שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מדוע כדאי לערוך את צילומי טרום האירוע באולם שלכם?

בלי ששמתם לב, כבר הספקתם לעבור הצעת נישואין ושלבים רבים בהפקת האירוע, וכעת אתם מתקרבים בצעדי ענק אל היום המרגש בחייכם. אז מרבית הפקת האירוע מאחוריכם, ועדיין ישנם דברים שאינם סגורים שאתם מוצאים עצמכם מתחבטים בהם. כך לדוגמא, אתם עסוקים בשאלה היכן לערוך את צילומי טרום האירוע ביום החתונה. אולמות אירועים בתל אביב והסביבה מאופיינים בנוף מרהיב, גינה מוריקה ומתחם פנימי מושקע ומעוצב. 

צילומי טרום אירוע

לא צריכים להיות לחוצים בזמן:

אירוע החתונה שלכם הוא אומנם אירוע מאד מרגש, אך גם אירוע שמצריך מכם לעבוד לא מעט עבורו. כך, ביום האירוע, אתם עתידים לעבור מנקודה לנקודה, להיות צמודים ללוח זמנים ולעמוד בזמנים, וכך אתם מוצאים עצמכם לחוצים וממהרים. בעת שתוותרו על לוקיישן חיצוני נוסף לטובת הצילומים, הרי שאתם עתידים גם לחסוך לעצמכם זמן, וגם אינכם צריכים להיות לחוצים בזמן. תוכלו להגיע ישר מהנקודה בה אתם מתארגנים לקראת האירוע אל אולם האירועים, ולבצע את סשן התמונות בו.

זוכים בסביבה תומכת ומפרגנת:

אומנם בוק החתונה שייך רק לכם ותכליתו להנציח ולתעד את האהבה הפוטוגנית שלכם. יחד עם זאת, בעת שתבחרו להצטלם באולם האירועים שבו אתם עומדים לחגוג בעוד רגע, הרי שאתם זוכים בקהל מפרגן, אוהב וחם. בעת שאתם מצטלמים בלוקיישנים אחרים, הרי שמדובר רק עליכם ועל הצלם, אך כאן – יש לכם קהל שכולו מריע רק לכם. אלו מכם שרוצים סביבה תומכת אפילו יותר, יוכלו להנות גם מהנוכחות של בני המשפחה ואפילו לצרף אותם אל הצילומים לקראת הסוף.

רגע לפני שכולם מגיעים – רק אתם:

בעת שלא תצטלמו באולם האירועים שבו אתם חוגגים, הרי שתצטרכו להגיע מהלוקיישן בו הצטלמתם מיד אל אולם האירועים. המשמעות היא שאתם מיד פוגשים את האורחים וצריכים לקבל אותם בשלב קבלת הפנים מבלי שיש לכם רגע לעצמכם להתרעננות, מנוחה והתמודדות עם ההתרגשות. לכן, אולמות אירועים בתל אביב והסביבה המאפשרים לכם לערוך את צילומי טרום האירוע בתחומם, הינם האפשרות האידיאלית. כך תוכלו לנהל את הזמן על הצד הטוב ביותר, תוך שאתם משאירים לעצמכם זמן למנוחה אחרונה לפני האירוע הגדול.

בחרתם באולם בגלל נראות מושלמת, זוכרים?

לא נשכח את הדבר החשוב ביותר: נראות אולם האירועים. מתוך מגוון רחב של אולמות אירועים בתל אביב והסביבה, בחרתם לכם אולם אחד שהרגשתם איתו חיבור יותר מהאחרים. לא בחרתם באולם האירועים שלכם במקרה, אלא מדובר על אולם בעל נראות משגעת שיצר אצלכם התרגשות ותחושה בבטן כי מדובר על המקום הנכון. האם תוכלו לחשוב על מקום טוב יותר מאשר האולם שבו אתם מתחתנים? תוכלו להצטלם בחלל החיצוני עם תאורה טבעית ונוף מוריק, ולשלב גם צילומי פנים עם האולם המעוצב שממתין כולו רק לכם.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎