שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

המדריך המלא לכל סוגי החתונות באיסט אירועים

ועל אירועי החתונה האלו שמעתם? לא? כנסו עכשיו לאיסט!

על חתונה הפוכה שמעתם? בחתונה שהתקיימה בשני לוקיישנים שונים, בשני חלקים, כבר הייתם? או שאולי יצא לכם לבקר בחתונה כפולה? הנה לכם כל הפרטים. למידע נוסף אודות אולם אירועים תל אביב כל אחד מאיתנו זכה להיות אורח בחתונה. כאורחים שהיו במספר חתונות בחייהם, כולם כבר יודעים למה לצפות. יחד עם זאת, כיום מתקיימים אירועי חתונה רבים בפורמטים קצת שונים ממה שהיה מוכר עד היום. 

קודם אוכלים ורוקדים, נתקדש כבר בסוף הערב:

אחד הטרנדים שתופסים תאוצה ומבססים עצמם יותר מעונה לעונה, הם אירועי החתונה ההפוכה. כיום, כשמגיעים האורחים אל אולם האירועים, הם מצפים לקונספט מסויים שמוכר להם מאירועים קודמים. תחילה ישנו שלב קבלת הפנים, לאחר מכן צופים בחתן והכלה מתקדשים בטקס החופה, לאחר מכן מגיע שלב המנה העיקרית ולבסוף רחבת הריקודים הגדולה. לצד האירוע הנחגג בפורמט הזה, ישנם זוגות שבוחרים לחגוג את האירוע שלהם בפורמט הנקרא "חתונה הפוכה". למעשה, מדובר על אותו אירוע, רק שהוא נערך מהסוף להתחלה. מתחילים את האירוע בארוחה טובה, מגיעים אל רחבת הריקודים לשמוח ולרקוד, ורק לבסוף, מתקדשים בטקס החופה. לאחר החופה, בני הזוג מתחבקים ומתנשקים עם קהל האורחים, ועוזבים את מתחם האירועים כזוג נשוי.

חתונה בשני חלקים:

פורמט נוסף של חתונה התופס גם הוא תאוצה, הוא אירוע חתונה המתקיים בשני חלקים. על מה בדיוק מדובר? ישנם זוגות המבקשים להפריד בין טקס החופה והקידושין, ובין מסיבת החתונה הגדולה. הזוגות החוגגים בפורמט שכזה, למעשה עורכים את טקס החופה בלוקיישן מסויים ואת מסיבת החתונה בלוקיישן אחר. מעבר לכך, מדובר גם על הרכב אורחים אחר בכל אחד מהאירועים. את הטקס החופה הם בוחרים לחגוג או בבית הכנסת או בחצר הבית של ההורים, עם מספר אורחים מצומצם. לאחר כמה ימים, הם עורכים את מסיבת החתונה עם החברים הקרובים כשהם כבר נשואים. איסט אולם אירועים בת"א לא פעם אירח ומארח מסיבות חתונה שכאלו, ויותר ויותר זוגות בחורים בתל אביב כלוקיישן המועדף לקיום מסיבת חתונה שכזו.

חתונה כפולה:

האם יצא לכם להיות אורחים בחתונה כפולה? ישנם זוגות חברים טובים שבוחרים להפוך את החתונה הזוגית שלהם, לחתונה כפולה. על מה בדיוק מדובר? קרה וזוגות חברים הגיעו אל אותה הנקודה בחיים האישיים, כל אחד מהזוגות עומד לפני אירוע החתונה, כך שעלתה השאלה המתבקשת: מדוע ולא לחגוג ביחד? מדובר על קונספט מדליק, לא שגרתי, יוצא דופן ומרגש במיוחד גם עבורם וגם עבור קהל האורחים. אם חשבתם שבאירועי החתונה הסטנדרטים ישנה אהבה באוויר, דמיינו לכם מה קורה בחתונה כפולה שכזו.

דומה הדבר כאשר יש אחים תאומים או אחיות תאומות, העומדים גם הם לפני חתונה ואז הוגים את הרעיון המדליק של חתונה כפולה. אם החלטתם לחגוג בפורמט שכזה, הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא לנסות ולאמוד את כמות האורחים. לעתים בחתונה אחת יש כמות אורחים גדולה מאד, כך שלעתים בחתונה כפולה המספר יכול להיות מוכפל בקלות. לכן, נסו להבין כמה אורחים עתידים להגיע לאירוע והאם זה רלוונטי לכם. 

אולם אירועים איסט בת"א יוכל לארח אירוע שכזה המגיע למאות של מוזמנים, ולהפיק לכם חתונה חלומית.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎