היא תרגיש עם חזה גדול כל כך כאשר תהיה בשנות ה-30 או ה-40 של חייה. חלק מהנשים עשויות להרגיש בסדר עם חזה גדול גם ככול שהן מתבגרות, אבל רוב הנשים מתחרטות, מיד לאחר שהן נישאו והחלו ללדת ילדים, על שבחרו בשתלים גדולים מאוד.