שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עם מי מגיעים לראות את מתחם האירועים?

את האירוע מתחילים לבנות בעת שמתחילים לברר על מתחמי אירועים שונים. עבור לא מעט זוגות, מדובר על השלב הקריטי ביותר, ולא בכדי. מתחם האירועים שתבחרו הופך להיות הפנים של החתונה שלכם, המקום שיארח אתכם ואת האורחים שלכם, ועל כן חשוב לבחור מתחם שהצליח לגעת לכם בלב. אז החלטתם שאתם מחפשים אחר אולמות אירועים בתל אביב, אך כעת עולה השאלה הגדולה והיא עם מי הולכים לראות את המתחמים השונים?

עם מי מגיעים לראות את מתחם האירועים?

כבוד גדול להורים:

האפשרות הראשונה והסבירה ביותר היא לקחת איתכם את ההורים לסיבוב אולמות אירועים בתל אביב. עבור ההורים שלכם מדובר בכבוד גדול, ומעבר לכך, הרי שמדובר גם על גיבוש בין המשפחות והתלכדות בחודשים שלפני החתונה. היתרון הגדול בעת שתצאו לראות מתחמים עם ההורים שלכם, היא נקודת המבט שלהם ביחס לאותם מתחמים. אתם מביטים על האולמות והגנים השונים מעין יותר צעירה, ואילו ההורים שלכם מסתכלים על המתחמים בעין בוגרת יותר תוך שהם לוקחים בחשבון פרמטרים שונים שלבטח אתם לא חשבתם עליהם. זיכרו, המילה האחרונה בסופו של דבר היא שלכם, אך תמיד טוב לשמוע דעות נוספות וקולות אחרים.

חברים שכבר התחתנו:

יש לכם זוגות חברים שכבר עמדו תחת החופה? הרי שעבורכם מדובר ביתרון גדול! אל סיבוב מתחמי האירועים שלכם תוכלו לצרף זוגות חברים שלכם שכבר ראו מתחמים שונים, וכך הם יכולים לסייע לכם בבחירה בעקבות הניסיון הרב שלהם. אתם עושים את הצעדים הראשונים שלכם בהפקת האירוע, אך מאחר והם כבר בחנו מתחמים, ספקים ושירותים שונים בחתונה, הם יוכלו לנווט אתכם ולסייע לכם בקיצור התהליך. אם החלטתם שתל אביב היא הלוקיישן עבורכם, תוכלו להתפקס על איזור תל אביב וכך לחפש גני אירועים בת"א. החברים שלכם עתידים להיות חלק בלתי נפרד מתהליך הפקת החתונה, ופעמים רבות הוא מתחיל כבר בעת חיפוש האולם שלכם.

בשלב הראשון, רק שניכם:

לצד המשלחות המתלוות אל בני הזוג בחיפושכם אחר גן אירועים בתל אביב, יש לא מעט זוגות שבוחרים תחילה לבדוק את השטח בעצמם, ורק לבסוף לצרף אליהם עוזרים. מדובר על אפשרות לא רעה בכלל, המאפשרת לכם לבחון מספר מתחמים, ורק בעת שתתלבטו בין אלו שנמצאו חביבים עליכם במיוחד, רק אז תסתייעו בעזרה של חברים ומשפחה. אם אתם עושים את הצעד הזה לבד, נסו להגיע אל הפגישה עם אנשי המכירות כמה שיותר מוכנים, תוך שתציבו בפניהם את הציפיות שלכם, חזון האירוע שלכם, ומידע כמה שיותר מפורט אודות מספר האורחים וכדומה.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎