איך תהפכו את קבלת הפנים באירוע למיוחדת?

אין שני לרושם ראשוני – גם באירוע החתונה שלכם! אז מה אתם עושים בכדי להבטיח שהרושם הראשוני יהיה מוצלח?

  • בחרתם במתחם אירועים מרהיב
  • עמדת קבלת פנים עם דיילות חביבות

אז מתחם אירועים כמו EAST TLV הוא אכן שריקת פתיחה מוצלחת, אך ניתן למנף את שלב קבלת הפנים עוד יותר. אז טקס החופה ושלב רחבת הריקודים הם החלקים להם אתם מחכים יותר מכל – אך שלב קבלת הפנים הוא שלב מהותי וחשוב באירוע שלכם.

חשיבותו של שלב קבלת הפנים

קבלת הפנים היא המפגש הראשון של האורחים עם מתחם האירועים, אתכם, עם קונספט האירוע וכל נותני השירות בו. קשה מאד לשנות רושם של אורחים בשלבים הבאים, ולרוב הם גוררים איתם את התחושות – החיוביות או השליליות אל יתר האירוע. לכן, מנהלי אירועים מתעקשים לציין את חשיבותו של שלב הפתיחה של האירוע, זאת במטרה להפוך אותו למרגש יותר, מיוחד יותר ואטרקטיבי יותר. איך עושים את זה?

מחדר החתן והכלה אל רחבת קבלת הפנים

אל האירוע שלכם הזמנתם מאות מוזמנים. כחתן וכלה, יש לכם אחריות כלפי כל אורח ואורח – להבטיח עבורו את חווית האירוח הטובה ביותר. הדבר הבסיסי ביותר שתוכלו לעשות, בדגש על שלב קבלת הפנים, הוא פשוט לקבל את האורחים שלכם. עד לפני כמה שנים היו ממתינים החתן והכלה בחדר הפרטי שלהם, כאשר הם היו יוצאים אל האורחים רק בשלב החופה.

המסורת הזו נחשבת מיושנת, ובעיקר כבזבוז רב: המון זוגות הבינו כי הם מבזבזים כמעט שעתיים מהאירוע שלהם במנוחה בחדר פרטי. צאו אל שלב קבלת הפנים, חבקו את האורחים שלכם, הודו להם על שהגיעו, הצטלמו איתם והפיצו את ההילה המיוחדת שסביבכם ביום זה.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎

עמדות מזון מגוונות, טעימות וצבעוניות

הסיבה שאתם מוזמנים אל ערב טעימות לפני האירוע היא בכדי להבטיח שהאירוח יהיה בסטנדרט הגבוה ביותר. לצד הארוחה המרכזית שתגיע לאחר החופה, גם ישנן מנות פתיחה מהן יוכלו האורחים לטעום בשלב קבלת הפנים. איך בוחרים מנות פתיחה מוצלחות?

  • דואגים למספר רב של עמדות
  • יוצרים גיוון (בשרי, צמחוני, טבעוני)

החוויה הקולינארית היא חוויה מעצבת לאירוע, ולכן חשוב להשקיע ביצירת החוויה הזו כבר בשלב קבלת הפנים.

אל תחכו לשיא האירוע: מרימים כבר בשלב זה!

כמעט כל הזוגות בוחרים באטרקציות לאירוע שלהם. עם זאת, מרבית הזוגות משלבים את האטרקציות רק בשלב רחבת הריקודים. מה דעתכם על שילוב אטרקציה כבר בקבלת הפנים? אפשרות לא רעה היא רקדנית בטן לאירועים!

לרוב, קבלת הפנים מעט שקטה ומנומנמת, אך ניתן להרים את האנרגיות באירוע מיד עם הגעת האורחים. רקדנית הבטן יכולה להיות גם מופע הפתיחה לטקס החופה, כך שלפני שאתם תצעדו בפעם האחרונה בתור זוג מאורס, הקהל יהיה על הרגליים ויהיה במצב רוח שיא לקראתכם!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print