שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מועדים מדליקים לחגוג בהם את החתונה

כשאתם חושבים על השאלה "מתי נחגוג את החתונה", אתם חושבים בקווים כלליים בדמות תאריך, יום ספציפי או עונה החביבה עליכם. יחד עם זאת, כדאי שתדעו, כי ישנם לא מעט מועדים בלוח השנה העברי שיכולים להיות עבורכם התזמון המושלם לחגוג את האירוע שלכם. אז לאחר שאתם הולכים להגשים חלום אחד והוא חתונה בתל אביב, הרי שתוכלו לקחת את החתונה שלכם אפילו רחוק יותר, ולרגש את האורחים בהרבה יותר, עם אחד מהמועדים הבאים:

מועדים מדליקים לחגוג בהם את החתונה

מנציחים אהבה ביום האהבה:

האם תוכלו לחשוב על יום נפלא יותר לחגוג בו את אירוע האהבה שלכם מלבד יום האהבה? עד כה, הייתם חוגגים את יום האהבה שלכם במסעדות, סרט בקולנוע או נסיעה לחו"ל. כעת, לאחר שהתארסתם ואתם הולכים להפוך לבעל ואישה, הרי שתוכלו להתחתן ביום האהבה וכך להנציח את האהבה שלכם ביום הכי סימבולי שיש. אם חשבתם שלחגוג חתונה בתל אביב זה יהיה שיא האירוע שלכם, הרי שכעת אתם מגלים כי תוכלו להפוך את האירוע למרגש אפילו יותר. 

מסיבת תחפושות עם חג הפורים:

אפשר לומר ללא ספק כי החג השמח ביותר בלוח השנה העברי הוא חג הפורים. כזוג שעומד להתחתן, הדבר שחשוב לכם יותר מכל הוא להבטיח כי החתונה שלכם תהיה שמחה. תוכלו להפוך את החתונה שלכם לאירוע הכי שמח שיש עם חתונה בנוסח מסיבת תחפושות שתערכו בחג הפורים. בעת שאתם חושבים על האירוע שלכם, אתם חושבים על לבוש פורמלי, אך תוכלו לדמיין את האורחים שלכם מגיעים מחופשים ומריעים לכם כך בטקס החופה? ישנם תקדימים לאירועים שכאלו שהוכתרו כהצלחה גדולה ועוררו תגובות מפרגנות מאד מקרב האורחים.

שנה חדשה של אהבה - ראש השנה:

ולבסוף, ואיך לא: ראש השנה. אומרים כי הדרך שבה מתנהגים בראש השנה, כך עתידה להראות כל השנה שתבוא. אם כן, נדמה כי מדובר על תזמון מושלם לחגוג בו את אירוע האהבה שלכם עם חתונה בתל אביב. ראש השנה הוא חג האהוב על רבים, המסמל התחלה חדשה, הזדמנויות חדשות ותחושה כי הכל אפשרי ונגיש. הזמינו את האורחים שלכם לחגיגה גדולה, שתפתח את השנה בשמחה, אהבה ואושר אמיתי. לכם צפויה שנה מלאה בהתגשמות חלומות ובתא משפחתי חדש, והאורחים שלכם מנגד זוכים לקחת חלק בשמחה אמיתית ובמצווה של שמחת החתן והכלה. כל שנותר הוא לאחל לכם המון מזל טוב בכל תאריך שרק תבחרו!

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎