עיצוב פרחים לחתונות – הטרנדים החמים של חורף 2019

פרחים הם חלק חשוב ובלתי נפרד מכל אירוע, ובמיוחד בחתונות, יש לא מעט אפשרויות להשתמש בהם: מזר הכלה, דרך סידורים לקישוט האולם, סידורי פרחים לשולחנות ואפילו זרים קטנים לאורחים.
אחד מהדברים שחשוב מאוד לעשות, הוא להתאים את הזרים והסידורים השונים לסוג האולם: בשלב הראשון, בחירת פרחים מתאימים, ואחר כך, סידור ועיצוב הזרים והסידורים.
כך, כאשר אתם מבצעים רכישת פרחים לחתונה באולם אירועים בתל אביב, ובמיוחד אולם לאירועי בוטיק, תצטרכו להתייחס בראש ובראשונה לאולם, ולהתאים את הסידורים לסביבה בה הם יוצבו.

מהם הגדלים השולטים בסידורי פרחים באולמות קטנים

קחו בחשבון, שכל הרעיון בחתונה באולם בוטיק, הוא שכולם רואים את כולם, יש תחושה של אינטימיות, חום וביתיות. מכאן יוצא שכל סידורי הפרחים בהם תשתמשו יהיו יחסית עדינים או קטנים.
זרים לאזור קבלת הפנים יהיו מטבעם יותר גבוהים, אולי גם יותר גדולים ושופעים. במקומות אלה אתם יכולים להציב עציצים גדולים. זאת, במיוחד באולם שמעוצב בצורה קצת כפרית או מבוסס על עיצוב טבעי.
גם בחתונה קטנה אפשר בהחלט להשתמש בשניים או שלושה סידורים גדולים יחסית – למשל לאזור החופה או למקום בו הזוג עומד ומהווה את נקודת הפוקוס, אבל כאמור, כל שאר הסידורים יהיו יחסית קטנים.

זר כלה

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎

אופי האירוע מכתיב גם את אופי סידורי השולחן

הטרנד בחתונות קטנות כיום הוא לשים סידורי פרחים קטנים גם על השולחנות, ולא להסתפק בפרח אחד מרכזי, ובוודאי שלא בצרור של מאזטים.
סידורי פרחים אלה יהיו לרוב נמוכים, עגולים או מאורכים, בהתאם לצורת השולחן והגודל שלו.
אפשר ליצור סידורי פרחים 'מתפרקים' לשולחנות: היות והטרנד היום הוא לתת לאורחים זר קטן, לכל אורח, יוצרים סידור מרכזי לשולחן, שמורכב למעשה משישה או שמונה סידורים או צרורות קטנים יותר של פרחים.

מה לגבי עונתיות?

חשוב מאוד!
רעיון יפה בפרחים הוא להכניס את הטבע לאורבניות, לתוך אולם אירועים בתל אביב, ולהעניק לאורחים ולחוגגים תחושה של מקום רענן.
אתם בהחלט יכולים לעשות זאת בעזרת פרחים עונתיים, כאשר היום מקפידים שהרוב המכריע של הפרחים יהיה לא רק עונתי, אלא אפילו מקומי.
כך יוצא, שבחתונות תל אביביות רבות אנחנו רואים היום יותר פרחים 'חמים' בקיץ (חמניות, למשל, בסידורים גבוהים), ובחורף יותר פרחי מילוי לבנים, כלניות לבנות ופרחים דומים – במיוחד באזור החופה. השימוש בוורדים אדומים שמור לרוב יותר לכלה, ואם גבר משתמשים בוורדים, עושים הרבה שימוש בוורדים לבנים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print