שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

טיפים לבחירת מנהל אירוע

האיש החשוב ביותר בחתונה שלכם הוא מנהל האירוע. בחירה זו תהיה חשובה יותר מאשר בחירת כל ספק אחר. יחד עם זאת, לא ניתן יהיה לדעת מי בדיוק יהיה מנהל האירוע בחתונה שלכם במיוחד לא במקומות בהם יש 2 אולמות אירועים. אז כדי שתוכלו לדעת כיצד לבחור נכון, להלן כמה טיפים חשובים.

טיפים לבחירת מנהל אירוע

היפגשו עם כל מנהלי האירוע של המקום:

מכיוון שלא ניתן לדעת מי ינהל את האירוע שלכם, כדאי להיפגש עם כולם כדי להכיר אותם ולדעת עם מי יהיה לכם עסק. לא מעטים המקרים שזוגות רבים אהבו מאוד אולם אירועים בתל אביב, אבל בגלל האופי של מנהל האירוע והיחס שלהם אליו בפגישה, הם העדיפו לוותר. כמו כן, הקפידו להדגיש איזה מנהל אתם מעדיפים כך שאם שבכל זאת, יהיה אפשר להגביר את הסיכוי לקבל אותו במקום אחר.

זמינות:

יש לבדוק מה רמת הזמינות של מנהל האירוע על פי הסעיפים הבאים:

כמה זמן ממועד החתונה אפשר להתחיל לדבר איתו –  ישנם זוגות שהחתונה שלהם היא מורכבת וגדולה ולכן הם צריכים ליווי צמוד יותר מהרגיל של מנהל האירוע ולא רק של המפיק.

האם ניתן ליצור אתו קשר בכל דרך אפשרית או שיש הגבלה – למשל יצירת קשר רק דרך הטלפון במשרד, זאת אופציה שמגבילה מאוד את הזוג.

מהן השעות שבהן הוא זמין למענה טלפוני – זה נכון שהוא מנהל אירועים כמעט כל יום, אבל רצוי לדעת מראש מתי ועד כמה הוא זמין.

תוך כמה זמן הוא חוזר למקרה שהוא לא היה זמין – מנהל אירועים בעל תודעת שירות גבוהה יאמר לכם בעצמו איך ולאחר כמה זמן הוא יחזור אליכם במקרה שהוא לא זמין.

תודעת שירות:

האופן בו הוא מתייחס אליכם כאשר אתם מגיעים לפגישה בגן אירועים בשרון למשל, תעיד רבות על היחס שאתם תקבלו בזמן האירוע שלכם. האם הוא ממקד בפגישה את כל תשומת הלב אליכם, או שהוא עסוק בלענות לכל טלפון והסתחבק עם עובדי אולם האירועים. האם הוא נותן לכם כבוד? האם הוא מדבר בצורה שמרגיעה אתכם הוא שהוא להפך – מכניס אתכם ללחץ ובמקום לתת לכם מענה אומר לכם "יהיה בסדר, אל תדאגו".

כימיה:

זה לא שהוא אמור להפוך לחבר הכי טוב שלכם. אבל לא אחת קורה, שאנשים פשוט לא מדברים על אותו תדר או שפשוט פחות נעים להיות בחברת טיפוסים מסוימים. חשוב לבדוק שיש כימיה מסוימת עם מנהל האירוע. ישנם טיפוסים שונים. למשל אנשים שמרגישים נוח יותר מידי עם הזוג, כלומר מדברים בפתיחות יתר, חוסר טאקט או זורקים בדיחות מחרידות למרות שהכוונה היא טובה. במצב כזה, כדאי להעדיף מנהל אירוע שיהיה לכם נוח אתו. על תעשו פשרות רק מכיוון ששאר הגורמים מוצאים חן בעיניכם. זה ישפיע ישירות על מצב הרוח שלכם במהלך האירוע עצמו. 

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎