שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

היתרונות של חתונה גדולה וקטנה באולם אירועים במרכז

גם אתם תוהים האם ללכת על זה בגדול או להסתפק דווקא בקטן? אירועי החתונה כיום נחגגים בצורות שונות, והיום, יותר מתמיד, ברור כשמש כי בהפקות אירועי החתונה אין כזה דבר נכון או לא נכון – אלא יש את מה שמתאים לכם. רגע לפני שגם אתם מגיעים אל הפגישה האחרונה עם אולם אירועים במרכז בכדי ללחוץ ידיים ולצאת לדרך, עליכם להחליט איזה אירוע תרצו לחגוג: אירוע גדול עם מאות של משתתפים, או דווקא אירוע קטן יותר אך ורק עם המעגל הקרוב.

היתרונות של חתונה

אווירה אינטימית ובוטיקית: החתונה הקטנה

החתונות הקטנות היו נתפסות לפני כמה שנים כחתונות דלות מאד – זאת מאחר וקהל האורחים המצומצם היה מתקשר באופן מיידי עם בני זוג שאין להם משפחה גדולה ומעגל החברים שלהם מאד מצומצם. כיום, המציאות היא שיותר ויותר זוגות בוחרים לחבק את פורמט החתונה הזה ולגמרי במודע: רשימת המוזמנים שעמדה על מאות של מכרים, מצטמצמת לרשימה קטנה מאד שלעתים גם לא מגיעה לכ-200 אורחים.

כשאתם חוגגים עם מספר אורחים קטן אתם זוכים בלא מעט יתרונות: ראשית, האירוע זול יותר מאחר ואתם משלמים על פחות מנות באירוע. שנית, אתם מכירים את כל האורחים שלכם וכך אכן מדובר על אירוע אהבה, ובנוסף, מאחר והאירוע קטן אתם מספיקים להעניק תשומת לב ראויה והולמת לכל האורחים שלכם.

מסיבת חתונה! החתונה הגדולה

מנגד, המון זוגות עדיין רוצים לחגוג ועם כמה שיותר אורחים. כן חשוב לקחת בחשבון כי כפי שישנם זוגות עם מעגל מצומצם של אורחים מטבע הדברים, גם ישנם זוגות שיש להם המון מכרים – החל מחברים טובים שמלווים אותם לאורך שנים ועד משפחות מורחבות גדולות מאד. במקרים שכאלו, חתונה גדולה היא כמעט ולא שאלה, אלא סימן קריאה. היתרונות של החתונה הגדולה ידועים: עם מאות אורחים אתם יכולים לארגן מסיבת חתונה גדולה עם אולם אירועים במרכז – עד שהתחושה שתתקבל היא של מסיבה גדולה, טרנדית ותל אביבית, ופחות של חתונה מסורתית.

כלל מספר אחת: לא מזמינים אורחים בכוח

לפני שאתם מקבלים את ההחלטה הסופית, כן כדאי לזכור שני כללים חשובים: הכלל הראשון הוא שלא מגדילים את רשימת המוזמנים בצורה לא טבעית. המון פעמים ישנם הזוגות שמגדירים כי הם רוצים לחגוג חתונה גדולה, כך שבכוח הם מנסים להגדיל את הרשימה. כך קורה לא אחת כי טיוטת המוזמנים הראשונית עומדת על כ-250 אורחים, אך בני הזוג מתעקשים להגדיל את הרשימה ל-400. מאחר ואתם מזמינים אורחים ב"כוח", סביר כי מדובר על מעגל רחוק מאד, כך שהסבירות שאורחים ממעגל רחוק זה יגיעו אל האירוע אינו גבוה.

כלל מספר שתיים: לא מצמצמים אורחים בכוח

ומנגד, אם המצב הוא הפוך ואתם מוצאים עצמכם עם טיוטה ראשונית הכוללת מספר רב של אורחים, חשוב לצמצם את הרשימה בצורה מושכלת. המון פעמים הרצון לחגוג חתונה קטנה עם אולם אירועים במרכז מביא לכך שאתם מורידים מהרשימה אורחים שהיו מצפים לקבל מכם הזמנה. על כן, ההמלצה הברורה היא לערוך רשימת מוזמנים ראשונית ולסווג את כל המוזמנים לאורחי חובה ואורחי אקסטרה. רק לאחר מכן, נסו להבין היכן אתם עומדים ואיזה פורמט אירוע מתאים לכם יותר.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎