שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הכל בגלל סנדוויץ' תוניסאי: החתונה השוויונית של מאשה ויאיר

מאשה ויאיר הכירו באתר היכרויות לפני שש שנים. הם יצאו שישה חודשים ואז סיימו את הקשר. שנה לאחר מכן נפגשו במקרה ברחוב ומאז היו בלתי נפרדים.

המעטפה המפתיעה

ערב אחד, השניים הלכו למופע סטנד-אפ. כשהם חזרו, מאשה מצאה כרטיס ברכה בבית. היא לא הבינה מי נכנס הביתה ושם אותו שם. כל מה שהצליחה לחשוב עליו זה מי נכנס הביתה בזמן שלא היו בו.

מה שהיא היתה אמורה לעשות, לפי התכנון של יאיר, היה לפתוח את הכרטיס ולראות שכתוב בו "התינשאי לי?", אבל מאשה היתה עסוקה במחשבות ולא פתחה בכלל את הכרטיס, עד שפתאום הבינה שמשהו קורה. היא הסתובבה ליאיר, הוא הסתכל עליה, היא הסתכלה עליו, פתחה את כרטיס הברכה, ראתה מה שכתוב והבינה שהוא מציע לה נישואין. 

היא מאוד רצתה שיאיר יציע, כך שלא רק שהופתעה והתרגשה, אלא גם שמחה כמו שרק אפשר.

לאיסט הם הגיעו בגלל ההורים של יאיר, ונשארו בגלל הסנדוויץ' התוניסאי 🙂 ההורים של יאיר היו באיסט בשתי חתונות, מאוד אהבו את המקום והציעו לזוג לבדוק אותו. במקביל, כמה חודשים לפני שמאשה ויאיר התחילו לחפש מקום לחתונה, יאיר היה בחתונה של חברים באולם אירועים בחדרה ושלח למאשה תמונה מהחתונה שאומרת "תקשיבי, אנחנו מתחתנים פה. הסנדוויץ' התוניסאי פשוט מדהים". שניהם חולים על סנדוויץ' תוניסאי, כך שזה הפך לבדיחה פרטית של השניים, ששם הם מתחתנים, בגלל הסנדביץ'… היה להם ברור שלא באמת יתחתנו באותו מקום, כי הוא היה בחדרה והם רצו להתחתן בתל אביב.

כשמאשה ויאיר הגיעו לאיסט ועמית סיפרה להם על המקום ועל התפריט, היא ציינה גם את הסנדביץ' התוניסאי. יאיר נדלק ומיד סיפר לה על הסנדביץ' התוניסאי המדהים שאכל לפני חודשים במקום ההוא בחדרה, ועמית ענתה שמדובר באותו קייטרינג שפועל גם באיסט. מאשה ויאיר הסתכלו אחד על השנייה ולא האמינו שאחרי כל הבדיחות, הם באמת עומדים להתחתן במקום עם הסנדביץ' התוניסאי המדהים ו- בתל אביב!

היו כמה דברים בתכנון החתונה שהיו מאוד חשובים למאשה וליאיר והם מספרים שלשמחתם הם עשו את כולם: חתונה קטנה, בתל אביב, לא בקיץ, במקום אורבני ולא בגן. 

דבר נוסף שהיה להם חשוב היה טקס דתי יהודי, אבל משלהם ולא דרך הרבנות.

שני דברים שעשו את החתונה מבחינת מאשה ויאיר היו קודם כל האנשים.

מאשה לא שתתה אלכוהול בכלל. הביאו לה צ'ייסרים של מים בלי הפסקה. היא היתה פשוט ב-היי מהאנשים והשמחה סביבם, כך שלא הייתה צריכה שום דבר אחר. האנשים ללא ספק עשו את החתונה.

הדבר השני שעשה את החתונה וקיבלו עליו אינסוף מחמאות היה הטקס המיוחד והשונה שהם ערכו. 
הם ידעו מראש שחשוב להם לעשות טקס דתי יהודי, אבל לא דרך הרבנות, ויאיר מאוד רצה שתומר פרסיקו ינהל את הטקס, וכך היה.  הם נפגשו איתו דרך הויה טקס ישראלי ואחר כך פעם נוספת כדי לסכם את הנקודות המשמעותיות של מה היה להם חשוב שיהיה בטקס, אילו ברכות הם רוצים שיהיו ומה לשמר מהטקס המקורי המסורתי. 

בסופו של דבר הם שימרו את רוב הטקס חוץ מהחלק של הקניין, אותו הפכו לשוויוני יותר. את הכתובה הם כתבו יחד – יאיר היה אחראי על משימת העריכה של הטקסט ומאשה עיצבה אותה. בחתונה שניהם דיברו, בירכו אחד את השנייה והחליפו טבעות באופן הדדי. 

מזל שאחד החברים שלהם צילם בוידיאו את הטקס, כי מרוב התרגשות מאשה לא זכרה שום דבר ממה שיאיר אמר, רק התרגשה ובכתה. אחר כך, כשראתה את הוידיאו היא נדהמה מכמה מקסים ומרגש הוא דיבר. 

בנוסף לטקס שהיה מיוחד וייחודי, יאיר שר וניגן למאשה את השיר STAND BY MY WOMAN.

אם זה לא מספיק, אז קבוצת התיאטרון של אחותה של מאשה עשתה להם הפתעה הכי מגניבה. מאשה עוזרת להם בהתנדבות עם עיצוב גרפי בשנים האחרונות, אז לכבוד החתונה הם הכינו לזוג מתנה מושקעת ביותר של קטע היפ הופ מצחיק ומקסים שמסכם את כל הקשר שלהם בשלוש דקות והם עשו את זה נפלא.

חתונה בתל אביב

הספקים שעזרו עם החתונה:

צלם סטילס: שי אזולאי, לוז צלמים

מגנטים: איתמר אריאלי, טרנד 54

די ג'יי: מוטי להב

שמלת כלה: נעמה בצלאל

בגדי חתן: סגל

איפור ושיער : טטיאנה מחלינובסקי 

עורך הטקס: תומר פרסיקו

קייטרינג: EAST TLV

שף: תום הררי

עיצוב: אילן מעצב הבית של EAST

מנהלת אירוע: קרן אקהויז – EAST

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎