שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

איך עורכים רשימת מוזמנים מסודרת? - EAST-TLV

הרצון שלכם להפיק אירוע לא פחות ממושלם, מביא אתכם לצאת לפגישות עם ספקים, לראות גני אירועים בתל אביב, לקרוא המלצות והשמצות, להתייעץ עם חברים ומשפחה ובעיקר לחשוב איך להפוך את האירוע, לאירוע יחיד במינו.

בעת שאתם חושבים על האירוע שלכם, אתם חושבים תחילה על התוכן שלו ועל החבילה הויזואלית הכוללת.

לצד כל התפאורה שתעניק את הטון לאירוע שלכם, חשוב לזכור כי על המון דברים באירוע תוכלו לוותר, מלבד דבר אחד: האורחים שלכם. על רשימת המוזמנים כדאי לשבת מספיק זמן מראש, שכן מדובר על רשימה הנוטה להשתנות עד שהיא מתגבשת. איך תוכלו לערוך רשימת מוזמנים מסודרת ומוצלחת במיוחד?

איך עורכים רשימת מוזמנים מסודרת? - EAST-TLV

החברים והקולגות ? עליכם

הדרך הטובה ביותר לנהל את רשימת המוזמנים, היא באמצעות פיצול. הפיצול למעשה מסייע לכם להתמקד. בעת שעליכם יהיה לארגן את רשימת המוזמנים בכללותה, הרי שסביר כי תשכחו להזמין קרוב משפחה, שכנה טובה או חברים מהצבא. לכן, חלקו את רשימת המוזמנים באופן הבא: אתם אחראים על החברים הטובים והקולגות לעבודה, ואילו ההורים יהיו אחראים על המשפחה. כעת, נשאלה השאלה: איך נזכרים בכל החברים? האמת היא, שכיום, בעידן הטכנולוגי, הכל כל כך מפותח, עד שרשימות מוזמנים הן דבר די פשוט. תוכלו לעבור על ספר הטלפונים במכשיר הסלולארי שלכם וכך ללכד את כלל המוזמנים, ואפשרות נוספת ויש שיגידו כי אפילו טובה יותר ? היא באמצעות הפייסבוק.
תוכלו לעבור על רשימת החברים שלכם ולאתר את המוזמנים הרלוונטים.

המשפחה ? תפקיד ההורים

ההורים שלכם רוצים להיות פעילים בתהליך הפקת החתונה, כך שכעת הגיעה ההזדמנות שלהם לתת חלק.

ההורים שלכם ? משני הצדדים, הם אלו שידאגו למוזמני המשפחה. לרוב, מדובר לא רק על המשפחה הקרובה, אלא גם על מעגל המשפחה המורחבת, שכוללת בין היתר גם אנשים שאתם לא תמיד מכירים.

לכן, את מלאכת רשימת מוזמני המשפחה, מפקידים בידי ההורים.

כעת ? בודקים את מספר המוזמנים

עכשיו עליכם לחבר את רשימות המוזמנים שלכם, ביחד עם רשימות המוזמנים שההורים שלכם ערכו, ולבדוק האם אתם עומדים במספר המוזמנים שלו התחייבתם בפגישה בגן האירועים.

גני אירועים בתל אביב מאפשרים לכם לארח מאות של מוזמנים, כך שהסבירות שתצטרכו לצמצם את הרשימה לא כל כך גבוהה. יחד עם זאת, יהיו מקרים בהם תצטרכו לנסות לכווץ את רשימת המוזמנים.

ההזמנות בדרך אל האורחים

לאחר שסגרתם את רשימת המוזמנים, כעת כל שנותר לכם הוא לשגר את ההזמנות ולספור את הימים עד ליום הגדול.

חשוב מאד לא לשכוח לצרף אל ההזמנה גם מפה, שתסייע לאורחים שלכם להגיע אל מתחם האירועים שבחרתם. אולם אירועים בתל אביב הוא הבחירה שלכם? צרפו מפה המובילה את האורחים בקלות אל היעד.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎