שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מצמצמים את עלויות החתונה בקלי קלות

בחיפושכם אחר גני אירועים בתל אביב לדוגמא, אתם מגלים גנים מפוארים, המתהדרים בקייטרינג משובח ובר משקאות איכותי. לאחר הבחירה בגן האירועים המושלם עבורכם, מתחילה בניית האירוע לאט לאט עד קבלת התוצר מושלם. הרצון של מרבית הזוגות הוא להעניק חוויה ייחודית ויוצאת דופן לקהל המוזמנים. מהר מאד מגלים הזוגות כי כל שידרוג או תוספת לאירוע עולה להם עוד כסף. חשוב לציין ולהדגיש כי אין שום נוסחה מנצחת להכתרת אירוע כמוצלח. המשמעות היא שהוצאה מופרזת של כספים אינה מבטיחה לכם אירוע מושלם. איך שלא יהיה, תשמחו לגלות כי תוכלו לחסוך כסף גדול בדברים הקטנים, וכך לא להפוך את החתונה למועקה כלכלית.

מצמצמים את עלויות החתונה בקלי קלות

גם שמלה אחת תעשה את העבודה:

אין ספק שאחד הדברים המדוברים ביותר כשמדברים על חתונה הוא שמלת הכלה. לא רק שהשמלה מדוברת ומעוררת עניין רב, אלא היא הופכת לשיחה הפופולארית ביותר גם לפני החתונה וגם לאחריה. מאחר וישנה הילה כה זוהרת ונוצצת סביב שמלת הכלה, לא מעטות הכלות אשר לא מסתפקות בשמלה אחת, אלא בשתי שמלות. כידוע, שמלות הכלה אינן עסק זול כלל, והצטיידות בשתי שמלות יכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים עבור ערב אחד.

החוכמה היא לחסוך בהליך הפקת החתונה, מבלי לגרוע ממנו דבר. בעת שתתפקסי על שמלה אחת בודדת, ולא תבחרי שמלה לכל חלק באירוע, הרי שמדובר על חיסכון אדיר שיכול להגיע לאלפי ולעשרות אלפי שקלים. אפקט ההתרגשות ישאר אותו אפקט, ומי שמייצר את ההתרגשות הגדולה הוא אתם, בני הזוג, ולא שמלה נוספת.

אטרקציה אחת פחות:

אירועי החתונה אינם אירועי חתונה מבלי לשלב בהם אטרקציה בידורית עבור האורחים. כיום קיימת מניפה עשירה של אטרקציות שניתן לשבץ במהלך האירוע, אך מאחר ורוצים לעשות הכל ובגדול, לעתים לא מסתפקים רק באטרקציה אחת. לצד האטרקציות המתומחרות במחיר נוח, ישנן אטרקציות יקרות מאד אשר מטיסות את מחיר החתונה אל על. ההמלצה היא להתפקס על אטרקציה אחת בלבד ואותה להעניק לאורחים כמתנה מכם.

האורחים בחתונה לא מודעים לכך שהחלטתם להוריד אטרקציה ברגע האחרון, אלא הם מתרכזים במה שנוכח אל מול עיניהם ומאטרקציה זו הם נהנים. הסירו דאגה מלבכם, אטרקציה אחת פחות לא תפגום בטיב האירוע. מדובר על דרך נוספת לחסוך בקלי קלות בעלות החתונה.

ובמה לא לחסוך?

לצד הדברים בהם ניתן לחסוך כסף בהליך הפקת החתונה, ישנם דברים בהם ההמלצה היא הפוכה. חלמתם תמיד להתחתן בתל אביב? חפשו אחר גני אירועים בתל אביב ולכו על הגן האהוב עליכם ביותר, בכל מחיר. דבר נוסף שחשוב להשקיע בו הוא קייטרינג משובח ובר משקאות איכותי. ניתן לומר כי מדובר על שילוש מנצח המרכיב את החתונה. ההמלצה היא להכין דו"ח מסודר אשר עתיד לחזות את ההוצאות שלכם, ולעקוב אחריו עם כל בחירה של ספק, שידרוג או תוספת לחתונה. בדרך הזו תוכלו לעמוד בתקציב שלכם תוך הגשמת אירוע החלומות.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎