שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מנפצים את המיתוסים הגדולים על אירוע החתונה

מנפצים את המיתוסים הגדולים על אירוע החתונה

הכלה והחתן צריכים להמתין בחדר פרטי:

כיום ישנן שתי גישות מרכזיות ביחס לחתן והכל באירוע שלהם. מצד אחד יש את הזוגות הממתינים בחדר החתן והכלה ויוצאים אל האורחים רק בטקס החופה. מנגד, ישנם זוגות המקבלים את האורחים שלהם בחיבוקים ונישוקים בשלב קבלת הפנים. ההמלצה הרווחת היא אכן להיות נוכחים בשלב קבלת הפנים ולהנות משעה וחצי בקרב האורחים שלכם. בעת שממתינים בחדר החתן והכלה מפסידים חלק ניכר מהאירוע שלכם, וחבל. ההנחה שהחתן והכלה חייבים להמתין בחדר פרטי הינה הנחה שגוייה, והיא נתונה לבחירתכם בלבד. אם אולם אירועים תל אביב הוא מקום החתונה שלכם, הרי שיהיה לכם גם חדר פרטי מפנק וגם רחבת קבלת פנים מרשימה ? שלבו את שניהם ותהנו מכל העולמות.

הכלה חייבת ללבוש לבן:

מדובר על מנהג שרבות בוחרות להיצמד אליו, אך יחד עם זאת לא מעטות הכלות שבוחרות צבע אחר לשמלת החלומות שלהן. כיום ניתן לראות כלות הלובשות שמלות בצבע בז', זהב ואפילו ורוד בהיר. הדבר החשוב ביותר הוא שתרגישי נוח בשמלה שלך, כך שכל צבע הגורם לך להרגיש הכלה היפה בעולם, שווה להיות הצבע שיצבע את שמלתך.

רק בקיץ שווה להתחתן:

לא אחת הוכתרה עונת הקיץ לעונה החמה של האירועים ושל החתונות בפרט. יחד עם זאת, חשבו שתיזכרו שהמועד בו תתחתנו נתון לשיקולכם בלבד. המשמעות היא שאין באמת עונה חמה, אלא עונה חמה תוכתר על ידי הרצון הפרטי שלכם. עבור זוגות מסויימים עונת הקיץ היא העונה החמה כי הם אוהבים את עונת הקיץ ואת החום התל אביבי, לעומת זאת ישנם זוגות שעבורם החורף מסמל את שיא הרומנטיקה ועל כן משאלתם היא להתחתן בחורף. עם צאתכם אל הליך הפקת החתונה וחיפוש אחר אולם אירועים תל אביב, נסו להתנתק מכל דעות קדומות ולכו אחרי הלב שלכם בכל הבחירות שתעשו.

הצבע הלבן שמור לכלה בלבד:

מאחר ולא מעט נוטים לחשוב כי הכלה חייבת להיות לבושה בלבן, גם לא מעטים אלו אשר סימנו את הצבע הלבן כצבע שאסור להגיע איתו לאירוע. בנות רבות רוצות להגיע עם שמלה לבנה אל החתונה אליה הוזמנו, אך חוששות לגנוב את הפוקוס מהכלה בעקבות הצבע הלבן. זיכרו, את הפוקוס מהכלה לא יהיה ניתן לגנוב בשום מחיר ? עוטפת אותה הילה זוהרת האופיינית רק לה. בנוסף לכך, מותר לכל אחת להגיע בכל צבע שרק תרצה. אם לא די בכך, מי הבטיח לכן שהכלה בחרה דווקא בשמלה לבנה?

רצים אל שדה התעופה מיד אחרי האירוע:

אם יש משהו שבני הזוג מחכים לו יותר מאירוע החתונה, הוא ירח הדבש. הרצון לטרוף את חלום ירח הדבש מביא זוגות רבים להכנס קצת ללחץ סביב העניין, ולכן הגיע הזמן להבהיר אחת ולתמיד: לא חייבים לרוץ לשדה התעופה מיד עם תום האירוע. ירח הדבש יכול להמתין לכם שבוע ואפילו יותר אחרי אירוע החתונה. קחו לעצמכם פסק זמן, תהנו מהרגעים שלאחר החתונה ותכננו לכם את ירח הדבש ברוגע ושלווה.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎