שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

חוגגים אירוע בתל אביב? דאגו להסיע את האורחים!

תל אביב היא אחת הערים היותר אטרקטיביות בעולם: רבגונית, עדכנית, מלאת שמחת חיים והשראה לחיים של חופש ומימוש עצמי – ובקיצור, מקום שתמיד כיף לבקר בו, שטוב לחיות בו ולוקיישן מושלם לכל אירוע מכל הסוגים, בין אם פרטי ובין אם עסקי.

אבל יש רק דבר קטן אחד שעלול להרתיע את אורחי האירוע: ההגעה אליו. תל אביב אמנם מאירה פנים לכל הבאים אליה, אבל לא תמיד מצליחה לספק להם גם חנייה, וגם כשאתם עורכים אירוע קשה לכם להתחייב על חנייה נוחה, קרובה ובמחיר סביר.

מצד שני, תל אביב היא גם עיר של פתרונות, וכדי לעזור לאורחי האירוע שלכם להגיע אליו עם האנרגיות הנכונות ובלי לחץ, ישנו פתרון פשוט: הסעות לאירועים.

הסעות לאירועים בתל אביב אוספות כמה אורחים שתרצו מכל מקום שצריך, מביאות אותם אל מקום האירוע בבטחה ובנחת, ובסופו של אירוע מחזירות אותם לביתם, גם כן בנוחות ובביטחון מלא.

חוגגים אירוע בתל אביב? דאגו להסיע את האורחים!

היתרונות הנוספים של הסעות לאירוע בתל אביב

בשעות הבוקר הכניסה לתל אביב וההתניידות בה עלולות להיות מייגעות עקב הפקקים, כך שאם מדובר באירוע שמתנהל בשעות אלה האורחים שלכם יגיעו מרוטי עצבים ואולי גם באיחור ניכר – אלא אם כן תארגנו להם הסעה לאירוע.

באופן דומה הסעות לאירוע בתל אביב חוסכות לאורחים שלכם את הצורך לנהוג בעצמם בשעות העומס אחרי הצהריים בכיוון היציאה מהעיר, ולא פחות חשוב: כשמדובר באירוע שמוגש בו גם אלכוהול, כל המשתתפים שזכו להסעה יכולים ליהנות ממנו בראש שקט, שהרי הם לא צריכים לנהוג לאחר מכן.

עוד כדאי לדעת שניתן לבחור את כלי הרכב לטובת ההסעה לאירוע בתל אביב מתוך מגוון אפשרויות – הן מבחינת מספר המקומות והן מבחינת רמת האבזור, כולל כלי רכב יוקרתיים שיגרמו לאורחים שלכם להרגיש VIP כבר בדרך לאירוע.

איך לבחור את הרכב שיבצע את ההסעה?

השיקול העיקרי בבחירת רכב ההסעות לחתונה הוא באופן טבעי מספר האורחים שברצונכם לדאוג להם, כשייתכן כמובן מצב שבו אתם מארגנים 2-3 הסעות, מאזורים שונים בארץ.

אופציה אחת היא אוטובוס, שמכיל כ-50 מקומות ומתאים למקרים שבהם ישנה קבוצה גדולה של אורחים שבוחרת לנצל את הנוחות שבהגעה לחתונה בתל אביב עם הסעה מסודרת.

אופציות נוספות הן ואנים מפוארים, כשמבקרים אלה ישנה בחירה בין ואן ל-10 נוסעים, ואן לימוזין ל-12 איש, ואן מהודר עם 14 מקומות וגם מיניבוסים של 20 איש.

מומלץ לקחת מקדם ביטחון, כך שאם אורחים נוספים יבקשו להצטרף ברגע האחרון הם יוכלו לעשות זאת – שהרי המטרה היא שכולם יגיעו לחתונה עם אנרגיות חיוביות.

לאחר שבחרתם בקטגוריה, ישנה בחירה בתוכה – ובפרט לפי רמת האבזור וההידור של הרכב. למי שרוצה לפנק את אורחיו כבר בדרך לחתונה מוצעת האופציה של מיניבוס יוקרתי או ואן לימוזין עם כורסאות מפנקות במיוחד, מערכות שמע מהמתקדמות בעולם, מיני בר, מסכי מגע ואטרקציות נוספות.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎