שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

חמשת הדברים בלעדיהם חתונה היא לא חתונה

לאחר שהחלטתם למסד את הקשר ביניכם ולצעוד אל עבר עתיד משותף ? הגיע הרגע לחגוג בגדול באירוע של חייכם. האם יצא לכם לחשוב פעם מה הופך את החתונה לחתונה, או יותר נכון ? האם ישנם דברים בסיסיים בלעדיהם חתונה לא תוכל להתקיים לעולם? הנה לכם 5 הדברים שהופכים את החתונה למה שהיא.

חיבוק הזוג המאושר

אולם מנצח:

עוד לפני רשימות המוזמנים ומדידת השמלה, בוחרים בני הזוג באולם האירועים שיארח את היום הגדול בחייהם. לא בכדי בוחרים את אולם האירועים לפני הכל. על אולם אירועים מונחת אחריות גדולה והיא להיות הבית המארח של בני הזוג, המשפחה הקרובה והחברים הנרגשים. בחירה נכונה של אולם אירועים תבטיח לכם בסיס חזק ויציב, עליו יהיה ניתן לבנות את כל השאר. מאחר ומדובר על הדבר החשוב ביותר, מדובר גם על התהליך הארוך ביותר. אם סימנתם את תל אביב כעיר בה תרצו להתחתן, עליכם לצאת למשימה ולחפש אחר אולמות אירועים בתל אביב. על מנת לסמן אולם כמוצלח, עליכם לשים לב לחומר האנושי, לגודל האולם ולשירותים הניתנים לכם.

קייטרינג משובח:

אם יש דבר הנקשר באופן ישיר עם אירועי החתונה הוא כמובן האוכל. אם עד לפני שני עשורים היו מסתפקים האורחים במנה ראשונה, עיקרית וקינוח, הרי שכיום מוכתב טון אחר בכל הקשור לפאן הקולינארי. אולמות אירועים בתל אביב ובמקומות נוספים בארץ, מחזיקים בשף אשר מכתיב את הטון, הטעמים והמרקמים בתפריט החתונה. אם לא די בכך, כיום האירוע מתחלק לכמה חלקים שאותם מלווה, איך לא ? האוכל. שלב קבלת הפנים מאופיין במנות קטנות, השלב שלאחר החופה הוא שלב הארוחה הגדולה, ובשיא רחבת הריקודים ? הקינוחים המפנקים. אם כן, ניתן לומר שחתונה אינה חתונה בלי קייטרינג מנצח, שפים מדופלמים ומנות מוקפדות.

בר אלכוהול איכותי:

מאחר והחתונות כיום הפכו להיות מסיבה של ממש, אחד מרגעי השיא של הערב מתרכז ברחבת הריקודים. אחרי שהתרגשתם למראה שבירת הכוס והחלפת הנדרים ? הגיע הרגע למלא את המצווה בלשמח חתן וכלה. רחבות הריקודים כיום צמודות לבר המשקאות המאפשר למיטב האורחים שלכם להנות ממשקאות איכותיים. מדובר על פרמטר מוביל, שנדמה שחתונה אינה חתונה בלעדיו. בבר המשקאות מגישים את מיטב היינות, קוקטלים ומשקאות קלים.

מיטב האורחים:

לא כולם חושבים על זה במחשבה ראשונה, איך מה היא החתונה שלכם בלי האורחים היקרים לכם? חלק בלתי נפרד מהחתונה הוא המשפחה והחברים הקרובים אשר באים להיות עדים ליום המאושר בחייכם. זוגות רבים מתהדרים בחברי ילדות רבים, שעד לא מזמן היו משחקים בכלות ובחתנים, וכיום ? הגיע הרגע להתרגש באמת. האורחים שלכם הם נכס באירוע ועל כן לכל אחד מהם מגיע להתארח על הצד הטוב ביותר ביום המרגש שלכם.

אתם:

גם לכם מגיע מקום של כבוד, ובלעדיכם ? אירוע החתונה לא היה מתקיים לעולם. הגיעו אל היום המרגש שלכם לאחר שנחתם היטב, אכלתם ושתיתם והזכרתם אחד לשניה כמה אתם אוהבים ומה הסיבה לכל המסיבה הגדולה שמסביבכם.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎