שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

ההפתעות הגדולות בערב החתונה - EAST-TLV

ההפתעות הגדולות בערב החתונה - EAST-TLV

לאורך כל הליך הפקת החתונה, אתם חושבים איך תוכלו להפתיע את האורחים שלכם. בחרתם בקייטרינג משובח, השמלה עומדת בתקנים המחמירים ביותר של בירות האופנה, אטרקציה מגניבה תשולב בשיא האירוע ושיר החופה עתיד לרגש את כולם. בתוך הכל ההכנות והמחשבה איך להפוך את האירוע להכי מפתיע שיכול להיות, גם אתם עתידים להיות מופתעים. ההורים סגרו לכם את ירח הדבש, החברים מהשליחות בחו"ל קפצו להגיד מזל טוב, והאחים שלכם סגרו לכם לימוזינה שתלווה אתכם.

רכב יוקרתי ? כמו שתמיד חלמתם:

אז חשבתם שתגיעו אל המלון בו אתם מתארגנים ביום החתונה ברכב הפרטי שלכם. אז חשבתם. כיום ישנה מגמה בה האחים של החתן והכלה מארגנים להם הפתעה נעימה לכבוד החתונה. הפתעות שכאלו יכולות להיות חופשה במתנה, הבאת זמר אורח אל החתונה או במקרים אחרים גם להעניק להם נסיעה יוקרתית בלימוזניה ביום חתונתם. 

מופע אומנותי של החברים:

לא מעטים האירועים בהם מגיע בשיא הערב, השלב בו החברים מציגים את ההפתעה שהם הכינו לזוג הצעיר. החברים שלך ושלה מתאגדים ביחד ויוצרים תכנית אומנותית המרגשת ומבדרת את כולם. למה תוכלו לצפות? בחלק מהמקרים מדובר על מצגת המתעדת ברכות ואיחולים של כל החברים הקרובים שלכם, שיר בהפתעה בו חוברו מילים הרלוונטיות לכם על מנגינה מוכרת, או אפילו מופע בידור המשלב את כל הבדיחות הפרטיות שלכם לאורך השנים. מדובר על הפתעה נעימה שלאחרונה עולה כמעט בכל אירוע. אם כן, תהיו מוכנים ? אתם עתידים להיות מופתעים!

המזוודות מוכנות ? מכאן לירח הדבש:

ההורים של שניכם חיכו כל כך הרבה זמן להצעת הנישואים. כעת, שהיא כבר כאן ואתם עומדים תחת החופה ועומדים להתקדש לנצח, החליטו ההורים לדאוג לכם להפתעה נעימה במיוחד. לצד הפקת החתונה, לא מעטים הזוגות העומלים חודשים רבים גם על תכנון ירח הדבש. מאחר ומדובר על ירח של חופשה, מדובר על אירגון של טיסות ובתי מלון, כך שמלאכת הפקת ירח הדבש אורכת גם היא לא מעט זמן. תשמחו לגלות כי ישנם מקרים בהם ההורים מחליטים לפנק אתכם ולסגור לכם את ירח הדבש בהפתעה מוחלטת. מדובר על מתנה נפלאה מההורים. כל הטיול שלכם תוכנן – רק אל תשכחו דרכונים.

כן, גם החברים מחו"ל כאן:

החברים הטובים שלכם נמצאים בשליחות בחו"ל, והשלמתם עם העובדה שהם לא יהיו כאן לחגוג איתכם. בישרתם להם שבחרתם גן אירועים בת"א, הקייטרינג נפלא, בר המשקאות איכותי ויגיעו חברים מכל קצוות הארץ. למרות זאת, המרחק עושה את זה שלו והגעה אל החתונה היא כמעט בלתי אפשרית. אז לאחר שהתבשרתם כי חבריכם הטובים הנמצאים בתפוצות לא יהיו נוכחים באירוע המרגש שלכם, תופתעו לגלות שהוכנה לכם הפתעה שלא ציפיתם לה! כחלק מהרצון להפתיע אתכם ולהפוך את היום שלכם למרגש, החברים הטובים שלכם החליטו לבשר לכם כי הם לא יגיעו, בשעה שהם מתכוונים להגיע ולהיות חלק בלתי נפרד מהאירוע שלכם.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎