שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הדרך הבטוחה לבניית תפריט עשיר לחתונה

תפריט לחתונה

מגוון עשיר לבחירה:

אחד הכללים החשובים ביותר הוא לדאוג למגוון עשיר של מנות. בערב הטעימות תקבלו הדרכה מפורטת ממפיקי החתונה ומהשף של הקייטרינג, אודות הבחירה המתאימה ביותר לאירוע כמו חתונה. האוכל הינו מוטיב מרכזי באירוע, כך שהוא ילווה את כל האירוע מתחילתו ועד סופו. כבר עם שלב קבלת הפנים יוגשו לאורחים מטעמים קטנים, בהמשך תהיה זו הארוחה המרכזית עם המנה הראשונה והעיקרית, ובהמשך מניפת הקינוחים שכולם מחכים לה. תקבלו מתווה כללי לגבי מספר המנות המומלץ בכל שלב, אך תמיד תוכלו להוריד או להוסיף מנות על פי בחירתכם. כדאי להיצמד לפורמט המקובל ? זו תהיה הדרך שלכם להבטיח כי התפריט יהיה עשיר ומתאים לאירוע.

לוקחים בחשבון את כל האורחים:

יש לכם חברים אלרגיים לגלוטן? החברה הכי טובה שלך צמחונית? בת הדודה שלך טבעונית? חשוב לקחת את כולם בחשבון. כיום מתחמי האירועים והקייטרינג הפועל בהם, מודעים למגמות השונות בתחום המזון ולשמחתכם, ניתן להערך לכל בקשה. חשוב מאד להעביר למפיק האירוע ולשף הקייטרינג מידע אודות אורחים שאורח חייהם מצריך הערכות מוקדמת. המטרה היא שאלו הדבקים באורח חיים טבעוני או אורח חיים צמחוני, יוכלו להנות באותה המידה כמו האורחים שאוכלים את כל סוגי המזונות. לכן, העבירו רשימה מסודרת והשף ידאג לפיתרון אידיאלי לכל סועד. כאשר מדובר על גני אירועים תל אביב, מדובר על שפים המודעים היטב לכל הטרנדיים והגישות, ויכולים להציע פתרונות קולינארים משובחים לכל סועד.

בוחרים דברים שגם אנחנו לא אוהבים:

חיכיתם וסוף כל סוף זה הגיע! ערב הטעימות כבר כאן. אחת הטעויות הנפוצות שהזוגות עושים היא לבחור בערב הטעימות מנות על פי טעמם האישי בלבד. מצד אחד חשוב שתבחרו מנות שאהבתם מאחר ומדובר באירוע שלכם, אך חשוב גם לקחת בחשבון את העובדה כי כל אחד מהאורחים שלכם בעל זיקה שונה לטעמים. לכן, אם אתם אוהבים חריף לצורך העניין, חשוב לא לבחור רק מנות חריפות, אלא לדאוג לחלופות אחרות בתפריט. לצד המנות שאתם אוהבים, נסו לבחור מנות המוכתרות בגדר קונצנזוס, כך תוכלו להבטיח את שביעות רצונם של כלל האורחים באירוע שלכם.

מתייעצים עם השף:

זיכרו שהשף אינו נחבא אל הכלים ומלהטט בין מחבתות וסירים, אלא הוא נמצא כאן בשבילכם. ערב הטעימות הוא הזדמנות מצויינת לכם להתייעץ איתו ולשמוע את דעתו על התפריט שבניתם. לשף יש ידע נרחב וניסיון רב בבניית תפריטים לאירועים, כך שממבט על התפריט שהחלטתם לבנות בעקבות הטעימות, הוא יוכל לתת דעתו לגבי המנות שבחרתם. בסופו של דבר ההחלטה שלכם, אך כדאי להשתמש בניסיונו של השף על מנת לוודא כי יוגשו מספיק מנות שעתידות לקלוע לטעמם של כלל האורחים. אם אתם מחפשים אחר גני אירועים תל אביבאתם עתידים לזכות במניפה עשירה של טעמים, מרקמים ומנות עשירות האופייניות לעיר הקולינאריה של ישראל.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎