שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מהנחת אבן הפינה ועד האירוע הגדול שלכם - East-Tlv

ברורים לכם כשמש שני דברים: האחד הוא שאתם רוצים לחגוג ובגדול את אירוע בר המצווה של הילד שלכם, והדבר השני הוא שאתם רוצים לחגוג לו באולם אירועים. לצד הדברים שאתם יודעים וברורים לכם, ישנם דברים שפחות בהירים לכם. לשמחתכם, בעת שאתם חוגגים את האירוע שלכם במתחם אירועים נחשב, אתם זוכים לליווי צמוד לכל אורך האירוע. אם כן, מה מחכה לכם מהרגע בו תניחו את אבן הפינה ועד ליום האירוע?

חגיגת בר המצווה

פגישת היכרות:

אז הדבר הראשון הוא כמובן להגיע ולראות מספר אולמות אירועים בתל אביב, שאחד מהם יהיה האולם שבו תערכו את החגיגה הגדולה של ילדכם. מה חשוב בעצם לבחון בעת שבוחנים אולם? נסו לדמיין את אירוע בר המצווה נערך בתוך האולם, האם הוא תואם את מספר האורחים שעתידים להגיע, מה דעתכם על החומר האנושי שמקבל אתכם, והאם ישנה חפיפה בין הציפיות שלכם למה שמתרחש בפועל. לאחר ההתרשמות הכללית שלכם והסיור שיעשו לכם, תערכו פגישה משותפת שבה תוכלו לספר לצוות על אירוע החלומות שלכם.

תיאום ציפיות ואיתור הצורך:

אז לבסוף בחרתם במתחם אירועים גדול ונחשב שבו תערכו את חגיגת בר המצווה הגדולה שלכם. המשמעות היא שתגיעו לפגישה נוספת, מלבד פגישת ההיכרות, ובה אתם תפרקו את האירוע שלכם לגורמים ותעניקו תשומת לב מלאה לכל פרט ופרט באירוע. צוות ההפקה באולם האירועים הינו צוות מנוסה, שכבר הפיק מספר רב של אירועים. לכן, אתם יכולים להיות בטוחים ושקטים כי אתם בידיים טובות וכי ללא ספק תצאו נשכרים. במעמד זה תוכלו להציג את הציפיות שלכם, תוך שצוות ההפקה יאתר את הצרכים השונים שלכם ויתאים פתרונות הולמים.

היום הגדול הגיע:

לאחר הפקה ארוכה ומרגשת, הגיע היום הגדול: אירוע בר המצווה! ביום זה, לא רק אתם מתכוננים ומתארגנים, אלא גם אולם האירועים. מדובר על הפקה גדולה הכוללת הענקת תשומת לב לכל פרט ופרט – החל מעריכת האולם, דרך השכרת שולחנות במידת הצורך ועד לתכנון מלא ומקיף של התאורה והסאונד. שולחנות לבר מצווה לעתים מסודרים בצורה שונה שכן מתארחים גם ילדים רבים, כך שצוות ההפקה המארגן עומל על כל פרט ופרט על מנת להבטיח שלמות ואירוח על הצד הטוב ביותר. במידה רבה, שולחנות משחק לאירועים משחקים תפקיד מרכזי, שכן סביבם מתארחים רוב הזמן האורחים שלכם. מה שבטוח הוא שבעת שתגיעו לאולם – תחוו את ההתרגשות שלה ייחלתם: חזון האירוע שלכם מתגשם.

שביעות רצון כמדד להצלחה:

לאחר שאחרון האורחים יעזוב לביתו, תעזבו גם אתם את מתחם האירועים ותיפרדו בנשיקה וחיבוק מצוות ההפקה. כעבור כמה ימים תקבלו שיחת טלפון שבה ירצו לשמוע את החוויה שלכם מהאירוע, לקבל משוב, הערות והארות. צוותי ההפקה באולמות האירועים עושים הכל על מנת להבטיח כי אירוע בר המצווה של ילדכם, ילווה אתכם הלאה עם המון זיכרונות מתוקים ורגעים יפים.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎