שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

רוצים לחסוך כסף בהפקת האירוע? ככה עושים את זה

אתם מוצאים עצמכם חצויים בין שתי עולמות: מצד אחד אתם רוצים להעניק לאורחים שלכם חוויה נפלאה מהאירוע שלכם, אך מצד שני אתם לא רוצים לחרוג מהתקציב שהגדרתם לעצמכם. רגע לפני שאתם מרימים ידיים ומוצאים עצמכם מתוסכלים, הרי שחשוב שתדעו כי לא מדובר על דברים שאמורים לבוא אחד על חשבון השני. המשמעות? תוכלו גם להפיק אירוע בלתי נשכח לכם ולאורחים שלכם, וגם לחסוך בעלויות שונות לאורך הפקת האירוע שלכם. לאחר שבחרתם אולם אירועים במרכז להתחתן בו, עשיתם את הדבר הטוב ביותר לכם ולאורחים שלכם. כעת? חוסכים היכן שאפשר מבלי לפגוע בטיב האירוע. 

 

רוצים לחסוך כסף בהפקת האירוע? ככה עושים את זה

עיצוב השולחנות? לא הכרחי:

עם הדיל שאתם סוגרים עם אולם אירועים במרכז, אתם מקבלים עיצוב בסיסי לאולם ולשולחנות. האם שכירת מעצב שיעצב בנוסף את האולם, את החצר החיצונית ואת השולחנות הינה הכרחית? כנראה שלא. מידת שביעות הרצון של האורחים שלכם אינה מתבססת על אופי העיצוב או עד כמה כסף הושקע באלמנטים מסוג זה. נסו לחשוב על עצמכם כאורחים באירועים – מה שלבסוף זוכרים הוא את האוכל הנפלא והשמחה על רחבת הריקודים – וזה כאמור, כבר מובטח לכם.

אטרקציה המשלבת גם מזכרת:

אתם רוצים לשלב אטרקציה באירוע? מדובר על בחירה נכונה שאכן ממנפת את האירוע שלכם ושוזרת בו אלמנטים מגניבים. יחד עם זאת, הרי שתוכלו למקסם את האטרקציה שלכם בעת שהיא תשמש גם כפינת מזכרות. ישנן אטרקציות שאינן רק מבדרות את קהל האורחים שלכם בשלב מסוים באירוע, אלא הן גם מוציאות את האורחים עם מזכרת ביד. חפשו אחר האטרקציות שיכולות להעניק לכם קצת יותר, ולעלות לכם גם קצת פחות. 

כמה באמת חשוב להצטלם כל כך לפני האירוע?

ישנם הזוגות שמצטלמים המון לאורך הפקת האירוע: תחילה מדובר על צילומים להזמנת האורחים, לאחר מכן מדובר על אלבום טרום חתונה, בהמשך על אלבום תמונות ביום החתונה עצמו, ולבסוף גם אלבום תמונות פוסט חתונה. נסו לחשוב עם עצמכם האם כל הצילומים האלו הכרחיים. ללא כל ספק, תיעוד האירוע שלכם חשוב וחיוני מאד, אך לעתים נדמה כי ישנם אלו העוסקים יותר בתיעוד, ופחות בחוויה של הרגע הנוכחי. תוכלו לחסוך אלפי שקלים עם צימצום הצילומים השונים.

מצמצמים גם בעלות האירועים הנלווים:

כמו כן, הרי שאירוע החתונה הנערך עם אולם אירועים במרכז הינו השיא. יחד עם זאת, ישנם אירועים נוספים הנלווים לאירוע החתונה שלכם – אירוע החינה ומסיבת הרווקים והרווקות. גם אירועים עלו עולים לכם כסף, ובעת שלא שולטים בתקציב – הם גם עתידים לעלות לכם המון כסף. זיכרו כי גם אירועים אלו נכללים בחשבון ההוצאות שלכם בכל הקשור לחתונה, כך שתוכלו לצמצם גם בהם. שימו לב כי צמצום אינו מילה נרדפת לאירוע פחות טוב. 

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎