שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מתחתנים! איך תודיעו לכולם על החתונה שלכם

אם גם אתם התעניינתם לגבי סיפור הצעת הנישואין של ההורים שלכם, לבטח גם אתם הייתם מופתעים מהפער הגדול שבין הצעות הנישואין המתקיימות כיום ובין אלו שהתקיימו אז. אם ישנו דבר שלבטח הפתיע אתכם בנוסף, הוא הדרך בה הם בישרו על האירוסין. כיום, הודות למהפכה הטכנולוגית, הבשורה המשמחת מגיעה בעת ובעונה אחת אל כל המכרים שלכם כאשר ניתן לגשר על פערי מקום וזמן. אז רגע לפני שתספרו לכולם באיזה גן בחרתם מתוך גני אירועים במרכז, כך תוכלו לבשר על האירוסין בדרך וירטואלית!

איך תודיעו לכולם על החתונה שלכם

סטטוס הזהב שלכם ברשת החברתית "פייסבוק"

הרשת החברתית הפופולארית ביותר הינה פייסבוק. אתם משתפים סטטוסים של מובילי דעת קהל, מעלים תמונות מחופשות משותפות ולעתים גם חולקים תובנות ורגעים. כמשתמשים פעילים ברשת החברתית, לבטח גם אתם הייתם לא אחת עדים לסטטוס שהשורה התחתונה שלו היא "she said yes!". סטטוסים אלו מקבלים אלפי תגובות ולייקים, והם בעיקר מאפשרים לכם לבשר לאהובים עליכם על שינוי הסטטוס והצעידה אל עבר חיים משותפים.

תמונה אחת, אהבה אחת ואינספור לייקים

לצד הפייסבוק, ישנו גם האינסטגרם בו חברים לא מעט משתמשים. בעוד בפייסבוק משתפים את החוויה באמצעות סטטוס, הרי שבאינסטגרם משתפים את הסטטוס החדש שלכם באמצעות תמונה. אם נאמר לא אחת כי תמונה שווה יותר מאלף מילים, הרי שהתמונה שתבשר על האירוסין שלכם שווה הרבה יותר מאלף מילים. כיום ניתן להעביר את המידע במהירות חסרת תקדים, כך שהרצון שלכם לחלוק ולשתף על האירוע המרגש יכול לבוא לידי ביטוי בתוך שניות. אז מה מספר הלייקים הגבוה ביותר שקיבלתם עד כה על תמונה? התמונה הזו הולכת לשבור שיאים חדשים.

הודעה המגיעה לכל הקבוצות ב"ווצאפ"

בעוד תמונות באינסטגרם או סטטוס בפייסבוק חושפים את הבשורה המשמחת אל כל החברים המשותפים שלכם, הרי שהודעה המגיעה אל קבוצה ייעודית בווצאפ הופכת את הבשורה שלכם לאישית יותר. במידה רבה, מומלץ להודיע ראשית לקרובים אליכם על שינוי הסטטוס, זאת על מנת להעניק להם את הכבוד ואת זכות הראשונים לדעת על הצעד המרגש והכל כך משמעותי שלכם. קבוצות הווצאפ מחולקות לאנשים בעלי מכנה משותף בחייכם: קבוצה של המשפחה, חברי הילדות, חברים למקום העבודה, חברים מהצבא וכדומה. שלחו את המסר המשמח והמרגש לקבוצות הסגורות לפני השיתוף הפומבי.

הזמנה וירטואלית: מומלץ או לא?

אחרי שתבשרו לכולם על האירוסין שלכם, הצעד הבא יהיה לבחון גני אירועים במרכז ולבחור בגן אחד בלבד בו תערכו את האירוע הגדול. הסטטוס הבא שלכם יכלול כבר תמונה משותפת עם תאריך – מה שמוכר לרבים כמודעת SAVE THE DATE. השאלה הגדולה המעסיקה המון זוגות היא האם ניתן להשמיש את הפלטפורמה הווירטואלית גם לטובת הזמנת האורחים.

כידוע, הדרך להזמין את האורחים היא באמצעות הזמנות, שהצורה הרשמית שלהן היא הזמנה הנכנסת אל מעטפה והיא נשלחת בדואר. כיום, תוכלו להזמין את האורחים גם בדרכים אחרות כמו שיגור הזמנה וירטואלית במייל, בהודעת SMS ואפילו באמצעות קבוצה סגורה בפייסבוק. היתרון הגדול? חיסכון כספי. החיסרון? הסוף להזמנות המסורתיות. במה בוחרים? אתם מחליטים!אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎