שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פותחים עסק על פי חוק בתל אביב

בכל שנה נפתחים אינספור בתי עסקים חדשים בתל אביב, שבמידה רבה הם התגשמות החלום של אנשים רבים. לא אחת מדובר על אנשים שכירים שחלמו המון זמן לצאת לדרך עצמאית, ולפתוח את בית העסק שהוא תרגום של המשאלה הגדולה שפעמה בליבם.

על מנת לפתוח עסק ולעשות זאת בצורה חוקית, יש להחזיק ברישיון עסק תקף, כאשר כל עסק צריך לעמוד בפרמטרים שונים על מנת לקבל את הרישיון. לטובת קבלת הרישיון, יש צורך לעבוד בשיתוף פעולה אל מול הרשות המקומית בה נפתח העסק, כך שאם אתם פותחים את העסק שלכם בעיר תל אביב, ההליך הביורוקרטי עתיד להתנהל מולה.

פותחים עסק על פי חוק בתל אביב

עומדים לפתוח אולם אירועים? חשוב שתדעו!

כיום בישראל, ישנם לא מעט אולמות אירועים שפועלים בת אביב ללא רישיון עסק. במקרים שכאלו מסכנים בעלי האולמות גם את עצמם וגם את החתן והכלה העתידים להתחתן איתם, שכן ללא רישיון תקף, יכולים לסגור את האולם בכל רגע נתון. לטובת רישיון העסק שלכם, עליכם לעמוד גם בתקנים הרלוונטים להסדרי חניה, שילוט ואיכות הסביבה.

אז איך מקבלים את רישיון העסק?

רישיון עסק של גני האירועים נחשב כרישיון קצת מורכב יותר, וזאת מאחר והוא מבוסס על כמה פרמטרים המתפקדים כתנאי סף הכרחיים שלוקח לעתים זמן לקבל עליהם אישור. על מנת לקבל את רישיון העסק שלכם ולהפעילו כחוק, תידרשו לעבור מספר שלבים כאשר השלב הראשון הוא להיפגש עם נציגי הרשות המקומית – במקרה הזה של העיר תל אביב. המטרה היא לאשר או לשלול את לוקיישן העסק שלכם. בנוסף, תקבלו מידע חיוני להמשך הדרך לטובת הגדלת סיכויי קבלת הרישיון שלכם.

יש לכם מטבח במתחם האירועים?

לא מעט אולמות אירועים במרכז עובדים בצמוד אל חברות קייטרינג, כך שבלא מעט מתחמים ישנו גם מטבח שדואג לשיגור המנות לאורך האירוע. המשמעות היא שאם יש לכם מטבח במתחם, מלבד הפנייה אל הרשות המקומית לטובת קבלת רישיון העסק, עליכם להגיש בקשה נוספת שהיא "בקשה לרישיון יצרן". את האישור הזה תוכלו לקבל ממשרד הבריאות, באמצעות שירות המזון.

בטיחות מבנה מתחם האירועים שלכם

כשמדובר על בתי עסק, לרבות אולמות האירועים במרכז ובכלל, מטרת העל היא ללא ספק הבטיחות. מדובר על אחד הפרמטרים המשמעותיים ביותר בהחלטה האם להעניק רישיון לעסק שלכם, במיוחד בעת שמדובר על עסק שעתיד לארח קהל אורחים רב בכל אירוע. על כן, עליכם להגיש בקשה דרך הרשות הארצית לכבאות ולהצלה. מגוף זה תוכלו לקבל מפרט מדויק של הדרישות הרלוונטיות לכם, וזאת בהתאם למספר האורחים שניתן לארח באירוע וכדומה. כבעלי המתחמים, עליכם להבטיח את בטיחותם של האורחים גם מבחינת המבנה כמבנה, וגם מבחינת הסביבה בה הוא קם והאלמנטים השונים הסובבים אותו לרבות מערכות החשמל, אזורי החניה וכדומה.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎