שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

חתונת חורף או קיץ ? איזו חתונה מתאימה לכם?

השאלה שמעסיקה אתכם היא מתי תחגגו אותו. זוגות רבים תוהים בשאלה הגדולה שנותרה פתוחה עבור רבים והיא: מתי כדאי יותר להתחתן ? בחתונות הקיץ או החורף? התשובה לכך אינה חד משמעית, וכל עונה מציגה מספר יתרונות. איזו חתונה מתאימה לכם? בעוד רגע תדעו.

חתונת חורף או קיץ ? איזו חתונה מתאימה לכם?

יתרונות לחתונות הקיץ:

אם אתם אנשים של קיץ ושמש, כנראה שחתונות הקיץ הן החתונות בשבילכם. בעונת הקיץ יש אווירה שפשוט אין בשום עונה אחרת, ואם לא די בכך, הרי שלקיץ הישראלי יש פס קול מיוחד משל עצמו. מעבר לעובדה שתחושת המסיבה שאתם רוצים ליצוק לחתונה שלכם מתעצמת בעקבות הווייב המסיבתי של עונת הקיץ, הרי שלא מעט אנשים יוצאים לחופשים בעונת הקיץ, וכך אתם מבטיחים לעצמכם אורחים שירקדו איתכם עד השעות הקטנות של הלילה.

יתרון נוסף הוא היכולת שלכם לשלב בין אולם ובין גן. אם בחרתם אולם אירועים בתל אביב להתחתן בו, כדאי לוודא כי ישנו גם חלל חיצוני, וכך תוכלו להנות משני החללים, בעת שאת שלב הפתיחה תוכלו לערוך בחלל החיצוני בעוד שאת שאר החגיגה בחלל הפנימי. דומה הדבר אם בחרתם גן אירועים בתל אביב לחתונה שלכם, כדאי לוודא כי ישנו גם חלק חיצוני לטובת החלק השני באירוע.

יתרונות לחתונות החורף:

אם אתם אנשים שאוהבים חורף ומוצאים בעונה הזו כעונה הרומנטית ביותר, הרי שכדאי לכם להנציח את האהבה שלכם בימים גשומים וחורפיים. אין מה לומר, לעונת החורף יש את הקסם שלה. דמיינו לכם את הקור שבחוץ הנמס בקלות עם חום האהבה שבפנים ? הרי שמדובר על סיפור אהבה מהאגדות. אם אתם מחפשים סיבה נוספת מדוע כדאי לערוך את האירוע בחורף, הרי שהמחירים נוחים יותר באירועי החורף וכך תוכלו לחסוך בעלויות הפקת החתונה שלכם.

ולאלו מכם שממש קשה להם להחליט:

זיכרו, החתונות לא נערכות רק בחורף או רק בקיץ, ולשמחתכם ישנן גם את עונות הסתיו והאביב. אלו מכם שלא רוצים לחגוג את אירוע החתונה בקיץ או בחורף, יוכלו לעשות זה בכל יום אחר לאורך השנה. חשוב שתזכרו כי מה שיהפוך את האירוע בסופו של דבר לאירוע חייכם, הוא האהבה הגדולה שלכם, האורחים שיבאו לשמוח איתכם ומתחם האירועים שבו תחליטו לבסוף להתחתן. האהבה שלכם תהיה אותה אהבה בכל עונה ? מזל טוב!

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎