שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

האם ניתן לתאם את רשימת ההשמעה עם ה-DJ

לאורך הפגישות שלכם עם מנהלי האירועים מטעם אולמות אירועים במרכז, תוכלו לדרוש ברשימות מומלצים שיובילו אתכם אל הספקים הטובים והמומלצים ביותר. מטבע הדברים, אתם רוצים להיות כמה שיותר מעורבים בכל שלב ושלב בהפקת האירוע שלכם, מה שגורם לכם לרצות גם לקבוע את רשימת ההשמעה שלכם באירוע החתונה. למרות שישנם הזוגות המתעקשים לקבוע אילו שירים ינוגנו לאורך האירוע שלהם, חשוב להבין כי לא באמת ניתן לקבוע מראש את רשימות ההשמעה.

ריקוד סוער

סגרתם עם ה-DJ חודשים מראש, מה עם הלהיטים החדשים?

את רשימת הספקים שלכם אתם סוגרים חודשים לפני האירוע, לעתים אף שנה לפני האירוע. המשמעות היא שבמידה ואתם רוצים לקבוע את רשימת ההשמעה בשלמותה, אתם צריכים לקחת בחשבון כי אתם מפסידים המון להיטים שלא יושמעו באירוע שלכם. לדוגמא, מה קורה במידה ואתם חוגגים את האירוע שלכם בקיץ הקרוב, ואת רשימת ההשמעה עם הדיג'י סגרתם בינואר? לאורך כל החודשים עד לאירוע החתונה שלכם עתידים לצאת עוד המון להיטים שלבטח תרצו באירוע שלכם. על כן, כדאי להשאיר את מלאכת בניית הרשימה לדיג'י שידאג שהיא תהיה מעודכנת ורלוונטית לאירוע שלכם.

DJ טוב צריך להבין את הדינאמיקה של הקהל

המון זוגות סבורים כי רשימות ההשמעה המנוגנות באירועי החתונה הינן רשימות זהות. כלומר, שלדיג'י רשימות מוכנות שהוא מנגן בכל אירוע ואירוע. שימו לב: מדובר על מיתוס בלבד, והדיג'י המגיע להרקיד את האורחים באירוע שלכם משמיע שירים שונים מאלו שהושמעו באירוע שהוא התארח בו לפני כמה ימים. הסיבה? בכל אירוע הקהל מתנהג אחרת, ודיג'י טוב הוא דיג'י שיודע לקרוא את הקהל, להבין אותו ובהתאם להשמיע את השירים המתאימים. לא ניתן לקבוע מראש את הדינאמיקה של הקהל, ועל כן גם לא ניתן לקבוע רשימות השמעה לפני החתונה.

תתפלאו, אך ישנה נוסחה מנצחת להרקדת האורחים שלכם

כשם שמנהלי האירועים של אולמות אירועים במרכז דבקים בנוסחאות מנצחות על מנת להבטיח לכם אירוע מושלם, כך גם כל התקליטנים העובדים באירועים. ישנה נוסחה מנצחת שכל דיג'י דבק בה והיא החלפת להיטים זה אחר זה על פי ז'אנרים מסוימים, גיוון בין להיטים עכשווים ובין קלאסיקות, הפתעת האורחים עם להיט ישן מאד שמקפיץ את כולם ושמירה על קצב ממכר לאורך כל האירוע. לכאורה, נדמה כי הרכבת רשימת השמעה לאירוע הינה פשוטה, אך מדובר על שידוך של כמה גורמים זה לזה המבטיח רחבת ריקודים מקפיצה!

מה כן תוכלו לעשות? למסור רשימת שירים שאתם אוהבים

שימו לב כי למרות שהרכבת הרשימה הינה דבר שלא מומלץ שתעשו, הרי ששמורה לכם הזכות המלאה למסור לדיג'י שלכם רשימה של כמה שירים שתרצו לשלב באירוע. לכל זוג יש את השירים שהוא במיוחד, וחשוב מאד שהדיג'י שלכם יהיה מודע לשירים האלו וינגן אותם לאורך האירוע שלכם.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎