הזוגות שלנו

הזוגות שלנו: אורבניים, יפים ובעיקר ייחודיים – אף אחד לא דומה לשני, אבל המכנה המשותף הוא שהם התחתנו אצלנו ב EAST-TLV. כאן תוכלו לקרוא את סיפורי החתונה שלהם ולקבל המון השראה לחתונה שלכם. אנחנו התאהבנו!
סיפורי זוגות

ירושלים ברלין תל אביב: 'הנה אני בא' גרסת אורי ושי-לי

שי-לי עבדה בבר די זי פרישדון הידוע בתל-אביב. כמארחת במקום, חלק מהתפקיד היה להסתובב בין האנשים, לדבר ולעשות מינגלינג. יום אחד, בין האנשים ששתו במקום היה אורי. הם התחילו לדבר, המשיכו לדבר, דיברו מלא, אבל אורי לא התחיל עם שי-לי, ושי-לי לא התחילה עם אורי. 3 חודשים אחרי, חזר אורי לדיזי, עדכן את שי-לי שהיתה לו חברה בזמנו ולכן הוא לא התחיל איתה (בחור טוב, אהבנו), אבל שהוא לא שכח אותה ומאוד ישמח שיצאו לדייט (אהבנו עוד יותר)

להמשך הסיפור»
סיפורי זוגות

ארזנו לבד את הזוג הקסום הזה: החתונה של מריה ויותם

מריה ויותם עבדו יחד בנתב"ג. הם התחילו כידידים עם הרבה חברים משותפים, ועם הזמן התאהבו והפכו לזוג. אחרי 3 שנים יחד, יותם הפתיע את מריה באמצע טיול משפחתי בברלין, כשהגיע ל-24 שעות בלי שידעה דבר. יותם המשיך להפתיע, כששלף טבעת בשער ברנדנבורג, ומריה – במילים שלה – כמובן הסכימה

להמשך הסיפור»
סיפורי זוגות

הכל בגלל סנדוויץ' תוניסאי: החתונה השוויונית של מאשה ויאיר

מפגש אקראי ברחוב החזיר אותם לקשר והפך אותם לבני זוג לכל החיים. כשהוא הציע נישואין היא לא שמה לב. הסנדוויץ' התוניסאי התחיל כבדיחה והמשיך לסגירה של האולם בו יתחתנו. הטקס היה דתי יהודי אבל שוויוני לחלוטין. מאשה ויאיר יודעים מה הם רוצים ועושים בדיוק את זה, בצורה הכי יפה שיש. מאשה לוקחת אותנו לסיפור הזוגיות והחתונה המקסימה שלהם

להמשך הסיפור»
סיפורי זוגות

הסיפור של רועי וזוהר

זוהר ורועי מספרים שהאיסט הוא המקום הראשון שראו אחרי שהתארסו, ומשם לא המשיכו הלאה למקומות אחרים. אנחנו מתרגשים כשהם מספרים שפשוט הרגישו שזה זה – האווירה האורבנית והצעירה שמייצגת אותם באופן אישי וכזוג, וכל מה שהם חיפשו במקום לחגוג את יום החתונה שלהם.

להמשך הסיפור»
נשיקה של חתן וכלה
סיפורי זוגות

הסיפור של שירי ורן

אחת היתרונות שהיו לאיסט מבחינתנו, מעבר לעובדה שהמקום מהמם והציע את כל מה שרצינו, זה שהוא כל כך קרוב אלינו לבית.
רצינו שהכל יהיה קרוב ונוח ולכן גם את הצילומים היה לנו חשוב לעשות קרוב לבית שלנו ולאיסט.
לכן, בהמלצתו של לירון הצלם שלנו, הצטלמנו בפארק וולפסון, העיר הלבנה בתל אביב גבול גבעתיים.

להמשך הסיפור»

רוצים להצטרף לזוגות שלנו? דברו איתנו