שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

איך מוצאים ספקים טובים לחתונה?

אחד החלקים המרכזיים בהליך הפקת החתונה, הוא לבחור את נבחרת הספקים שתרכיב לכם את האירוע, ותתרגם אותו מחלום למציאות. צלם, דיג'י וספקי אטרקציות הם רק חלק ממה שאתם עתידים לבחור. הנה לכם מדריך קצר שיעשה לכם סדר, ובעיקר ידריך אתכם: איך בוחרים צוות ספקים מנצח לאירוע שאתם כל כך מחכים לו?

למידע נוסף אודות חתונה בלב תל אביב לחץ כאן >

איך מוצאים ספקים טובים לחתונה?

לפני הכל ? לקטו המלצות:

ענף האירועים, והחתונות בפרט, הפך בשנים האחרונות לענף ענקי, כמעט אינסופי. המשמעות היא שיבכולתכם ללקט המלצות על מגוון הספקים המציעים את שירותיהם. את ההמלצות תוכלו ללקט גם מחברים או מכרים שכבר התחתנו והתנסו בהליך הפקת החתונה, או על גבי הרשת באתרים השונים. המלצות יוכלו לתת לכם תמונה בהירה אודות טיב השירות אותו מעניק הספק, אמינותו, רמת המקצועיות שלו, עמידה בזמנים וחשוב לא פחות: יחסי האנוש והזמינות לכם. לצד ההמלצות, אתם עתידים לקרוא לא מעט השמצות, שגם הן יכולות להיות לכם מדריך חיוני בדרך למציאת הספק הנכון לכם ביותר.

חתונה בתל אביב: היכן הספק גר?

מדובר על פרמטר שאולי לא חושבים עליו מיד, אך הוא חשוב מאד. החלטתם לערוך חתונה בתל אביב? נסו לאתר ספקים הגרים ברדיוס קרוב. אמנם לא מדובר לא נוסחה מדוייקת, אך חתונה בתל אביב עם ספק שגר רחוק מאד ממתחם האירועים אותו בחרתם, עלולה להיות טריקית. לעתים קורות טעויות וספקים עלולים לשכוח דבר מה חיוני להם ביום האירוע בביתם. בעת שהספק יגור בקרבת מקום, הוא יוכל לתת גיחה לביתו או לשלוח שליח שינייד את שחסר במהירות. דומה הדבר עם פקקי תנועה לדוגמא. בעת שהספק יערך לא נכון בזמנים, הוא עלול לאחר לאירוע שלכם. לכן, נסו לאתר ספקים אשר קרובים למתחם האירועים, זה עתיד לשרת אתכם ולמנוע אי נעימויות.

אל תפחדו להשוות מחירים:

לא נשכח פקטור חשוב ביותר, והוא הכסף. החתונה שלכם הינה הוצאה כספית לא קטנה. בהליך הפקת החתונה תמצאו עצמכם עורכים סקרי שוק, משווים מחירים וכן, אפילו מתמקחים לא מעט. ללא ספק, במידה וכמה ספקים מתחרים על עבודה באירוע שלכם, זה שיציע את המחיר הנוח ביותר יהיה זה שיזכה להיות הספק באירוע שלכם. חשוב מאד להשוות מחירים גם על מנת לחסוך לעצמכם כסף, וגם כדי לדעת מה הסטנדרט המקובל כיום עבור כל ספק. בדיקה מעמיקה שלכם תשרת וגם תחסוך לכם לא מעט כסף לצד ההוצאות הרבות.

לכו אחרי הלב שלכם:

חשוב שתזכרו כי הספקים הינם אנשים לפני הכל. מאחר ומדובר באנשים שמעניקים לכם את השירות ביומכם הגדול, חשוב שיהיה ביניכם קשר טוב. יתכן ותקבלו המלצות רבות על ספק מסויים, אך בפגישתכם איתו תרגיש כי אין הבנה, שיתוף פעולה או הקשבה לצרכים שלכם. לכן, חשוב להקשיב ללב ולתחושות הבטן ולבחור בספק שתרגישו איתו הכי בנוח. קבעו פגישה עם מספר ספקים לכוס קפה, הציגו בפניהם את תסריט החלומות שלכם, ונסו להבין איתם ביחד האם בכוחם להגשים לכם אותו.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎