שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בואי כלה: האם כלות יכולות לבחון גן אירועים במרכז לבדן?

זה לא סוד שזוגות מאורסים מחלקים ביניהם משימות שונות הקשורות בהפקת אירוע החתונה. המטרה? לייצר כמה שפחות עומס על כל אחד מצד אחד, וגם ליצור סדר מצד שני. בעוד ישנם דברים שכל אחד מהם יוכל לקחת על עצמו לבד – כמו ארגון החינה או בחירת טבעת האירוסין בהצעת הנישואין, ישנם דברים שכדאי מאד שתעשו ביחד. חלוקת המשימות ביניכם חיונית ומומלצת, אך לא כשזה מגיע אל בחירת גן אירועים במרכז. אז מדוע חשוב שאת הצעד הכל כך חשוב תעשו ביחד ולא לחוד?

בואי כלה: האם כלות יכולות לבחון גן אירועים במרכז לבדן

הפקת האירוע: משימה משותפת שלכם

היו מקרים מעולם: גברים שהיו מסורים לקריירה שלהם או למחוייבויות אחרות, נתנו יד חופשית לבנות הזוג שלהן לבחור את מתחם האירועים בצורה עצמאית. מעבר לכך שאין זה נכון לעשות זאת כי האירוע הוא גם של הגברים ולא רק של הנשים, הרי שמדובר על הפקה חד פעמית. אירוע החתונה שלכם הוא אירוע שאתם זוכים לחגוג ולהתקדש בו רק פעם אחת בחיים, כך שבעת שאתם מוותרים על הזכות לבחור את מתחם האירועים שלכם, אתם מוותרים על חלק נכבד מהפקת האירוע שהיא כאמור הפקה של פעם פעם בחיים.

אל תוותרו על החוויה הזוגית והנדירה

אז נכון, הפקת האירוע היא עבודה בפני עצמה ומצריכה מכם להיות יצירתיים, לפנות זמן ולבחון נותני שירות ומתחמי אירועים. יחד עם זאת, מדובר על תהליך זוגי מרגש ומלכד שיש לכם זכות לחוות אותו. הזוגיות שלכם לא נמדדת רק בבילויים משותפים, אלא בעיקר בהפקה המשותפת של האירוע שבו אתם הולכים להתקדש ולהפוך לבני זוג. מעבר לכך שמדובר על תהליך מאד מלכד, הרי שבחירת מתחם אירועים שלא בזוג הינה בחירה לא מוצלחת במיוחד: חשוב מאד שכל אחד מכם יחווה את דעתו וישתף את נקודת המבט שלו.

חלוקת תפקידים רק עם נותני השירות

בכל הקשור לבחירת גן אירועים במרכז, כלות לא מגיעות לבד. יחד עם זאת, ישנם חלקים לאורך הפקת האירוע שלכם שאכן תוכלו להתחלק בהם: כאמור, ישנם אירועים מרגשים שכל אחד מבני הזוג מפיק ומארגן בצורה עצמאית: הגברים מפקדים על הצעת הנישואין לבדם, בעוד מרבית הכלות העתידיות מארגנות את אירוע החינה לבדן. אם אתם רוצים לייצר חלוקה נוספת שתקל על כל אחד מכם הרי שתוכלו לעשות זאת עם נותני השירות: לרוב הכלות הן אלו שבוחרות את ספקי האטרקציות ואת ספקי המזכרות, ואילו הגברים מנהלים את המשא ומתן עם נותני שירות אחרים כמו הצלם והדיג'י. ההמלצה היא כן להיות מעורבים בכל שלב בהפקה, אך בהחלט תוכלו לחלק תפקידים בצורה מסודרת מבלי שהאירוע יפגע.

מקבלים החלטות מרחוק: תאריך, לוקיישן ועונה

לעתים, ישנם מקרים בהם בעקבות אילוצים לוגיסטיים אכן החתן או הכלה לא יכולים להיות נוכחים במעמד סגירת מתחם האירועים. במצבים שכאלו חשוב מאד להיות שותפים מרחוק בבחירת גן אירועים במרכז ולקבוע בצורה משותפת את תאריך האירוע, את מתחם האירועים וכמובן שאת העונה בה תתחתנו – קיץ או חורף. זיכרו כי הפקת האירוע שלכם הינה זכות גדולה ולא חובה שעליכם למלא.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎