שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בחירת צלם אירועים לחתונה

האולם חייב להתאים לזוג באופן מושלם, הן מבחינת גודל האולם שיכול להכיל את כמות האנשים הצפויה להגיע, מבחינת הסטנדרט של המקום, האוכל שיוגש באירוע, המיקום, גישה לחנייה, סגנון עיצוב, שם תדמיתי ובכלל כל פרמטר אחר שחשוב לכם.

בחירת אולם אירועים היא די דומה לבחירה של צוות צילום אירועים, הרי שני פרמטרים אלו הם המשפיעים ביותר על רמת האירוח ובכלל החוויה של האורחים ושלכם. לכן, בעת ביצוע כלל המשימות של הפקת האירוע, חשוב להקפיד על שני פרמטרים אלו על מנת להפיק אירוע חלומי בדיוק כפי שאתם רוצים. 

בחירת צלם אירועים לחתונה

דגשים מיוחדים לבחירת אולם אירועים מושלם:

בחירת תאריכים:

ישנם זוגות המעדיפים לסגור כמה שיותר מהר מועד לאירוע על מנת לדאוג לשאר האטרקציות והמשימות סביב, אך ישנם זוגות שהמועד הוא לא משמעותי עבורם, אך הם מעוניינים להינשא בתאריכים ספציפיים. על מנת לבחור תאריכים שהם "בעונה" יש להזדרז מן הסתם, שהרי מחודש מאי עד סוף אוגוסט אלו תאריכים חמים ומן הסתם יקרים יותר. לעומת זאת, אם ברצונכם לחסוך בעלויות, תוכלו לבחור תאריכים שונים כמו למשל – בחודשי החורף וכך לתפוס תאריך פנוי וגם לשלם פחות.

בחירת אזור:

חשוב לבחור באזור הקרוב לרוב המוזמנים, כמובן שלא ניתן לבחור באזור המתאים לכולם, אך חשוב שהוא יהיה קרוב לרוב המוזמנים.

קייטרינג:

חשוב לבחון מהי המדיניות של אולם האירועים, ישנם אולמות המעניקים שירותי קייטרינג וחלקם מזכירים רק את האולם, מה שאומר שעליכם להביא קייטרינג פרטי. כמובן שעליכם לבחור בקפידה את המנות, כך שהאורחים וגם אתם תצאו מרוצים וכמובן שבעים. דבר נוסף, חשוב להקפיד על כשרות מסוימת, כיוון שיתכן כי יהיו מוזמנים השומרים על כשרות.

דגשים מיוחדים לבחירת צוות צילום אירועים:

מכיוון שבחירת צלם אירועים הוא לא פחות חשוב מבחירת אולם, חשוב להקפיד ולבחור צלם אירועים מקצועי שיתעד את האירוע המושלם שלכם ותוכלו לצפות בו כל פעם מחדש. בעת בחירת צוות צילום, שימו לב לפרמטרים הבאים:

רכשו רק חבילה הכוללת הכל:

כיום, צלמים רבים מעניקים חבילה המורכבת ממספר שירותים כמו – צילומי זוגיות, צילום קליפ, מצלמת רחף, צילום מגנטים, אלבומים מעוצבים ודיגיטליים ועוד מגוון רב של אפשרויות.

ציוד מתקדם:

הקפידו לבחור רק בצוות צילום אירועים המציע צילום על ידי ציוד מתקדם שיאפשר להם להוציא תמונות מושלמות לאירוע שלכם. על מנת לוודא כי הצלם מציע צילום מקצועי ושימוש בציוד מתקדם בשקו את תיק העבודות שלו ובקשו המלצות מזוגות קודמים שנעזרו בשירותיו ואכן היו מרוצים מכל פרמטר אפשרי.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎