שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כללי זהב לקיום חתונה מוצלחת - EAST-TLV

נשלפה טבעת? התשובה הייתה חיובית? מזל טוב! האירוע עליו חלמתם כל חייכם עומד להתגשם בקרוב, וכל שניתן הוא להתחיל להרכיב את החלקים השונים עד לכדי שלם אחד ? האירוע שלכם.עם צאתכם לדרך, קבלו מדריך קצר בדרך להפקת החתונה המושלמת.

כללי זהב לקיום חתונה מוצלחת

הדרך הקלה אל בחירת מתחם האירועים

הטיפ הראשון הוא כנראה גם החשוב ביותר. הרצון להפיק אירוע נוצץ, חווייתי ובלתי נשכח, מביא לא מעט זוגות להכנס לסחרור קל שמוביל לנקודת אין מוצא. הדבר הראשון עליו עומלים בכל הקשור להפקת החתונה, הוא בחירת המתחם שיארח את האירוע. עם הצעת הנישואין, יתחילו לזרום אליכם המלצות מכל עבר על ספקים, אולמות ומעצבים, עד שלא תדעו במה לבחור קודם. כאשר מדובר על מתחם האירועים, חשוב שתעשו את הבחירה הנכונה ביותר לכם, מבלי להקשיב לקולות הנשמעים מהצד. החלטתם להתחתן בתל אביב? חפשו אחר גן אירועים בתל אביב והתפקסו על איזור זה. ככל שתתמקדו יותר, כך עולה הסבירות להפוך את התהליך לחלק יותר, ומסורבל פחות.

אישורי הגעה

אחד החלקים המתקדמים ביותר בהליך הפקת החתונה הוא עריכת רשימת המוזמנים. לאחר ששיגרתם את ההזמנות לאורחים, מגיע הרגע גם לבצע אישורי הגעה טלפוניים על מנת לאמוד את כמות האורחים העתידים להגיע. חשוב מאד לבצע את אישורי ההגעה ויש לכך סיבה מספיק טובה: כסף. גם אם בחרתם להתחתן בצפון הארץ, וגם אם מדובר על גן אירועים בתל אביב, השיטה הינה אותה השיטה. עליכם להתחייב למספר מוזמנים על מנת לאפשר למתחם הנבחר להערך מבחינת סידור הגן, כמות מנות וסידורי אבטחה. לכן, בעת שתמסרו לה מספר מדויק ככל הניתן אודות כמות המוזמנים, יהיה ניתן להערך בהתאם. בעת שיהיו חריגות קיצוניות, יהיה עליכם לשלם על כך. הדבר משמעותי בעיקר בעת שהתחייבתם למספר מוזמנים רב מזה שהגיע בפועל. לכן, אל תדלגו על שלב זה ודאגו לערוך אישורי הגעה.

לא מוותרים על הטעימות!

עם שריקת הפתיחה והספירה לאחור לאירוע החתונה, זוגות רבים פוצחים בדיאטה על מנת להגיע במיטבם אל האירוע המרגש בחייהם. למרות הדיאטה הזמנית, חשוב לא לוותר על אירוע הטעימות. בערב הטעימות שיערך במתחם האירועים בו בחרתם להתחתן, תינתן לכם הזדמנות יחידה ויוצאת דופן לטעום את המטעמים שהולכים לתבל את האירוע שלכם. אם לא די בכך, ההחלטה מה יוגש, כמה יוגש, באיזה אופן ובאיזה שלב באירוע ? רק בידכם. לא מעטים הזוגות אשר שולחים נציגות מהמשפחה על מנת לבחור את התפריט עבורם, אך חשוב מאד שתהיו נוכחים בערב הטעימות. בסופו של דבר, מדובר על חלק ניכר ומשמעותי באירוע הגדול, כך שחובתכם להיות נוכחים בו ולהשפיע מה יוגש לאורחים בערב הגדול.

נהנים מהתהליך

הליך הפקת החתונה ברוב המקרים אורך מספר חודשים. מדידות, טעימות, טלפונים לספקים, רשימת מוזמנים ואישורי הגעה. למרות התהליך המרגש, לעתים הזוגות מוצאים עצמם מותשים וצריכים חיזוק. זיכרו, מדובר על אירוע שנערך רק פעם אחת בחיים. הוא כאן כעת ולא עתיד לחזור. נסו להנות מכל הליך הפקת החתונה כמה שניתן, עוד תתגעגו אליו. מדובר על תהליך מלכד ומקרב, גם אתכם וגם את משפחותיכם.

מעוניינים לקרוא מאמר המדבר על הטיפים לקיום חתונה מוצלחת לחצו כאן

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎