שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הדברים המרגשים ביותר בהליך הפקת החתונה

הדברים המרגשים ביותר בהליך הפקת החתונה

אבא, אמא? אנחנו מאורסים!

הצעת הנישואין תמיד מרחפת באוויר, ועד שהיא מגיעה ? הרי שללא ספק מדובר על אירוע מרגש. לאחר הצעת הנישואין נהוג לחגוג בארוחה משפחתית גדולה המאגדת את המשפחות של שני הצדדים. מרימים כוסית, מקבלים מתנות, ויוצאים לדרך עם הפקת החתונה המרגשת!

אולם אירועים בת"א – חיפוש אחר מתחם האירועים:

זוגות רבים מבינים שהם מאורסים ובדרך לחתונה בעת שהם מתחילים לחפש את מתחם האירועים לאירוע. אין ספק שמדובר על חלק מרגש במיוחד בהליך הפקת החתונה, משום שלאחר שתבחרו את המתחם, תתחילו לבנות את כל השאר ותרכיבו לאט לאט את האירוע שלכם. זוגות רבים מציינים כי חיפוש אחר מתחם האירועים הוא החלק האהוב עליהם, ובמידה מסויימת גם החלק הקל ביותר, מאחר ועוד טרם הצעת הנישואין הם דמיינו את המקום בו הם ירצו להתחתן וגם סימנו מספר מתחמים אפשריים. אולם אירועים בת"א לדוגמא, מסתמן כבחירה של לא מעט זוגות, כך שעם הצעת הנישואין, הם מתחילים לחפש בקפידה את המתחמים האפשריים לארח את האירוע המרגש בחייהם.

סוף כל סוף ? הטעימות:

מדובר על שלב שהוא בעיקר כייפי. לאחר שדיברתם עם שלל הספקים, בדקתם מחירים, עברתם אינספור בירוקרטיות וערכתם אינספור שינויים ברשימת המוזמנים, מגיע לכם גם קצת להנות. ללא ספק ערב הטעימות במתחם האירועים הנבחר שלכם הוא אחד מהרגעים המהנים ביותר בהליך הפקת החתונה. לצד הכייף הגדול בארוחת שף המוגשת לכם כיד המלך, זיכרו כי יש לכם תפקיד חשוב בערב זה והוא להחליט מה יהיה האוכל המוגש לאורחים שלכם בערב הגדול. זיכרו כי האוכל המוגש לאורחים צריך להתחבב עליהם, כך שחשוב לבחור מנות המוכתרות בגדר קונצנזוס, לצד מנות שאתם אהבתם במיוחד ותירצו שיוגשו בערב הגדול שלכם. אל ערב הטעימות תוכלו להביא גם מספר בני משפחה, כך שמדובר על חוויה מלכדת ומרגשת.

חלוקת ההזמנות:

מדובר כנראה על החלק שחותם את הליך הפקת החתונה ומקדם אתכם יותר ויותר אל עבר היום המרגש בחייכם. שלב חלוקת ההזמנות הוא שלב מרגש מאד עבור זוגות רבים, ואין זה מפתיע. את ההזמנות תוכלו לשגר כהודעת אסאמס, לשלוח בדואר או לנהוג בדרך המסורתית והמקובלת והיא להגיע אל בתיהם של האורחים ולהעניק להם את ההזמנה ביד. ההזמנה היא הפנים של האירוע שלכם, כך שכדאי להשקיע בהזמנה בעלת נראות מרשימה ומרגשת וכך ליצור אווירה נפלאה וחגיגית עוד טרם האירוע עצמו. אל תשכחו להוסיף אל ההזמנה מפת הגעה, כך שאם אולם אירועים בת"א הוא אולם האירועים שלכם, צרפו מפת הגעה מדוייקת לטובת האורחים.

יום החתונה:

זהו. היום הגדול הגיע. כל שנותר לכם לעשות הוא לעלות על שמלת הכלה ועל חליפת החתן, ולספור את השעות עד לרגע שהכוס תישבר ותהיו בעל ואישה כפי שתמיד חלמתם. נסו להנות כמה שיותר מהיום הזה, הוא יום המגיע רק פעם אחת בחיים, והוא כולו שלכם! מזל טוב.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎