שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

ירושלים ברלין תל אביב: חתונת 'הנה אני בא' של אורי ושי-לי

שי-לי עבדה בבר די זי פרישדון הידוע בתל-אביב. כמארחת במקום, חלק מהתפקיד היה להסתובב בין האנשים, לדבר ולעשות מינגלינג. יום אחד, בין האנשים ששתו במקום היה אורי. הם התחילו לדבר, המשיכו לדבר, דיברו מלא, אבל אורי לא התחיל עם שי-לי, ושי-לי לא התחילה עם אורי. 

כשהם התחילו לצאת, אורי גר בירושלים בגלל לימודי האדריכלות בבצלאל ושי-לי גרה בתל-אביב. 
בשנה וחצי הראשונות לקשר הם עשו תל-אביב-ירושלים ואחרי שאורי סיים את הלימודים, הם התפנקו בחילופי סטודנטים בברלין עם הרבה מסיבות וכיף במשך ארבעה חודשים, ואז חזרו לארץ, עשו עוד קצת ירושלים תל-אביב ואז התמקמו יחד בתל-אביב.

אחרי שאורי הציע לשי-לי, היה די ברור שזו תהיה חתונת חורף – גם כי שי-לי חובבת חורף מושבעת, וגם כי המשפחה שלה שגרה בחו"ל יכלה להגיע בעונה הזו לארץ, אז יצא מעולה.

כשהשניים חיפשו מקום לחתונת החורף שלהם, היה להם חשוב למצוא מקום קצת אחר מהגנים ואולמות האירועים. גם בגלל שמדובר היה בחתונה במקום סגור, אז הם רצו למצוא מקום מגניב, וגם בגלל שכאלה הם שי-לי ואורי. עיצוב מתיימר, פלצני או שנדלרי – כדברי שי-לי – זה פשוט לא הם.

איסט היה המקום הראשון שהם הלכו לראות, וכשהם יצאו ממנו הם ידעו שזה המקום שהם רוצים להתחתן בו. הם הלכו, רק בשביל הפרוטוקול, לשני מקומות נוספים וחזרו מהר לאיסט. כמו ששי-לי אומרת, "הסתייע בול" (בתרגום חופשי למי שפחות מיומן בז'רגון, זה אומר – רצינו וקיבלנו, כלומר – יצא בול). 

SAVE THE DATE

 

מעבר לכך, הזוג לא עשו עניין או נכנסו לפינות מכל מיני דברים שבעיניהם היו לא יותר משטויות. הם ידעו איזה די ג'יי חשוב להם שינגן בחתונה וסגרו איתו. יובל מאיסט קישר אותם עם מעצבת ש"הסתייעה בול" מבחינתם, כך שהכל זרם הכי חלק שיש.

בזכות העבודה של אורי, לוקיישן הצילומים היה אחד המיוחדים שיש: באתר הבנייה של פרויקט שהוא מנהל.

בבוקר החתונה הם קמו במלון בראון ביץ' בו ישנו לילה קודם. שי-לי מספרת שאורי היה טיפה לחוץ ולא תקשר משלב מסוים עד לרגע שבירת הכוס. היא, לעומתו, קמה רגועה בצורה מחשידה לאור העובדה שיום לפני זה היא חוותה התקף היסטריה קטן (טוב שזה היה סדר הדברים ולא להיפך…). 

השניים התחילו יום חורפי כיפי, שהמשיך לחתונה שיצאה פשוט מושלמת וחשוב לא פחות – בדיוק כמו שהם רצו. החבר הטוב של הזוג, חננאל אדרי, ערך את טקס החופה, וכמו שהם ידעו מרגע שהחליטו שהם מתחתנים שהוא זה שהם רוצים שיחתן אותם, כך הם ידעו שיביא איתו את האנרגיות המדהימות שהיו שם בטקס. חננאל ראיין את הזוג לפני החתונה, כתב עליהם סיפור וחיתן אותם עם צ'ייסרים לכל הקהל, שבירך אותם ברגע מרגש במיוחד.

שבירת מוסכמות

בניגוד לכל הזוגות בעולם בערך, שי-לי ואורי אמרו ללא פחד: די למגנטים! לא רוצים מגנטים, לא עושים מגנטים. ובכך הם שברו את המנהג עתיק היומין של עולם החתונות.

האורחים התלהבו מהאוכל, שי-לי ואורי היו בהיי מהעיצוב והתפאורה שסיפק המקום לחתונה, וכל מי שבא לחגוג איתם הביא איתו ווייב מטורף. שי-לי מספרת על זה ששיגעה את צוות איסט ושלמרות הכל היו מדהימים ותומכים. אנחנו לא זוכרים שום דבר כזה, אז מתכחשים לדיבור על זה שמישהו בחתונה המקסימה הזו שיגע אותנו ולו לרגע. 

איך תהפכו את הפקת האירוע לזוגית יותר

הספקים שעזרו לנו עם החתונה:

צלם סטילס ווידאו: אז אולי

די גיי: תומר מייזנר

מעצבת אולם חיצונית: שירי ירדן

מעצבת שמלה: הילה לוי

שיער: יונתן ג'רזין

איפור: נועה בוקרה

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎