כבר לא צריך לשלוח הזמנות פורמליות לאורחים

הפקת האירוע שלכם כוללת כמה שלבים עיקריים, כאשר אחד השלבים המהותיים ביותר הוא הזמנת האורחים לאירוע. מרבית הזוגות שולחים אל רשימת האורחים הזמנה המגיעה לרוב בדואר, אך נדמה כי כיום, בשנת 2018, ניתן לעשות זאת אחרת. איך תוכלו להזמין את האורחים שלכם אל חתונה קטנה במרכז שלא באמצעות גלויה בתוך מעטפה?

חתונה קטנה מאפשרת לכם תקשורת אינטימית עם האורחים

מאחר ופורמט האירוע שבחרתם הינו חתונה קטנה במרכז, הרי שאתם יכולים להיות בתקשורת אינטימית יותר עם האורחים. אחד היתרונות הבולטים של חגיגת האירועים הקטנים הוא האפשרות להיות בתקשורת ישירה יותר עם האורחים, זאת בשונה מאירועים גדולים המבוססים על מאות של אורחים שקשה מאד להעניק להם יחס אישי. שימו לב: בהנחה והאירוע שלכם הינו אירוע גדול, אין מנוס אלא לשלוח הזמנות רשמיות לאורחים – גלויות בתוך מעטפות הנשלחות בדואר. מנגד, כל עוד אתם חוגגים חתונת בוטיק, יש לכם אפשרויות נוספות שכדאי להכיר:

המטרה: לחסוך כמה שיותר בעלויות

מדוע צריך אלטרנטיבות להזמנות המוכרות? משתי סיבות: הסיבה הראשונה היא על מנת להפוך את האירוע לעדכני יותר. ישנם הזוגות המאמינים כי ההזמנות הקונבנציונאליות כבר מעט מיושנות. יחד עם זאת, הרי שהפקה של הזמנות עולה לכם כסף, ולעתים לא מעט. על מנת לשלוח הזמנה לאורחים בצורה המוכרת, עליכם לשכור את שירותיו של מעצב ושל בית דפוס – עלות שיכולה להגיע לאלפי שקלים שתוכלו לחסוך. הודות לכלים הוירטואלים המתקדמים העומדים לרשותכם, אתם יכולים להזמין את האורחים שלכם אל חתונה קטנה במרכז בעלות נמוכה יותר, ולעתים ללא כל עלות.

הוצאות בחתונה

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎

הזמנה וירטואלית: הזמנה + אישור הגעה

האפשרות הראשונה העומדת לרשותכם היא הזמנת האורחים באמצעות הודעת SMS. היתרון הגדול ביותר של הזמנה שכזו הוא כמובן האפשרות שלכם להיות ירוקים ולחסוך בנייר, אך גם מדובר על שירות כפול שחוסך לכם המון כאב ראש. כידוע, זוגות שולחים לאורחים שלהם הזמנה, ולאחר זמן מה גם מבקשים מהם לאשר את הגעתם אל האירוע. בעת שאתם מזמינים את האורחים שלכם באמצעות הזמנת SMS, אתם יכולים לדרוש מהם לאשר את הגעתם כבר במעמד ההודעה, כך שאתם יכולים לדעת את סטטוס ההגעה שלהם בקלות מבלי להסתייע בשירות חיצוני של חברות שעורכות אישורי הגעה.

SAVE THE DATE

אלו מכם שלא רוצים להשקיע כספית בהזמנת האורחים לאירוע, הרי שתוכלו לעשות זאת. הדרך? באמצעות פתיחת קבוצת חתונה בפייסבוק, שאליה תזמינו את כל האורחים שלכם. הדרך לעשות זאת היא באמצעות תמונה SAVE THE DATE, או באמצעות הזמנה שתעצבו בעצמכם ואותה תעלו כתמונה לקבוצה. התגובות שתקבלו על תמונה שכזו יהיו רבות ומפרגנות. שימו לב כי גם תוכלו לפתוח EVENT בפייסבוק, כך שתוכלו גם לקבל שיקוף מלא לגבי האורחים שמגיעים לחתונה, אלו שלא מגיעים ואלו שסטטוס ההגעה שלהם טרם ידוע.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print