שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

איך מנהלים נכון את תקציב החתונה?

איך מנהלים נכון את תקציב החתונה?

לפני הכל ? מגדירים תקציב:

הדבר החשוב ביותר בעת שרוצים לנהל תקציב, היא להגדיר אותו. אם אמרו פעם שלא ניתן לקלוע למטרה מבלי שרואים אותה, הרי שכאן מדובר בדיוק על אותו הדבר. בעת שתגדירו תקציב, תוכלו לדעת במה עליכם לעמוד ובמה אסור לכם לחרוג. מבלי שתגדירו תקציב כולל לכל אירוע החתונה, אתם עתידים לחרוג בקלות וכך למצוא את עצמכם עם חור בכיס. אל תבטיחו לעצמכם שהמתנות שתקבלו יחזירו את ההשקעה, אלא פשוט הגדירו תקציב ברור, מדויק וכמובן שריאלי, ונהלו עצמכם בצורה אחראית.

משקיעים באולם האירועים:

את מרבית התקציב משקיעים לרוב באולם האירועים. עוד הרבה לפני שמגיעה הצעת הנישואין, עולה השיח על החתונה בקרב זוגות רבים. המשמעות היא שכבר היה שיח קולח סביב אולם האירועים בו רוצים להתחתן. אין זה מפתיע שמרבית התקציב מושקע 
באולם האירועים, וזאת מאחר ואולם האירועים שתבחרו יהיה הבית המארח שלכם ושל האורחים שלכם ועל כן חשוב להשקיע בבחירה היוצאת מלבכם. זה המקום להגיד, כי בכל מה שקשור לאולם האירועים בו תתחתנו, כאן אין מקום לחסוך, אלא ללכת אחרי הלב ועל מה שתמיד חלמתם עליו. אולמות אירועים בת"א היו תמיד החלום שלכם? חפשו אחר אולם שיתאים לצרכי האירוע שלכם והשקיעו בו.

מקציבים סכום לכל ספק:

לאחר שהגדרתם תקציב מראש, ולאחר שהשקעתם את מרביתו באולם האירועים, נותר כעת לקחת את הסכום שנותר לכם ממנו ולחלק אותו על פי ספקים. באירוע שלכם אתם עתידים לעבוד עם מניפה רחבה של ספקים, כך שחשוב להגדיר מראש כמה כסף יושקע בכל ספק. הספקים הם הצלם, הדיג'י, המעצבת או המעצב, מאפרת, מעצב שיער או כל גורם נוסף שיתרום להצלחת האירוע בשירותיו. הקציבו סכום כסף לכל ספק ונסו כמה שניתן לא לחרוג מהסכום שהקצבתם תחילה.

נשאר כסף? השקיעו באטרקציה:

ניהול נכון של דו"ח ההוצאות יכול גם להפתיע אתכם, וכך קורה שלזוגות נשאר כסף להשקיע בחתונה. איך קרה שנשאר להם עוד כסף? בעקבות ניהול נכון שהם עמדו בו. אם אתם רואים שנשאר לכם כסף מהתקציב שהגדרתם תחילה, הרשו לעצמכם להשקיע אותו במקום שלא חשבתם להוציא. דוגמא לכך היא אטרקציה. כיום קיימות מאות אטרקציות לאירועים, כך שתוכלו להשקיע את הכסף הנותר לכם בחוויה של האורחים באירוע.

מנהלים הכל בדו"ח:

השאלה החשובה ביותר היא איך מבצעים את ניהול התקציב. פתחו לעצמכם דו"ח מסודר במחשב, וחלקו לעמודות את כל הספקים ואת כל ההוצאות שלכם. הגדירו לכל ספק את הסכום המוקצב לו וכך תוכלו לעקוב בקלות אחר דו"ח ההוצאות. לאחר שבחרתם לעצמכם אולם מתוך אולמות אירועים ת"א שכבר ראיתם, יהיה לכם קל לעקוב יותר אחר התקציב שכן ההוצאה הגדולה והחשובה ביותר מאחוריכם.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎