שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כיצד תהיה לנו החתונה המושלמת ביותר?

כל אחד ואחת חולמים על החתונה הכי יפה שיכולה להיות ולא סתם. חתונה היא האירוע הכי מיוחד שיש ואנחנו רוצים לזכור אותה כמה שיותר ולאורך הזמן הרב ביותר. כאשר אנחנו מתחתנים אנחנו רוצים לעשות הכול בכדי ליצור חתונה יפה כמה שיותר והשאלה היא כיצד נעשה זאת. בשורות הבאות אנחנו ניתן לכם המון טיפים בכדי שגם החתונה שלכם תהיה מושלמת ומיוחדת יותר ממה שחשבתם. חתונה מיוחדת היא אינה דבר של מה בכך ועלינו לעשות הכול בכדי ליצור את החתונה הזאת ובעזרתנו אתם תזכו לחתונה הייחודית שכה מגיעה לכם.

כיצד תהיה לנו החתונה המושלמת ביותר

החליטו האם לערוך חתונה קטנה או גדולה:

אחת השאלות המטרידות ביותר זוגות כיום, היא האם לערוך חתונה גדולה או קטנה כאשר הם מתחתנים. התשובה לכך היא שהדבר תלוי בהעדפות של כל זוג וזוג. אם זאת ניתן לומר בפה מלא כי לחתונה קטנה יש העדפות ברורות. בחתונה קטנה כולם מכירים את כולם, האווירה היא הרבה יותר אינטימית ונראה כי הכול הרבה יותר זורם בהרמוניה. אתם מכירים את זה כי מתרחשת החופה ואף אחד לא בא לראות אותה? זה בדיוק מה שקורה בחתונה גדולה, אם גם אתם רוצים להימנע מזה ערכו חתונה גדולה וכך תבטיחו את איכות החתונה שלכם.

גן אירועים במרכז או אולם אירועים במרכז מה עדיף?

גן אירועים בתל אביב יכול להוות אופציה מעניינת אם אנחנו רוצים להתחתן במרכז, אך עלינו לזכור כי לגן אירועים יש מספר חסרונות. ראשית כאשר מדובר על הקיץ הרי שהחום בחוץ גורם לכך כי ההנאה בגן אירועים היא מאוד ירודה. כמובן שבחורף אין מה להתחתן בגן אירועים וכך אנחנו רואים שפרט למספר ימים באביב לא כדאי להתחתן בגן אירועים עקב מזג האוויר. חתונה במרכז או חתונה בתל אביב הרבה יותר חכם לעשות באולם אירועים ולו בגלל הטעם שאולם אירועים הרבה יותר מכובד. הפאר באולם אירועים הוא הרבה יותר גדול והאווירה באולם הרבה יותר מיוחדת. על כן לא נראה כי קיימת פה התלבטות אמתית ואולם אירועים משרת אותנו בצורה הרבה יותר טובה מגן אירועים.

החליטו האם לערב את ההורים בארגונים לחתונה:

חתונה היא סיר לחץ אחד גדול שמאיים לבעבע כל אימת שאנו קצת מנערים אותו. אחד מהדברים שגורמים להכי הרבה לחץ היא המעורבות של ההורים בארגון החתונה. כאשר ההורים מחליטים את מי להזמין, היכן יש לערוך את החתונה, מה יהיה האופי של החתונה ועוד הדבר פוגם בהנאה של בני הזוג ויכול להרוס להם את חווית החתונה. כמה שאנחנו אוהבים את ההורים שלנו לעתים אנחנו צריכים להגיד להם לקחת הפסקה קצרה ולתת לנו לדאוג לארגונים ולשאר הדברים. חשבו על כך כתרגיל לנישואים שלכם, גם שם לא תרצו כי ההורים יתערבו לכם בכול החלטה וגם שם תצטרכו ללמוד להגיד להם לעצור ולתת לכם להחליט לבד, על כן ארגון החתונה הוא המקום הראשון בו אנחנו צריכים לעמוד על רגלינו האחוריות ולהגיד להורים עד כאן.

החליטו האם להתחתן במרכז או בפריפריה:

אם אנחנו ברכז אז הרי ברור שנתחתן במרכז בין אם מדובר על אולמות אירועים במרכז או גני אירועים במרכז. אך אם אנחנו גרים לא בדיוק במרכז עולה השאלה האם גם אז נתחתן במרכז או שמא קרוב יותר לבית. כאן חשוב להגיד כי אולמות אירועים בתל אביב או גני אירועים בתל אביב לרוב הינם ברמה אחרת מגני אירועים ואולמות אירועים ברחבי הארץ. על כן זהו משהו שאנחנו צריכים לקחת בחשבון. אם אנחנו רוצים להתחתן בקלאס הרי שעדיף לנו לעשות זאת בתל אביב, גם אם זה אומר שהאורחים שלנו ייסעו עוד רבע שעה לכל כיוון. כך כדאי מאוד לשקול לערוך את החתונה במרכז מכיוון שבסוף אנחנו נקבל את חתונת החלומות שלנו ובכך לא ניתן להתחרות.

החלטתם על אולם אירועים בתל אביב? מה עכשיו?

אם כן הבחירה באולם אירועים היא הבחירה הנכונה וכעת עולה השאלה כיצד נבחר את אולם האירועים היפה ביותר. בכדי לבחור את האולם היפה ביותר אנחנו צריכים לעשות סקר שוק מקיף, אך לא די בכך שאולם האירועים יהיה יפה אלא עליו לעמוד גם בסטנדרטים של שירות. חתונה היא הדבר החשוב ביותר שיש ורק אולם אירועים שיבין זאת ויפעל על פיו ייתן את המענה הטוב ביותר לנו.

מדוע לבחור דווקא בEAST TEL AVIV?

EAST TEL AVIV הוא אולם האירועים המוביל בתל אביב. ב- EAST TEL AVIV חרטנו על דגלנו לתת את השירות הטוב ביותר ללקוחות שלנו כי אנחנו מאמינים כי חתונה היא אירוע של פעם בחיים שיש להשקיע בו ולעשות הכול בכדי שנזכור את האירוע הזה לתקופה הארוכה ביותר שיש. ב- EAST TEL AVIV אנחנו משקיעים באוכל הכי טוב שניתן למצוא ועושים הכול בכדי שאתם תהנו בחתונה שלכם וכך גם האורחים שלכם.

בחרו שמלת כלה שתתאים לחלומות שלכם:

אחד הדברים החשובים ביותר כאשר אנחנו מתחתנים הוא ללא ספק שמלת הכלה. השמלה היא פעמים רבות חלומה של כל נערה מגיל צעיר מאוד והיא תעשה הכול בכדי להגשים את החלום הזה. בכדי לבחור את השמלה המתאימה ביותר עלינו למדוד כמה שיותר שמלות ולנסות מגוון רחב של עיצובים. אל תטעו אם השמלה יקרה אין זה אומר שהיא בהכרח השמלה הטובה ביותר. בהחלט ניתן למצוא שמלות במחירים נורמליים שהינן ברמה גבוהה ביותר ושאנו יכולות ללבוש אותן בצורה הטובה ביותר שיש.

אל תתפשרו על נותני השירות:

אחד הדברים החשובים ביותר בחתונה הם נותני השירות, קרי המאפרת, הספר והקוסמטיקאית. לעתים יש נטייה לזלזל בבחירה בנותני שירות אלו אך מדובר בטעות רצינית ועלינו לעשות הכול בכדי לבחור את נותני השירות האיכותיים ביותר שיש. ככל שנבחר נותן שירות יותר איכותי כך נבטיח את רמת הביצוע הסופית של נותני השירות ובכך לא ניתן להתחרות. בחרו נותני שירות טובים בכדי להבטיח את האיכות של הטיפולים שתקבלו. אל תתביישו ללכת לניסיונות אצל הספר והמאפרת בכדי לראות כי אתם משדרים באותו קו ובכדי להבטיח כי אתם יכולים לסמוך עליהם ביום הגדול. בנוסף, חשוב מאוד להבטיח כי נותני השירות יגיעו בזמן ביום החתונה ושאנחנו לא נצטרך לחכות להם.

הכינו לוז ברור ליום האירוע:

לאחר שווידאנו כי נותני השירות יגיעו בזמן אנחנו צריכים לוודא גם כי הלוז ביום החתונה ברור לכולם. אנחנו צריכים להחליט מתי עלינו להופיע בחתונה ומכאן לגזור את כול הזמנים אחורה. קרי מתי עלינו להתעורר ביום החתונה (מוקדם!), מתי הספר והמאפרת מגיעים, מתי בן הזוג אוסף אותנו ומתי הצילומים מתחילים. ככל שנחליט באופן יותר ברור על דברים אלו כך נהיה יותר בטוחים כי אנחנו מכינים לוז ברור לאירוע ושכתוצאה מכך לא יחולו איחורים ביום הגדול. על החתן להיות כמובן שותף גם כן להחלטות הללו ואל תשאירו הכול לכלה מכיוון שיש גבול גם בכמה היא יכולה לעסוק ויש לה עוד הרבה סידורים שעליהם היא צריכה לחשוב.

 

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎