שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

שמלת הכלה של אמא או סבתא בחתונה ? האומנם?

שמלת הכלה של אמא או סבתא בחתונה ? האומנם?

חוסכים כסף רב:

אחת ההוצאות המשמעותיות ביותר בהליך הפקת החתונה היא שמלת הכלה. מאחר ומדובר על אירוע הנערך רק פעם אחת בחיים, כלות רבות מוכנות להשקיע כל סכום על מנת לזכות בשמלת החלומות. בחירת השמלה אינה הליך קצר כלל, וכוללת דילוג בין מעצבות, השוואת מחירים, מדידות ותיקונים. בעת שתבחרי ללבוש את השמלה של אמא או אפילו של סבתא, הרי שאת חוסכת מעצמך זמן רב משום שיש לך שמלה מוכנה, ויתרה מכך ? כסף רב נחסך. המשמעות היא שאת הכסף שהיה אמור להיות מושקע בשמלה, ניתן להשקיע בחלק אחר בהפקת החתונה, כדוגמת שידרוג בר המשקאות, הוספת עמדת מזון בשלב קבלת הפנים או שילוב אטרקציה מדליקה באירוע.

מראה ייחודי:

מטרת העל של הכלה ביום חתונתה היא להיות ולהראות מיוחדת. אין ספק שהכלה היא הפנים של החתונה, ועל כן מושקעת מחשבה ברבה בנראותה ? החל מהאיפור, דרך השיער ועד לשמלה המדוברת. בעת שתבחרי בשמלה של מעצב, ישנה סבירות כי מדובר על שמלה שכבר נלבשה, ושחלק מהאורחים כבר ראו את השמלה על כלה אחרת באירוע או אפילו על דפי הפייסבוק. הכלות משקיעות מחשבה כל כך רבה בבחירת השמלה, ואם לבסוף יתגלה כי השמלה כבר נראתה באירוע אחר, נוצרת אכזבה מסויימת. עם בחירתך ללבוש את השמלה של אמא או סבתא, הרי שאת בוחרת בדגם נדיר בן עשרות שנים, כך שהמטרה שלך להיות מיוחדת ביום הגדול שלך, תוכתר בהצלחה.

ערך סנטימנטלי:

אחד הדברים המשמעותיים ביותר בשמלה המגיעה מאמא או מסבתא, היא הערך הסנטימנטלי המקופל בשמלה. מדובר על שמלה שכבר נכחה בחתונה לפני מספר רב של שנים, כך שהיא עטופה בנוסטלגיה מתוקה. מדובר על סגירת מעל גדולה ומרגשת עבורך ועבור מי שלבשה את השמלה לפנייך. העובדה כי את לובשת את השמלה לאחר שהיא נלבשה על אחת מבנות המשפחה, מעניקה כבוד גדול למי שלבשה את השמלה קודם, ומדובר על אפקט מרגש ויוצא דופן שלא יתקבל לעולם עם שמלה חדשה שנרכשה בימים אלו.

למה חשוב לשים לב?

מאחר ומדובר בשמלה מוכנה שלא הותאמה למידותייך, חשוב לשים לב לכמה דברים. ראשית, בידקי כי השמלה הולמת את מידותייך. אם לא, ניתן לבצע תיקונים שונים אצל תופרת ? כל הדרך אל השמלה המושלמת עבורך. בנוסף, נסי להבין האם השמלה תואמת את אופי האירוע ואת העונה בה נערך האירוע. אם גני אירועים ת"א היא הבחירה שלכם ליום החתונה, חשוב שהשמלה תהיה נעימה לחתונה בגן אירועים. אם מדובר בשמלה בעלת שכבות רבות, הרי שהיא לא תהיה נוחה ולבישתה תהיה לך מסורבלת ולא נעימה.
בנוסף, למרות הרצון שלך להעניק כבוד ולסגור מעגל מרגש, חשוב מאד שתאהבי את השמלה. כשם שבדקת אינספור גני אירועים ת"א על מנת להגיע אל הגן המושלם, חשוב גם שתוודאי כי השמלה תואמת את הטעם האישי שלך. השמלה משחקת תפקיד חשוב ביום הגדול שלכם, כך שחשוב שתהיי גאה בשמלה ושתוכלי להשוויץ בה בפני כל האורחים.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎