שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

איך בוחרים תאריך לאירוע החתונה שלכם?

אחרי הצעת הנישואין המרגשת והאופוריה המלווה אתכם, נדמה שהגיע הזמן לעבוד: להתחיל לבנות לאט לאט את האירוע הגדול שלכם, שגם אתם וגם האורחים שלכם מחכים לו. התחנה הראשונה שלכם בדרך היא בחירת מתחם האירועים שלכם, שבו תארחו את המשפחה, החברים ויתר הקרובים שלכם. לאחר שתתמקדו על אולם אירועים במרכז ספציפי, יהיה בפניכם אתגר לא פשוט: לקבוע את תאריך האירוע. אולי כעת לא מדובר על משהו שאתם מעניקים לו חשיבות גדולה, אך מסתבר כי המון זוגות מתעכבים בהחלטתם ביחס לתאריך האירוע. אם כן, איך תוכלו בכל זאת לבחור במהרה את התאריך? בעזרת סינון של כמה פרמטרים שונים.

איך בוחרים תאריך לאירוע החתונה שלכם?

1.מסמנים העדפה: אירוע קיץ או אירוע חורף:

לא משנה אם אתם מתחתנים בתל אביב או עורכים חתונת בוטיק בצפון, הרי שכדאי שתהיה לכם העדפה ברורה לאירועי הקיץ או החורף. מדובר על הסינון הראשוני שיסייע לכם להחליט בדבר התאריך שכן הוא שולל חודשים שלמים בשנה. אלו מכם שאוהבים את עונת החורף ואפילו רוצים לחסוך קצת בעלות האירוע, הרי שעונת החורף היא בשבילכם. אלו מכם שמחליטים לערוך מסיבת חתונת קיציית בעונה החמה של האירועים – הרי שהקיץ הוא בשבילכם.

2.האם ישנה עדיפות ספציפית ליום בשבוע?

סינון נוסף בדרך לקביעת התאריך הסופי הוא עם בחירת היום בשבוע. לא מעט זוגות מסמנים מיד את יום חמישי כיום המועדף עליהם, וזאת מאחר והמון אורחים לא עובדים למחרת – ביום שישי, ועל כן הם מבטיחים לעצמם מסיבה הנמשכת עד שעה מאוחרת. לצד זוגות אלו, ישנם הזוגות שעבורם דווקא תחילת השבוע היא העדיפה וזאת על מנת להעניק טעם טוב לפתיחת השבוע – להם ולאורחים. כל העדפה שיש לכם ביחס ליום, סמנו אותה וקחו אותה בחשבון.

3.משחקים עם מספרים – מעניקים חשיבות לתאריך?

כמו כן, ישנם הזוגות שעבורם לא משנה העונה או היום בשבוע, אלא התאריך כתאריך. איזה תאריך נלקח בחשבון כתאריך מיוחד? היום בו נערך הדייט הראשון, תאריך יום הולדת משותף, או אפילו הרכב מיוחד של מספרים כמו ה-1.1 ודומיו. כל העדפה שיש לכם מכל סיבה ומעניקה לכם תחושה טובה ביחס לתאריך החתונה שלכם, אל תחששו לדבוק בה וללכת איתה עד הסוף.

4.בודקים את הזמינות עם גן האירועים:

אז אחרי שהגעתם לגיבוש אודות תאריך האירוע שלכם, חשוב לשתף כמה שיותר מהר את מפיק האירוע שלכם. במרבית המקרים, כבר בפגישת ההיכרות יחשפו בפניכם את התאריכים הזמינים לכם על פי העדפות שלכם (חודש, עונה, יום וכדומה), ועל כן תוכלו להיות ממוקדים יותר. חשוב מאד לזכור שתאריכים לא נשארים זמינים לאורך זמן וכי בכל יום יש פגישות של זוגות עם מפיקי האירועים. על כן, ברגע שהתאריך שלכם פנוי ואתם סגורים עליו, אל תבזבזו זמן.

אם גם אתם חולמים על אירוע תל אביבי, פשוט דברו איתנו

טלפון: 077-6706775 | או מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:‎