שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

ההבדלים המהותיים בין אירועי הקיץ לחורף

כעת, ברורים לכם שני דברים עיקריים: אתם רוצים להתחתן אחד עם השנייה, ואתם גם רוצים להתחתן עם גן אירועים במרכז. מדובר על שני נתונים מרכזיים וחשובים, אך חשוב לא פחות הוא שתדעו מתי תרצו להתחתן. ישנם הזוגות שרואים בעונת הקיץ כעונה החמה של האירועים ובכלל, ובה הם רוצים להתחתן, ויש הזוגות שמוצאים דווקא בחורף הקריר והגשום כרגע הרומנטי ביותר לשבור בו את הכוס. אם גם אתם מוצאים את עצמכם מתלבטים ולא בטוחים מה הוא העיתוי המושלם עבורכם – הנה עבורכם ההבדלים המהותיים בין אירועי הקיץ והחורף. 

ההבדלים המהותיים בין אירועי הקיץ לחורף

שמלת הכלה:

אין כל ספק כי חלק בלתי נפרד מאירוע החתונה, ויש האומרים כי זה החשוב ביותר – הוא שמלת הכלה. מדובר על שמלה שהיא לא רק שמלה שהכלות מתחתנות בה, אלא מדובר על שמלה שהיא במידה רבה התגשמות החלמות של לא מעט בחורות. זיכרי, כי שמלת הכלה שלך עתידה להשתנות בהתאם לעונה בשנה בה אתם עתידים להתחתן. בעונת הקיץ המון כלות לובשות שמלה עם כתפיות שהיא במידה רבה חשופה יותר, בעוד השמלות באירועי החורף לא מעט פעמים הן שמלות עם מעטפת רחבה יותר על מנת לשמור על חום גופך טרום האירוע ובמהלכו.

שילוב בין המתחמים השונים:

דבר נוסף וחשוב לזכור הוא את המתחם בו תתחתנו. כך לדוגמא, אם בחרתם גן אירועים במרכז. לעתים ניתן לחשוב כי מאחר ומדובר בגן, מדובר במתחם שיכול לארח רק את אירועי הקיץ, אך לא כך הדבר. למרות שמדובר על גן, גם בגני האירועים ישנם מתחמים פנימיים שבהם עורכים את אירועי החורף. יחד עם זאת, חשוב לקחת בחשבון את האפשרות כי בכל זאת לא תמיד ניתן לארח את האורחים בחלל החיצוני של הגן – בימים בהם ישנם גשמים עזים. בימים בהם מזג האוויר מאפשר, עורכים את שלב קבלת הפנים בגן, ואילו את האירוח המרכזי בחלל הפנימי.

פתרונות חימום אל מול פתרונות קירור:

דבר נוסף הוא הדאגה שלכם למיזוג האוויר באירוע. הצוות המפיק של גן האירועים שלכם דואג מאד שיהיה לכם ולאורחים שלכם נעים לאורך כל האירוע, וגם סוגייה זו הינה דינאמית בעת שמדובר על אירועי החורף והקיץ. בעוד באירועי הקיץ דואגים להציב מאווררים בכל פינה במתחם, הרי שבאירועי החורף דואגים לכם לפטריות חימום ולפתרונות נוספים על מנת להבטיח כי מעבר לאהבה שתחמם אתכם, יהיו אמצעים נוספים.

שעת החופה:

מתי אתם עתידים להזמין את האורחים שלכם אל האירוע? באירועי החורף נהוג להזמין את האורחים קצת יותר מוקדם מאחר ומחשיך יותר מוקדם, בעוד שבאירועי הקיץ החופה אף מתקיימת סביב השעה תשע בערב. הבחירה תמיד תהיה שלכם, אך כן חשוב ומומלץ להיות קשובים למפיקי האירועים בגן האירועים שלכם על מנת להוציא מהאירוע שלכם את המיטב. 

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎