שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

למה לחגוג את החתונה ביום שישי? - EAST-TLV

מה שפעם היה נחשב לאירועים מחתרתיים שרק מעטים היו מעזים לחגוג כך, הפך כיום לאירועי פנינה של ממש המבוקשים על ידי זוגות רבים. חתונת שישי בצהריים הפכה להיות אירוע בוטיקי, מחמיא וקלאסי, אשר הפך חביב גם על הזוגות וגם על קהל האורחים גם יחד. מה הופך את חתונות השישי לכל כך מוצלחות? נדמה שחתונות אלו מורכבות מהחומרים המשובחים ביותר: החל מאווירת השישי הייחודית, דרך התיזמון המושלם בשבוע המאפשר בילוי בראש שקט, וכלה באור צהרי היום המעניק אווירה קסומה במיוחד.

למה לחגוג את החתונה ביום שישי? - EAST-TLV

אווירה קסומה הייחודית רק ליום זה:

לא אחת הוסכם על רבים כי האווירה שישנה ביום שישי בצהריים, ייחודית רק ליום. מדובר על התפר שבין יום קדחתני בו רוצים להספיק את הכל, ובין התפר של כניסת השבת השקטה המעניקה רוגע ושלווה. ביום בו אתם מתחתנים, מתקדשים וחוגגים עם מיטב האורחים שלכם, נדמה כי אין תיזמון מושלם יותר מיום שישי. דמיינו לכם גן אירועים מוריק, מוסיקה נעימה, אוכל טוב ואלכוהול איכותי ? כך יכולה להראות החתונה שלכם ביום שישי. גני אירועים בתל אביב הפכו להיות הבחירה הטבעית והאוטומטית של זוגות רבים, המבקשים לערוך את החתונה שלהם כשברקע פס הקול של יום שישי.

פינוק לאורחים לסוף השבוע:

אם יש משהו המטריד את בני הזוג העתידים להתחתן, הוא החשש כי לא כל האורחים יגיעו אל האירוע. כל הזמנה שנשלחת אל האורחים, הינה הזמנה המוענקת מלב אל לב, כך שחשוב לבני הזוג שכל האורחים יגיעו. חתונות הנערכות בתחילת השבוע או באמצע השבוע, מעוררות חשד רב בקרב בני הזוג שאורחים רבים יתקשו להגיע בעקבות אילוצים שונים השזורים בשבוע שלהם. כאשר מדובר על חתונת שישי, מדובר על סוף השבוע. ידוע לכל כי מדובר על רגע בשבוע המוקדש לבילויים, פינוק ורוגע ושלווה לנפש. בעת שתבחרו לערוך את החתונה שלכם ביום שישי, הרי שאתם יכולים להיות שקטים שעשיתם מעל ומעבר על מנת להבטיח את הגעתם של מיטב היקרים לכם.

מתחתנים באור היום:

גני אירועים בתל אביב היו תמיד החלום שלכם? הרי שאת החלום הזה ניתן לשדרג אפילו יותר. עד לא מזמן, אירועי הצהריים נחשבו כמחתרתיים, אך לאט לאט ביססו אירועים אלו את מעמדם והפכו למשאלתם של לא מעט זוגות. מרבית האירועים כיום נערכים בשעות הערב על מנת לאפשר לקהל האורחים לסיים את יום עבודתם ולהגיע אל האירוע, אך בעת שמדובר ביום שישי ? הרי שהכל אפשרי! בחתונות הצהריים אתם מקיימים את האירוע באור היום, מה שמאפשר לכם לחוש קרובים יותר אל האורחים, ליצור סביבה אינטימית וטבעית יותר, ואפילו התמונות שלכם מהאירוע יהיו מחמיאות יותר הודות לתאורה הטבעית והזוהרת.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎