שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

איך תדעו שעשיתם בחירה נכונה עם הקייטרינג?

אחד הרגעים המרגשים ביותר לאורך הפקת האירוע שלכם הוא הרגע שבו אתם מוזמנים למיני-ארוחת חתונה: ערב הטעימות! המון זוגות שעתידים לחגוג חתונה קטנה מביעים את אותו החשש: איך ניתן לסגור עם מתחם אירועים מבלי לטעום את האוכל? לשמחתכם, ישנן מספר בדיקות מקדימות שיבטיחו לכם כי אתם עושים בחירה נכונה, מדוייקת ובעיקר טעימה:

האם הקייטרינג הינו חלק מגן האירועים?

הדרך הראשונה לדעת אם עשיתם עסקה טעימה היא באמצעות שאלה פשוטה שתשאלו את מנהל האירועים שלכם: האם הקייטרינג הינו חלק בלתי נפרד ממתחם האירועים? במידה והתשובה חיובית, תוכלו להיות שקטים. ישנם מתחמי אירועים שלא עובדים עם חברת קייטרינג קבועה, אלא שמדובר על חברות שונות המשתלבות במתחמים לסירוגין. מנגד, ישנם מתחמי אירועים שעובדים בצמוד לחברת קייטרינג קבועה ויציבה. המשמעות? מדובר על חברה שהינה חלק בלתי נפרד מהמתחם, תוך ששביעות הרצון ממנה גבוהה מאד – אחרת לא היו ממשיכים לעבוד איתה. זכרו: גם חתונה קטנה צריכים לחגוג ובגדול!

לקטו המלצות ממי שכבר טעם

בנוסף, בעת שחברת הקייטרינג הינה חלק בלתי נפרד ממתחם האירועים, הרי שיש כבר מי שטעם ממטעמי הקייטרינג בעבר: הזוגות שכבר התחתנו. המון פעמים ההמלצות שאתם מחפשים הן אחרי החוויה הכוללת מהמתחם, מבלי להתמקד על האוכל בפרט. על כן, בעת שאתם מלקטים המלצות מזוגות שכבר התחתנו באמצעות פורומים של מתחתנים או קבוצות ברשתות החברתיות, בקשו המלצות ספציפיות גם על הקייטרינג. דרשו לדעת עד כמה האורחים היו שבעי הרצון, עד כמה המנות בערב הטעימות היו חופפות לאלו שהוגשו באירוע החתונה ועד כמה הצוות הקולינארי מקצועי.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎

כן, גם העיניים אוכלות: עד כמה המנות נראות לטעמכם?

בעת שאתם גולשים באתר הבית של מתחם האירועים המציע לכם לחגוג חתונה קטנה, אתם נכנסים אל גלריית התמונות על מנת להתרשם מנראות המתחם. כשם שחשוב לכם מאד להתרשם מנראות הגן והחלל הפנימי, כך חשוב שתיכנסו גם לגלרייה המציעה לכם הצצה לחוויה הקולינארית. הסיבה? גם העיינים אוכלות! בעת שאתם עדים למנות מרהיבות וצילחות מרשים, אתם יכולים לדעת כי מי שעומד מאחורי המנות היא חברת קייטרינג מקצועית שבראשה עומד שף. חברה לא מקצועית לא תוכל להפיק מטעמים מרשימים ויזואלית.

התעניינו לגבי חומרי הגלם בהם עושים שימוש

בפגישת ההיכרות שלכם עם מנהלי האירועים, תוכלו לשאול שאלות הרלוונטיות גם לחוויה הקולינארית. לא מעט זוגות מתביישים לשאול שאלות שכאלו, אך חשוב לזכור כי ככל שתדעו יותר, כך תדעו יותר מה לצפות. אחד הדברים החשובים ביותר בחוויה הקולינארית שלכם ושל האורחים היא מידת טריות החומרים, איכות החומרים וטכניקות ההכנה. אל תתפשרו על חברת הקייטרינג והבטיחו כי היא עושה שימוש בחומרי הגלם האיכותיים והטריים ביותר – הם המפתח לכל הטוב.