שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

היתרונות אולמות אירועים לאירועים גדולים

החלטתם לערוך אירוע גדול? עכשיו מה שעליכם לעשות זה לבחור, האם להשתמש באולם אירועים או גן אירועים. על פניו שתי האופציות טובות, אך יש לאולמות אירועים יתרונות מסוימים כשעורכים אירועים גדולים ולכן רצוי להקפיד על השכרת אולם, ולא למהר לשכור גן אירועים.

נניח ואנחנו בוחרים לערוך חתונה עם מאות משתתפים, אירוע גדול, חשוב, חד פעמי. אנחנו נרצה כמובן שהאירוע יהיה איכותי, בלתי נשכח, שהאורחים שלנו ייהנו ממנו. יש כאן נקודות שאולמות אירועים יכולים לספק בשביל להפוך את האירוע לכזה.

לפני שנציג את אותם יתרונות, חשוב לציין כמה נקודות. ראשית, לשמחתנו אנחנו יכולים ליהנות היום ממבחר גדול של אולמות אירועים גדולים לבחירה. אנחנו לא צריכים להתפשר, לא על האולם, לא על סגנון ואיכות, וגם לא על תאריך. אם אנחנו לא יכולים לערוך חתונה באולם מסוים בתאריך שאנחנו רוצים, אנחנו תמיד יכולים להמשיך ולחפש, לא ייקח הרבה זמן, בסוף נמצא מה שאנחנו רוצים.

שנית, זה לא משנה איזו חתונה אנחנו רוצים לערוך, בין אם זו חתונה אורתודוכסית או חתונה רפורמית, אנחנו יכולים לערוך אותה בכל אולם שנרצה. הרבה זוגות ישראלים, בעיקר צעירים, בוחרים להתחתן בשנים האחרונות בחתונה רפורמית, חתונה שאיננה מערבת את הרבנות אך נעשית כדת משה וישראל. בעלי אולמות כבר מודעים לכך והם לא מתנגדים לערוך חתונה שכזו.

שלישית, כל אולם אירועים במרכז יכול להציע לנו דיל מיוחד עם קייטרינג, תקליטן וכדומה. לכן, כשאנחנו בוחרים אולם מסוים, חשוב שאנחנו נבחן לא רק את הגודל שלו ואת היתרונות לגודל אלא גם את הדיל ומה הוא מציע לנו. זה חלק בלתי נפרד מהעסקה.

החתונה של מור וטל. צילום: ג'ן סלדקוב

יתרונות של אולמות אירועים גדולים

היתרון הראשון והבולט הוא, זה לא משנה באיזה מזג אוויר אנחנו נערוך את האירוע, הוא יתקיים. אם חס וחלילה נערוך אירוע ביום חורפי גשום, בלי התראה מוקדמת, הרי שאם האירוע אמור להיערך בגן אירועים, אז אפשר לומר בוודאות שאנחנו אכלנו אותה. לעומת זאת, באולם אירועים הוא נוכל לחגוג את האירוע ללא חשש.

היתרון השני הבולט הוא, באירוע גדול באולם, כל האורחים מרוכזים במקום אחד, למרות שמדובר בכמות גדולה של אורחים, עדיין התחושה תהיה מאוד אינטימית. לעומת זאת בגן אירועים זה לא יהיה ככה.

יתרון נוסף שאנחנו צריכים לחשוב עליו, זו החלוקה של המקום. בדרך כלל אולם אירועים מכיל אזור ישיבה, אזור ריקודים ואזור שולחנות. כלומר הכל מסודר בניצול אופטימאלי של השטח. בגן אירועים זה לא בהכרח כך, וזה קצת הולך לאיבוד. בוודאי באירוע גדול שיש בו הרבה אורחים, אז יכול להיות מצב שכל אחד יהיה במקום אחר לגמרי.

לסיכום, אולמות אירועים הם בהחלט פתרון הולם ואיכותי עבור אירועים גדולים מכל הסוגים.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎