המדריך לחתונה בלתי נשכחת

תכנון היום הגדול בחייכם לוקח זמן, ולפעמים יכול להיות די מלחיץ. אחרי הכול יהיה עליכם לדאוג לכל כך הרבה פרטים קטנים, עד שלפעמים אפשר ממש לאבד את הראש. הנה כמה עצות שתוכלו להיעזר בהם על מנת להפיק את החתונה הייחודית שדמיינתם, זו שתתאים במדויק לחלום החתונה שלכם שתהיה פשוט בלתי נשכחת.

שי לאורחים

לפני שניכנס לדרכים שיובילו לחתונה בלתי נשכחת, אל תשכחו גם אתם: האורח שמח להביא לכם מתנה לכבוד הנישואין, אבל ישמח גם לקבל תשומת לב מכם, החתן והכלה. איך תעשו זאת? פשוט מאוד באמצעות מזכרות לאירועים. המתנה שתעניקו לאורחים שלכם תציע להם זיכרון מרגש מהחתונה שלכם, ואל דאגה, מזכרת לאורח יכולה להיות מתנה צנועה וכיפית, כמו:

  • בובת חתן וכלה דמויי לגו
  • קופסת לב ממתכת מעוצבות באופן ייחודי
  • קופסאות חתן וכלה קלאסיות
  • תיקי חתן וכלה משעשעים

מתחם אירועים יפהפה

המדריך לחתונה בלתי נשכחת מתחיל בהפקת אירוע שעונה על החלומות שלכם. לכן, למתחם האירוע שבו תבחרו יש חשיבות רבה מבחינת האוזן הקשובה והשירות שיעניק לכם נציג המתחם, כאשר תתחילו לתאר בפניו את חלום החתונה שלכם. עדיף לוודא שהאנשים העומדים מאחורי המתחם המפואר מציעים ליווי מסור לאורך כל הדרך, החל מההפקה, דרך העיצוב והקולינריה ועד לשירות שיקבל כל אחד מהאורחים שלכם במהלך האירוע. אז אם אתם רוצים חתונה בלתי נשכחת, אל תתפשרו על קבלת רמת השירות הגבוהה ביותר.

רשימת האורחים והזמנות יצירתיות

מי ישתתף בחתונה שלכם? זו החלטה מאוד חשובה, וכלל לא קלה כפי שאולי אתם חושבים. קודם כל, עליכם לשקול היטב מי אתם רוצים שישתתף בחתונה ומי לא. שימו לב שמספר האורחים קשור קשר הדוק למקום שבו אתם מתכננים לערוך את החתונה, ולמספר האורחים שהמקום מסוגל להכיל.

נסו לערוך רשימה של האנשים שבאמת מעורבים בחיים שלכם, כדי להחליט מי ייכלל ברשימה ומי לא. בכול מקרה, מומלץ להודיע לאורחים על מועד החתונה המיועד לפחות 8 שבועות מראש, ובכך להבטיח שהם לא יחמיצו את האירוע המיוחד שלכם.

תוכלו לעצב את ההזמנה שלכם בעיצוב מעניין אשר מבליט את אישור ההגעה, למשל על ידי:

  • שימוש בצבע שונה ובולט.
  • שימוש ב׳גירוד׳ כדי לחשוף את התאריך.
  • צירוף תמונה שלכם, החתן והכלה.

בחירת ה-DJ או הלהקה

בחירת מבצעי המוזיקה בחתונה שלכם היא חשובה מאוד. עדיף לשכור להקה או DJ עם ניסיון רב, יציבות ומוניטין טוב. חשוב לוודא שהאחראים על המוזיקה בחתונה יספקו מגוון רחב של ז׳אנרים מוזיקליים, ובוודאי את הלהיטים שאתם הכי אוהבים. חשוב שהם יהיו אנשים כיפיים, מקצועיים ומבדרים, וירקידו את האורחים שלכם ברחבת הריקודים לאורך כל המסיבה.

בחירת צלם החתונות

הדרך הטובה ביותר לזכור את יום החתונה שלכם גם בעוד שנים רבות, היא לשכור צלם שמפליא ללכוד כל רגע מיוחד במהלך החגיגה. אתם רוצים להתבונן בצילומים האלה המנציחים את החתונה שלכם, גם בעתיד הרחוק, וליהנות משלל התמונות והחוויות, החל מצילומי האורחים שלכם וכלה ברגע שבו אתם פורסים את עוגת החתונה או רוקדים את הריקוד הראשון על הרחבה.

בחירת צלם וידאו

אחת החרטות הגדולות ביותר שתוקפות זוגות שנישאו, היא ״למה לא דאגנו לווידאו מקצועי שינציח את החתונה שלנו?״. אם תמונה שווה אלף מילים, אז וידאו בטח שווה יותר ממיליון. שכירת שירותיו של צלם וידאו מקצועי מבטיחה לכם שיום החתונה שלכם יהפוך לסרט מדהים שייזכר לנצח נצחים.

לא לשכוח את הטכנולוגיה ואת המדיה החברתית

אחת ממגמות החתונה החמות ביותר בימינו היא השילוב של המדיה החברתית והטכנולוגיה. הדבר נעשה באמצעות מכשירים כמו רחפנים שמצלמים מלמעלה, או מצלמות גו פרו, שמציעות דרך מצוינת להתבונן לאחר החתונה, כמו גם במהלכה, בתמונות שהאורחים שלכם מפרסמים במדיה החברתית.

הנה שני רעיונות ייחודיים שיעניקו תצלומים מזוויות לא שגרתיות, כמו:

  • לצלם ממצלמת גו פרו החבויה בזר הפרחים של הכלה.
  • לצלם מלמעלה באמצעות רחפן שמשקיף על כל האורחים מלמעלה.

צילומי לייב של החתונה שלכם במדיה החברתית, מאפשרים לאורחים שלכם, שלא הצליחו להגיע לאירוע, להשתתף יחד אתכם בשמחה הגדולה, ביום נישואיכם.

קישוטים, פרחים ותאורה

אם האולם שבו תתקיים החתונה, לא מציע עיצוב משלו לקישוט המקום, מומלץ להשתמש בשירותים שמציע מתכנן חתונות או מעצב חתונות. בדרך זו תוכלו להבטיח שהיום שלכם יהיה יפה, כמו שרציתם או כפי שחלמתם.