שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

5 טיפים לבחירת עיצוב אולם לחתונה

נרצה או לא נרצה, המראה החיצוני משחק תפקיד חשוב ביותר בכל צעד וצעד בחיים שלנו, אך נראה שאין אירוע חשוב יותר במובן זה כמו יום החתונה שלנו. הדבר הופך לחשוב אפילו יותר לאור העובדה שלרוב אנו מתחתנים בדיוק בתקופה שבה רוב החברים מתחתנים גם כן, מה שיוצר תחרות אינסופית ביצירת חתונה מרשימה, איכותית ואסתטית במיוחד. לפניכם מספר עצות שיסייעו לכם ליצור את החתונה המרשימה ביותר.

5 טיפים לבחירת עיצוב אולם לחתונה

בחרו אלמנט שמייצג אתכם:

על מנת ליצור את העיצוב המיוחד ביותר עבור היום הגדול והחשוב בחייכם, כדאי לחשוב על אלמנט כלשהו שאופייני לכם בתור זוג. הדבר יאפשר לכם ליצור עיצוב ייחודי באמת המדגיש את האופי האישי והזוגי שלכם. לדוגמא, אם אתם אוהבים חתולים ויש לכם כמה בבית – זה יכול להיות בסיס לעיצוב, אפילו תוכלו לחלק מסכות חתול לאורחים.

דבר אליי בפרחים, אהובי:

אחד האלמנטים שללא ספק מהווים חובה בכל חתונה הוא הפרחים. כשמדובר בגן אירועים פתוח בשרון תוכלו להרשות לעצמכם לא לחשוש מהאלרגיות של אנשים שונים ומהאפקט של הריח האופייני של הפרחים, ולפזר אותם במקום בכל כמות שתבחרו. במקרים אחרים, מדובר בעיצוב שעלול לא להתאים לאופי של הזוג, שאולי מאופיין בגישה קצת יותר אלטרנטיבית לחיים. כך או כך, ההחלטה לטובת הפרחים או נגדם מהווה חלק חשוב בתהליך גיבוש העיצוב.

צבעים מנחים:

כל אדם שמבין דבר וחצי דבר בעיצוב יסביר לכם שבכל עיצוב יש מספר צבעים דומיננטיים שיוצרים את הגיוון הייחודי לו, ובחירה בצבעים מהווה שלב לא פחות חשוב מאשר הבחירה באלמנטים העיצוביים. הצבעים צריכים להשתלב גם בעיצוב האולם, או לחילופין – כשמדובר בגן אירועים פתוח, הסביבה הירוקה יוצרת רקע קבוע שלא כל צבע יראה עליו מספיק טוב או מובלט, ויש להתחשב גם בכך.

פיתולים קבועים:

אלמנטים חוזרים נוספים בעיצוב של חתונות הם פיתולים וקישוטים כגון גלים, זיג-זג וכיוצא באלה. מדובר באלמנט עיצובי דומיננטי שמכתיב במידה רבה את כל שאר המרכיבים בעיצוב של אולם החתונה ושל המקומות החשובים האחרים בערב משמעותי זה.

בחירה באיש המקצוע המתאים:

המיומנות הגבוהה ביותר של כל איש מקצוע הוא ליצור מכלול הגדול מסך חלקיו. כך גם עם עיצוב אולם החתונה, אתם יכולים לבחור אלמנטים שונים ופרטים נפרדים, אך כאשר יש לכם איש מקצוע המסוגל לאחד את כל המידע הזה למראה אחיד, אסתטי ומקצועי – אתם מקבלים את מה שבאמת רציתם: מראה רומנטי, יוקרתי או אולי קצת שובב, בהתאם לאופי של הזוגיות שלכם ושל החיים שאתם רוצים לראות אחרי החתונה

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎