שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כי את הפנים של האירוע? בחירת מאפרת ליום הגדול

כאשר בוחרים ספקים לאירוע החתונה, במרבית המקרים תוכלו לאמוד את טיבם לגמרי רק ביום האירוע. מנגד, ישנה ספקית אחת, שאיתה תוכלי לתכנן, ליצור ולבנות ביחד את חזונך לאירוע, ולחזות במדויק מה יהיה בערב האירוע. כמובן שמדובר על המאפרת שתאפר אותך ביום החתונה המרגש. 

מאפרת לחתונה

לא לוותר על איפור הניסיון:

אחד הדברים החשובים ביותר בעת שבוחרים באפרת, הוא לתאם איתה איפור ניסיון. כיום מרבית המאפרות מעניקות את השירות כחלק מחבילת האיפור, כך שניתן לקבל תמונה בהירה אודות האיפור ביום האירוע. יחד עם זאת, ישנן לא מעט כלות אשר פוסחות על שלב איפור הניסיון ולוקחות את סוגיית האיפור בקוליות. חשוב שתזכרי כי בהמון מובנים ? את הפנים של החתונה. לא כדאי לוותר על איפור הניסיון מאחר ומדובר על הזדמנות נפלאה לבחון צבעים, סגנונות וסוגי איפור שונים ? הכל כדי להתאים לך את האיפור המחמיא ביותר.

כימיה ושיתוף פעולה:

מאחר והמאפרת היא מישהי הדואגת לנראות שלך ביום האירוע, חשוב שתרגישי לידה בנוח ותוכלי לבקש ממנה את כל העולה על רוחך. בעת שאת עומדת לבחור את המאפרת שתכין אותך ליומך הגדול, חשוב שתשימי לב לכימיה ביניכן וליכולת שלכן לשתף פעולה. לא בכדי אומרים כי שירות הוא מעל לכל, וכאשר מדובר על אירוע החתונה הרי שישנה חשיבות עליונה לסוגיית השירות. בעת שתהיה לך מאפרת הקשובה לך ולצרכים שלך, לרצונות שלך ולחזון שלך, יהיה ניתן לייצר עבורך הכל ולגרום לך לזרוח ביום הגדול.

תיאום ציפיות מוגדר:

ישנם סוגים שונים של מאפרות. לצד המאפרות אשר קשובות לכלות ונותנות להן להוביל את כל התהליך, ישנן מאפרות אשר מבקשות מהכלה להרפות, ולתת להן להתאים את האיפור המתאים לה ביותר. ישנן כלות המעדיפות מעצבות אקטיביות יותר אשר מחליטות בשבילן, אך מנגד ישנן כלות אשר מגיעות עם טסטים מוכנים ועם דוגמאות ספציפיות לאיפור. לכן, חשוב לתאם ציפיות עם המאפרת הנבחרת ולוודא כי הנכן מדברות באותה השפה ומודעות לרצונות המשותפים. תיאום ציפיות שכזה יכול למנוע עוגמת נפש מיותר, אך בעיקר להעניק לך שקט נפשי ביום האירוע.

אופי האיפור לאופי האירוע:

כאשר המאפרות בונות את תבנית האיפור לכלה, נלקחים בחשבון מספר פרמטרים. מיקום מתחם האירועים, עונת השנה ואופי הכלה הם רק חלק מהדברים הנלקחים בחשבון בעת שהמאפרת בוחרת איך לאפר את הכלה. כאשר מדובר על הלוקיישן, הרי שהאיפור לבטח יהיה שונה בעת שמדובר על אירועים בתל אביב או אירועים במסעדה לדוגמא.
אירועים בתל אביבבמתחם אירועים, מטבע הדברים יהיו באווירת מסיבה חגיגית עם קהל אורחים גדול, בעוד שחתונה מצומצמת יותר תקפל בתוכה ווייב שונה.
לכן חשוב להציג בפני המאפרת את כל המכלול על מנת שתוכל להתאים את אופי האיפור לאופי האירוע. על מנת להגיע לתוצר המושלם, כדאי לכן, הכלות, להיות קשובות למאפרות אשר איפרו מאות כלות לפניכן. לשמחתכן, ישנם תקדימים רבים ואתן רק יכולות ללמוד מהניסיון הרב שצברו המאפרות, כל הדרך אל האיפור המושלם לאירוע שלכן.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎