שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

חמשת הדברים שיהפכו את ערב הגיבוש שלכם להצלחה

חמשת הדברים שיהפכו את ערב הגיבוש שלכם להצלחה

1.מתחם אירועים מנצח:

עוד לפני שאתם רוצים לגבש את העובדים שלכם ולהעניק להם רגעים של כייף ושל יציאה מהשגרה, אתם רוצים לארח אותם על הצד הטוב ביותר. חוויה של אירוח מתחילה במתחם אירועים מנצח, שיארח אתכם ואת העובדים שלכם על הצד הטוב ביותר. אל תוותרו על נראות המתחם, העדיפו תמיד מתחמים המשלבים גם גן פתוח וגם אולם סגור, והעניקו תשומת לב ללוקיישן המתחם.

2.צוות מקצועי שיתלווה אליכם לכל התהליך:

בעת שמדובר על אירוע עסקי, הרי שמדובר על הפקה מעט שונה מהאירועים הפרטיים. לכל אירוע יש את הצרכים השונים שלו, ועל מנת להכתיר אירוע כהצלחה, צריך בראש ובראשונה להפיק אותו כנדרש. לכן, חשוב מאד לחבור אל מתחם אירועים שבו צוות הפקה מקצועי ומנוסה, שיודע לאתר צורך, לאפיין אותו, ולהתאים בהתאמה מושלמת את מגוון הפתרונות והדרכים למינוף האירוע. אירוע גיבוש וכייף הוא אירוע עסקי לכל דבר, ועל כן צריכים להתייחס אליו במלוא הרצינות.
צרו קשר עם איסט אולם אירועים בתל אביב המתאים גם לאירועים עסקיים

3.אווירה צעירה ותוססת:

כיום מרבית החברות רוצות לשלב אלמנטים של סביבה צעירה ותוססת, גם בשגרת היום במקום העבודה, וכמובן שגם באירועים השונים הנערכים במסגרת העסק. כעת, עם אירוע הגיבוש שלכם, אתם רוצים להבטיח שהאירוע ישלב את האלמנטים האלו. איך עושים זאת? עם מתחם אירועים שנמצא בלוקיישן מרכזי בעיר תל אביב. לא אחת הוכתרה העיר תל אביב כעיר הבילויים הרשמית של ישראל, העיר שלעולם לא ישנה, והמיאמי של המזרח התיכון. בעת שאתם עורכים את האירוע שלכם בתל אביב, אתם מראש ממתגים את האירוע כאירוע צעיר, תוסס ועדכני.

4.קייטרינג בוטיק:

אי אפשר להתעלם מהעובדה כי חלק נכבד מהאירוע שלכם יכלול בתוכו אוכל. בעוד ישנם אלמנטים מתחלפים לאורך האירוע, אוכל הוא משהו שנוכח באירוע מתחילתו ועד סופו. תוכלו לדמיין את האירוע שלכם מצליח ללא אוכל טוב? סביר להניח שלא. לכן, חשוב לוודא כי מתחם האירועים שבו בחרתם, עובד בצמוד אל קייטרינג בוטיק איכותי, המקפיד על טעמים עדכניים, חומרי גלם טריים ואיכותיים, וצוות של שפים רעבים ומלאי תשוקה. החל משלב קבלת הפנים, ועד הרגע בו יוגשו הקינוחים לכלל העובדים והאורחים שלכם – מקפידים על איכות גבוהה ולא מתפשרת.

5.אטרקציה מדליקה באירוע:

הכותרת של האירוע העסקי הפעם היא אירוע גיבוש לעובדים שלכם, זוכרים? המשמעות היא שהעובדים שלכם ניצבים במרכז תשומת הלב, ולכן צריך לשלב באירוע אטרקציות עבור ערב גיבוש לעובדים אז איזו אטרקציה משלבים? ההמלצה היא לשלב מופע מרהיב, כזה שהם לבטח טרם צפו בו, וזאת על מנת לעורר את ההתרגשות הגדולה ביותר. מופע טלפתיה וחושים המועבר על ידי אמן בעל שם בינלאומי, יבטיח לכם גם את הצלחת האירוע, וגם התרגשות שיא שתשאיר את העובדים שלכם נפעמים.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎